DAJ CYNK

Sieć Play na PGA2017

07.10.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4345

Ważne 6

8

Sieć Play jest partnerem targów Poznań Game Arena 2017. Odwiedziliśmy fioletowe stoisko operatora.



Sieć Play jest partnerem targów Poznań Game Arena 2017. Odwiedziliśmy fioletowe stoisko operatora.

Pierwsze co wyróżnia sieć Play, to brak nastawienia się na sprzedaż czegokolwiek. Znaczna część wystawców, zamiast prezentować nowe technologie, wystawia paragony za sprzedane myszki, klawiatury czy monitory. W przypadku Play dostajemy czystą i w pełni darmową rozrywkę.

Na odwiedzających czekają wygodne stanowiska free2play z możliwością przeprowadzania turniejów CS:GO i LoL w tym w konfiguracji 5 na 5. Tuż obok nich znajdziemy strefę VR, w której zagrać można w Play Invaders, jak i w cieszącą się popularnością wśród odwiedzających symulację bazującą na naszym zmyśle równowagi.



Z dużymi kolejkami zmierzą się osoby zainteresowane autografem, selfie czy animowanym gifem z jedną z gwiazd YouTube'a, a z nieco mniejszymi te, które chcą odpocząć na pięterku, ładując swój telefon i słuchając muzyki z Tidala. Bardzo ciekawym pomysłem jest też specjalny, fioletowy podnośnik, który zgodnie z hasłem "wyższy poziom gamingu" pozwala na przeprowadzanie turniejów pomiędzy esportowymi mistrzami na zupełnie nowym poziomie;-)



Oprócz tego, nie zabrakło stanowisk ze sprzętem z oferty sieci Play, który może zainteresować graczy. Znajdziemy tutaj routery, laptopy czy gogle Gear VR kompatybilne z wybranymi smartfonami Samsunga.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2017-10-08 21:03:57

@24 wiem wiem o tym, jestem fanem emulacji. Temat jest mi znany :) Bez emulacji musiałbym mieć ok. 180 płyt głównych z różnym grami w jednym standardzie i zmieniać za każdym razem w cabinecie żeby zagrać w inną grę :)Natomiast granie na smarfonie w stare arcade na dotyku to porażka, lepiej coś podpiąć.

Odpowiedz

24. ~gość
1

2017-10-08 17:46:45

@21 Nie dziękuj, nie całuj:-D "Synek" tak się mówi na śląsku na młodszych;-) nie musisz być synem sensu stricto.Atari, ZX Spectrum, potem commodore i amiga. A powszechnie po miastach i miasteczkach salony gier, gier które do dzisiaj mają swój urok.@22 Dzisiaj jest łatwiej na współczesnym sprzęcie emulować różne gry arcade i nie tylko, z lat 80-90.Zobacz na ten projekt: >Mają też swoje emule na androida:

Odpowiedz

23. ~Pablosox123
1

2017-10-08 16:39:19

@11 iphoneski a ty myslisz ze dzieciaki tylko graja,sam mam 35 lat sam chodze w garniagarniaku i gram i moi znajomi tez.Sztywne tu towarzystwo widze.

Odpowiedz

22. ~
1

2017-10-08 16:16:08

Szkoda że na tych targach nie ma tematyki retro. Znalazłoby się więcej ludzi w "starszym" wieku gdyż tylko tacy pamiętają tamte czasy.@19 do salonów się chodziło, w moim mieście było co najmniej kilka, grało się oj grało i wrzucało 20-tki z Marcelim Nowotko albo z wieżowcem i kłosami. Stare dobre gry arcade, piękna sprawa, dziś mam w domu automat z tymi grami i czasami gram przypominając sobie tamte czasy.

Odpowiedz

1

2017-10-08 15:43:55

@19 Dziękuję ci tato za pouczenie. Z mojej strony wdarło się przejęzyczenie. Miało być na Atari. Pod koniec lat 80-tych już można było je kupić w Pewexie. Amiga rzeczywiście to bardziej lata 90. Jeszcze raz przepraszam za błąd. Mam nadzieję, że to zamyka sprawę. Chylę nisko czoła przed twoją wiedzą. P.S. w salonach nie grałem, bo byłem wtedy szczęśliwym posiadaczem Timexa, a póżniej Atari 800XL. Ale dziękuję uprzejmie za przypomnienie. Faktycznie takowe były

Odpowiedz

20. ~Marcin.503
1

2017-10-08 14:44:34

@19 Pamiętam po sąsiedzku był salon gier na żetony-miały dwa paski wyżłobione, kolega grał na początku całymi dniami, okazało się później że oszukiwał w jakiś sposób automat i właściciel zrobił mu zakaz wstępu.

Odpowiedz

19. ~gość
1

2017-10-08 14:09:05

@13 Synek.... na jakich Amigach? Ciebie 30 lat temu jeszcze nie było. W salonach gier się grało, wiesz co to był salon gier video? Tak to się wtedy nazywało. Niektóre salony miały bite swoje żetony, ale były takie w których za żeton robiło 20zł z Nowotką:-)

Odpowiedz

18. ~
1

2017-10-08 13:39:53

@6 Marzy mi się taki nagłówek :-P

Odpowiedz

17. ~~~
1

2017-10-08 11:11:06

"Poznań Game Arena 2017"Same dzieci tam przyszły. Ta dzisiejsza młodzież. Ehh

Odpowiedz

16. ~
0

2017-10-07 22:37:06

To akurat nie dziwi - oni celuja tylko w dzieciaki i Polske C. Nic nowego.

Odpowiedz

15. LuiN
0

2017-10-07 22:34:53

@Patryk7588 - Sirmark był dzisiaj tylko, a ja jestem do samego końca. Od początku roku zajmuję się też gamingiem i esportem dla jednej takiej sympatycznej redakcji :) Już po mistrzostwach w CS:GO, więc niedziela będzie na większym luzie - hostessy, cosplaye itd. Warto wpaść, szczególnie by pograć w gry niezależne polskich deweloperów. Nie brakuje świeżych pomysłów.

Odpowiedz

14. ~dziuberdxtminder
0

2017-10-07 22:33:31

12@ Nie ma już "Myphone"

Odpowiedz

-1

2017-10-07 21:49:47

Taka mądra hejtera, a pewnie 30 lat temu sama na Amigach grała. Taka mądra antyplejoza, a sama na Ideach zaczynała. :-)

Odpowiedz

12. ~Myphone
2

2017-10-07 21:27:29

Ta sieć to dno, nawet zasięgu macierzystego nie umieją zapewnić

Odpowiedz

11. iphoneski
0

2017-10-07 21:26:42

@1 A kogo spodziewałeś sie na wydarzeniu gamingowym? Kolesi w garniturach?

Odpowiedz