DAJ CYNK

Simplus Team sponsorem MTV Freestyle

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2118

Nadawany w MTV Polska półgodzinny magazyn o sportach ekstremalnych, MTV Freestyle, zyskał sponsora. Do końca 2004 r. program powstawać będzie we współpracy z Simplus Team.

Nadawany w MTV Polska półgodzinny magazyn o sportach ekstremalnych, MTV Freestyle, zyskał sponsora. Do końca 2004 r. program powstawać będzie we współpracy z Simplus Team.

We wrześniu odświeżymy nieco formułę Freestyle'a. Będzie szybciej i bardziej ekstremalnie. Coś dla tych, którzy lubią podwyższony poziom adrenaliny - zapowiada producent programu Tomek Morawski.

Rzeczywiście, magazyn Freestyle zyskał sobie wierną widownię właśnie dzięki materiałom, które u niektórych mrożą krew w żyłach. MTV Freestyle promuje również aktywne sposoby spędzania wolnego czasu oferowane przez szeroko pojętą kulturę miejską. W programie nie brakuje relacji z największych imprez sportowych w kraju i za granicą.

Na wrzesień przygotowaliśmy wiele atrakcji. W najbliższym wydaniu Freestyle'a będzie można zobaczyć m.in. materiał zarejestrowany na skejtowej imprezie Osiris Tour. - dodaje Morawski.

Sponsoring MTV Freestyle przez Simplus Team obejmować będzie cztery kolejne miesiące. W tym czasie w programie pojawi się szereg konkursów, w których fundatorem nagród będzie właśnie Simplus Team.

Marka Simplus Team nie od dziś kojarzona jest ze sportem. Simplus aktywnie wspiera m.in. zawody w siatkówce plażowej oraz nową dyscyplinę, nazwaną mountainboard. Nic więc dziwnego, że Simplus Team zdecydował się objąć patronat właśnie nad MTV Freestyle - nota bene jednym z najbardziej popularnych programów w MTV Polska. MTV nie po raz pierwszy współpracuje z Simplus Team i mamy nadzieje, że i tym razem Simplus będzie zainteresowany rozszerzeniem współpracy w kolejnych miesiącach. - mówi Izabella Miejłuk, Dyrektor Marketingu i PR MTV Networks Polska.

W 2002 r. Simplus Team był sponsorem magazynu hiphopowego MTV Squad. Marka niejednokrotnie wspierana była również kampaniami reklamowymi w serwisie http://www.mtv.pl/.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: MTV

Przewiń w dół do następnego wpisu