DAJ CYNK

SerwerSMS po raz kolejny obecny na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą

27.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1619

Ważne 5

1

Serwis SerwerSMS ponownie zadba o dostarczenie najświeższych informacji podczas festiwalu Pol'And'Rock (dawny Przystanek Woodstock), zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników.Serwis SerwerSMS ponownie zadba o dostarczenie najświeższych informacji podczas festiwalu Pol'And'Rock (dawny Przystanek Woodstock), zarówno po stronie organizatorów, jak i uczestników.

Już 2 sierpnia wystartuje 24 odsłona festiwalu organizowanego przez fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i potrwa do późnych godzin nocnych z 4 na 5 sierpnia. Choć nazwa wydarzenia w tym roku uległa zmianie na Pol'And'Rock Festival, wciąż będzie to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które do Kostrzyna nad Odrą ściągnie wiele gwiazd z branży muzycznej, a także wiele innych atrakcji. To, co uczestnikom kojarzy się przede wszystkim z rozrywką, dla organizatorów jest przede wszystkim dużym wyzwaniem logistycznym, które wymaga sprawnego przepływu informacji.

843 warsztaty, 10 spotkań głównych, 6 koncertów, stand-up, 3 przedstawienia teatralne - opisała program Paulina Romulewicz, koordynatorka Akademii Sztuk Przepięknych. Nad bezpieczeństwem i realizacją harmonogramu czuwa grupa ponad 100 osób. Aby to wszystko działało sprawnie niezbędna jest szybka, wydajna i przemyślana komunikacja. Niezastąpionym elementem są w niej SMS-y. Umożliwiają one dotarcie z komunikatami do dużej liczby osób, pozwalają na szybkie poinformowanie o wprowadzanych zmianach, a także pomagają w utrzymaniu dobrych relacji pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w realizację zadania.

Podczas festiwalu liczyć się będzie nie tylko zabawa, ale także zabezpieczenie imprezy przed ewentualnymi skutkami tej zabawy. Na terenie Pol'and'Rock zaplanowano obecność blisko 300 medyków - wolontariuszy, którzy zawsze gotowi będą zareagować w sytuacji kryzysowej.

Komunikację znacznie ułatwia i usprawnia możliwość wysyłania masowych wiadomości tekstowych, zarówno do konkretnych grup, np. medyków pracujących na terenie "szpitala polowego", jak również bezpośrednio do liderów, którzy pełnią role opiekunów poszczególnych jednostek. Komunikacja wewnątrz zabezpieczenia medycznego to istotny element funkcjonowania przez blisko 100 godzin dyżurowania - powiedziała Majka Studzińska, przedstawicielka Medycznego Patrolu. Co ważne, wysyłki mobilne wykorzystywane są także w planowaniu konkretnych działań przez koordynatorów oraz w komunikacji zewnętrznej z służbami mundurowymi podczas trwania festiwalu. Dzięki możliwościom SMS-ów informujemy nawet o potencjalnych zmianach warunków pogodowych. Nic nas nie zaskoczy.Zbliżający się festiwal będzie miał szerokie grono odbiorców, dlatego należy zadbać o każdy możliwy aspekt. Organizatorzy stworzyli nawet swój system identyfikatorów i wjazdówek.

Pozwala nam to mieć kontrolę nad każdym pojazdem poruszającym się po terenie Festiwalu, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo uczestników - powiedziała Katarzyna Nadia Walczak, odpowiedzialna za CRM oraz bazy identyfikatorów. W informowaniu kontrahentów o miejscu odbioru pomoże nam SerwerSMS, dzięki któremu informacja będzie wysyłana bezpośrednio z naszej bazy.

Na terenie festiwalu w Kostrzynie nad Odrą mobilne komunikaty będą mogli wysyłać również sami uczestnicy. Wprowadzony zostanie specjalny, dedykowany numer, na który każdy festiwalowicz w dowolnym momencie będzie mógł nadać zarówno pozdrowienia, jak i pytanie o zagubionych w tłumie znajomych, a te odczytane zostaną na falach Pol'and'Rock Radia.

Pol'and'Rock Festiwal to wydarzenie, które ma zapewnić uczestnikom moc atrakcji, dostarczyć pozytywnych emocji, a równocześnie być miejscem, gdzie mogą poczuć się bezpiecznie. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wesprzeć organizatorów swoją obecnością, gdyż co roku sprawia nam to wiele satysfakcji - powiedziała Edyta Godziek, Marketing & PR Manager marki SerwerSMS.

Pol'and'Rock Festiwal odbędzie się w terminie 2-4.08.2018 w Kostrzynie nad Odrą. Was również nie może na nim zabraknąć!

Źródło tekstu: SerwerSMS

Komentarze
Zaloguj się