DAJ CYNK

Sieć Orange będzie bezpieczniejsza dzięki firmie z Izraela

02.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8414

Ważne 7

5

Firma SecBI ogłosiła dziś porozumienie z Orange Polska w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego.Firma SecBI ogłosiła dziś porozumienie z Orange Polska w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego.

Umowa, którą operator pomarańczowej sieci podpisał z izraelską firmą SecBI obejmuje aktywną współpracę w celu poszerzenia kompetencji Orange w zakresie bezpieczeństwa sieci, a także wspólne działania marketingowe i dzielenie się wiedzą na temat bezpieczeństwa, w tym wspólne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i konferencjach. Porozumienie umożliwi również obu stronom wymianę wiedzy technologicznej poprzez wizyty referencyjne, wymianę informacji z przeprowadzonych badań i podjęcie działań mających na celu dalsze umocnienie pozycji na rynku.

Ta współpraca ma na celu poszerzenie naszego obecnego portfela usług cyberbezpieczeństwa, w szczególności w zakresie SOC-as-a-Service i reagowania na zagrożenia - powiedział Tomasz Matuła, dyrektor ds. Infrastruktury ICT i cyberbezpieczeństwa w Orange Polska.

Wdrożona zostanie technologia Autonomous Investigation firmy SecBI, która może być zainstalowana lokalnie lub być udostępniona w chmurze obliczeniowej. Rozwiązanie opiera się na bezobsługowym uczeniu maszynowym analizującym ruch sieciowy w celu wykrycia złożonych i ukrytych zagrożeń cyberbezpieczeństwa.

Źródło tekstu: SecBI, wł

Komentarze
Zaloguj się