DAJ CYNK

Siemens CFX65 - telefon z otwieraną klapką i aparatem foto

05.07.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Firma Siemens przedstawiła nowy telefon komórkowy CFX65. Urządzenie to, w atrakcyjnej obudowie z otwieraną klapką, wyposażone w lampę błyskową, latarkę i pełny zestaw funkcji multimedialnych, zaprojektowano z myślą o młodych klientach indywidualnych, którzy lubią komunikować się w dobrym stylu. Całość uzupełnia efektowna antena w kształcie pierścienia, wbudowany aparat fotograficzny VGA, dwa wyświetlacze oraz pełen zestaw funkcji fotograficznych.

Firma Siemens Information and Communication Mobile (Siemens mobile) przedstawiła nowy telefon komórkowy CFX65. Urządzenie to, w atrakcyjnej obudowie z otwieraną klapką, wyposażone w lampę błyskową, latarkę i pełny zestaw funkcji multimedialnych, zaprojektowano z myślą o młodych klientach indywidualnych, którzy lubią komunikować się w dobrym stylu. Całość uzupełnia efektowna antena w kształcie pierścienia, wbudowany aparat fotograficzny VGA, dwa wyświetlacze oraz pełen zestaw funkcji fotograficznych.

Telefon CFX65 posiada wbudowany aparat fotograficzny VGA i pełen zestaw funkcji umożliwiających wymianę zdjęć. Dzięki lampie błyskowej LED i wbudowanej latarce ten najnowszy telefon komórkowy z otwieraną klapką jest niezastąpionym towarzyszem zarówno w dzień, jak i w nocy! Model Siemens CFX65 wyposażono też w pełną gamę opcji komunikacyjnych, takich jak obsługa wiadomości MMS (Multimedia Messaging Service), EMS (Enhanced Messaging Service) i poczty elektronicznej. Dodatkowej rozrywki dostarczą liczne aplikacje w technologii Java i zainstalowane gry.

Dzięki dwóm wyświetlaczom CFX65 pozwala na oglądanie obrazów w pełnej gamie kolorów lub w tonacji czarno-białej. Telefon ma duży kolorowy wyświetlacz CSTN o 65 536 kolorach (160 x 128 pikseli) umieszczony wewnątrz obudowy i czarno-biały wyświetlacz (96 x 64 pikseli) na zewnątrz. Wbudowany aparat fotograficzny VGA zapewnia 4-krotny zoom, umożliwiający uchwycenie szczegółów fotografowanego obiektu.

Telefon CFX65 uzupełni szeroka gama oryginalnych akcesoriów firmy Siemens, zapewniających maksymalną wygodę użytkowania. Należą do nich rozmaite zestawy słuchawkowe, w tym zestaw Purestyle zapewniający większy komfort, różne ładowarki i przewody do transmisji danych, urządzenie Sync Station oraz Car Kit Easy z wymiennym uchwytem, który zapewniają zgodność z przyszłymi rozwiązaniami.

Ten niewielki telefon — o wymiarach 97 X 48 X 23 mm — to wszystko, czego może potrzebować nowoczesny, towarzyski człowiek. CFX65 waży zaledwie 88 g, jest więc naprawdę lekki i zmieści się w każdej kieszeni.

Telefon CFX65 zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie i w Azji w sierpniu 2004 r.

Źródło tekstu: Siemens

Komentarze
Zaloguj się