DAJ CYNK

Sieć Orange będzie bezpieczniejsza dzięki firmie z Izraela

02.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 352

Ważne 7

5

Firma SecBI ogłosiła dziś porozumienie z Orange Polska w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego.



Firma SecBI ogłosiła dziś porozumienie z Orange Polska w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego.

Umowa, którą operator pomarańczowej sieci podpisał z izraelską firmą SecBI obejmuje aktywną współpracę w celu poszerzenia kompetencji Orange w zakresie bezpieczeństwa sieci, a także wspólne działania marketingowe i dzielenie się wiedzą na temat bezpieczeństwa, w tym wspólne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i konferencjach. Porozumienie umożliwi również obu stronom wymianę wiedzy technologicznej poprzez wizyty referencyjne, wymianę informacji z przeprowadzonych badań i podjęcie działań mających na celu dalsze umocnienie pozycji na rynku.

Ta współpraca ma na celu poszerzenie naszego obecnego portfela usług cyberbezpieczeństwa, w szczególności w zakresie SOC-as-a-Service i reagowania na zagrożenia - powiedział Tomasz Matuła, dyrektor ds. Infrastruktury ICT i cyberbezpieczeństwa w Orange Polska.

Wdrożona zostanie technologia Autonomous Investigation firmy SecBI, która może być zainstalowana lokalnie lub być udostępniona w chmurze obliczeniowej. Rozwiązanie opiera się na bezobsługowym uczeniu maszynowym analizującym ruch sieciowy w celu wykrycia złożonych i ukrytych zagrożeń cyberbezpieczeństwa.

Źródło tekstu: SecBI, wł

Komentarze
Zaloguj się
86. ~MOSSAD
1

2018-05-08 00:25:41

Firma izraelska i wszystko jasne…

Odpowiedz

85. ~Czerwona Przetrącona 7
0

2018-05-06 21:52:53

Chłopaki, Lem-y i Oms-y, pora na dobranoc;-)

Odpowiedz

84. toms
0

2018-05-06 20:30:18

Pisałeś o wynajmowaniu administracji ze spółdzielni... Czekam na kolejne rewelacje, Lem przy Tobie wysiada...

Odpowiedz

83. wlo
0

2018-05-06 20:14:30

toms... A czy ja pisałem albo w ogóle myślałem o tekstach? Proszę Cię...

Odpowiedz

82. toms
0

2018-05-06 20:08:43

A tu masz dowód rzeczowy:

Odpowiedz

81. toms
0

2018-05-06 20:04:58

Od kiedy administratorzy redagują teksty? W stopce poniżej komentarzy też jest mowa o administracji, czy raczej redakcji? Wiem, Ty z czarnego zrobisz białe, bez żadnej trudności...

Odpowiedz

80. wlo
-1

2018-05-06 18:54:39

toms...Administrator administruje. Nie tylko zasobami spółdzielni mieszkaniowej. Słowo ma ogólne znaczenie, nie jest stosowane w odniesieniu do spółdzielni mieszkaniowych tylko.Zasobami związanymi ze społecznością serwisu raczej administracja się zajmuje niż redakcja. Więcej powiem - do zarządzania danymi osobowymi, ustawowo muszą mieć ADMINSTRATORA ;-) No - może wynajmą go z lokalnej spółdzielni mieszkaniowej?

Odpowiedz

79. ~cko
0

2018-05-06 13:04:05

@78 Panie "toms" ta pomyłka to chyba miała dotyczyć innej osoby. Chyba też zalogowanej - brak nr kolejnej wypowiedzi.

Odpowiedz

78. toms
0

2018-05-06 09:34:25

Franio, to nie było do Ciebie. Dla skromnych osób, takich jak Ty, mam szeroką tolerancję.

Odpowiedz

77. ~frasag
0

2018-05-06 09:20:09

@76: Toms: masz rację- dziękuję Ci za zwrócenie uwagi- też używałem tego zwrotu, ale obiecuję poprawę. Pozdrawiam.

Odpowiedz

76. toms
0

2018-05-06 09:02:32

Co wy tu wyjeżdżacie z tą administracją?? Administracja to może być, np. spółdzielni mieszkaniowej. Tutaj mamy raczej do czynienia z Redakcją!! Stare konie , a nie potrafią stosować właściwego nazewnictwa ! :-)

Odpowiedz

75. ~123z4
0

2018-05-05 15:14:54

@74. Widzę tu Pańskie komentarze. Chyba miał Pan kłopoty że nie odpisał Pan wczoraj. Może jakaś choroba?

Odpowiedz

74. wlo
0

2018-05-05 13:34:05

72 - a propos... Coś merytorycznego ostatnio napisałeś? No jakoś nie zauważyłem... A chętnie bym z Tobą podyskutował... Tylko kim Ty właściwie jesteś?Jednak sprawą zająłeś się, jakbyś jako czytelnik "od zawsze", był wyjątkowo źle traktowany przez innych, w szczególności przez administrację.

Odpowiedz

73. wlo
1

2018-05-05 13:28:20

72 - czy ja coś mówię o zakazie pisania anonimowo?Ja dziwię się, ze anonimi żądają poważnego traktowania! Bo piszą tu od lat - jak to sami mówią... No od lat to mój nick jest tu rozpoznawalny. Ciebie w życiu tu nie widziałem wcześniej ;-)

Odpowiedz

72. ~!?!
2

2018-05-04 20:39:27

@71 z niektórych Twoich komentarzy wynika, że trochę wiesz co piszesz. Skąd się bierze u Ciebie brak wiedzy o Regulaminie Telepolis. Przecież można legalnie tutaj pisać cytaty nie mając czerwonego nick/''u!!!!!!!! A jeżeli chodzi o ścislość to sam używasz nieraz politycznych komentarzy - nie specjalistycznych. Dziwne, że redaktorzy pozwalają na to. Chyba, że Regulamin pozwala.

Odpowiedz