DAJ CYNK

Serwis konfiguracyjny Idei znów nagrodzony

01.07.2005

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 541

Ważne 0

0

Po raz kolejny w tym roku nagrodzono aplikację umożliwiającą łatwą konfigurację usług mobilnych przygotowaną przez firmę DCS dla klientów Idei.

Po raz kolejny w tym roku nagrodzono aplikację umożliwiającą łatwą konfigurację usług mobilnych przygotowaną przez firmę DCS dla klientów Idei.

Internetowy Serwis Konfiguracyjny, autorski produkt polskiej firmy DCS Computer Consultants Group, wykonany na zamówienie PTK Centertel, wdrożony jako Internetowy Serwis Konfiguracyjny sieci Idea, zdobył nagrodę w kategorii Produkt dla dużych przedsiębiorstw i korporacji w konkursie TMT Mobile Awards 2005. Jest to już druga nagroda przyznana w tym roku ISK. Miesiąc temu produkt wyróżniony został Certyfikatem Telekomunikacyjnym Wprost 2005.

Internetowy Serwis Konfiguracyjny sieci Idea pozwala w indywidualny sposób konfigurować ok. 250 modeli telefonów kilkunastu producentów i zawiera łącznie ok. 1500 konfiguracji różnych usług dostępnych w sieciach GSM (WAP, MMS, Internet, Streaming, SyncML, E-mail). Każdego miesiąca aplikacja rozbudowywana jest o wsparcie dla kolejnych modeli telefonów.

Zasadniczy wpływ na jakość i konkurencyjność tak złożonych produktów jak ISK ma sprawna realizacja wysokich i precyzyjnych wymagań klienta. Przyznanie ISK kolejnej nagrody w tak krótkim okresie czasu to dobry wskaźnik pokazujący, że warto konsekwentnie pokonywać trudności i dbać o zadowolenie użytkowników – powiedział Jacek Diehl, Prezes Zarządu DCS Computer Consultants Group.

Gratulujemy firmie DCS uzyskania nagrody TMT Mobile Award dla Internetowego Serwisu Konfiguracyjnego wdrożonego w sieci Idea. To już drugie istotne wyróżnienie przyznane w ciągu ostatniego miesiąca dla Internetowego Serwisu Konfiguracyjnego sieci Idea, wyraźnie potwierdza, że dzięki współpracy z naszym Partnerem wdrażamy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania – z korzyścią dla ich użytkowników - korzystających z oferty sieci Idea – mówi Krzysztof Sieczkowski, Dyrektor Biura Innowacji i Rozwoju Produktu, Zastępca Dyrektora Pionu Marketingu PTK Centertel.

TMT Mobile Awards to konkurs dla dostawców i producentów najbardziej innowacyjnych i przełomowych rozwiązań lub usług mobilnych oferowanych na polskim rynku organizowany jest przez BiznesNet i MCI Management. Wręczenie nagród TMT Mobile Awards 2005 miało miejsce III konferencji Technologie Mobilne w Biznesie zorganizowanej w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło tekstu: Idea

Komentarze
Zaloguj się