DAJ CYNK

Siemens wprowadza najnowszą technologię gier trójwymiarowych

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1603

Siemens mobile wprowadził na rynek najnowszą technologię gier trójwymiarowych do telefonów komórkowych z obsługą Java ľ JSR 184.

Siemens mobile wprowadził na rynek najnowszą technologię gier trójwymiarowych do telefonów komórkowych z obsługą Java ľ JSR 184.

JSR 184, technologia gier trójwymiarowych z obsługą Java, umożliwia prezentację grafiki trójwymiarowej na wyświetlaczach telefonów komórkowych. Telefony stają się dzięki temu kieszonkowymi konsolami, a uruchamiane na nich gry dorównują grom komputerowym pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Dzięki rozwojowi technologii zwykłe, dwuwymiarowe gry ustąpią miejsca przestrzennym obrazom i doskonałej prezentacji scen trójwymiarowych. Trójwymiarowe gry będą dostępne w niektórych telefonach komórkowych Siemensa.

Ze strony www.siemens-mobile.com/fundownloads wkrótce będzie można pobrać, za pomocą protokołu WAP, nowy zestaw wyjątkowych gier trójwymiarowych każdego typu, które powinny zadowolić użytkowników o różnych upodobaniach. "Siemens 3D Rally“ umożliwia graczom udział w rajdzie samochodowym, a w "Independence Day" wyzwaniem jest obrona największych miast świata przed najazdem przybyszy z kosmosu. W telefonach Siemens wyposażonych w technologię Bluetooth w niektórych grach dostępny jest nawet tryb wielu graczy.

Interfejs programowania Java Mobile 3D Graphics API (JSR 184), w którym wykorzystano technologię Swerve firmy Superscape, będzie dostępny w kilku nowych telefonach Siemensa. Na stronie www.siemens-mobile.com klienci mogą sprawdzić, czy ich urządzenia są w pełni zgodne z nową technologią, a na stronie www.siemens-mobile.com/press zapoznać się z próbkami animacji wybranych gier.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Siemens

Przewiń w dół do następnego wpisu