DAJ CYNK

Sercie i Rozum uczą jak oszczędzać [wideo]

09.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2894

Ważne 0

0

W ramach kampanii 100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange, operator zaprezentował kolejną reklamę z Sercem i Rozumem.

W ramach kampanii 100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange, operator zaprezentował kolejną reklamę z Sercem i Rozumem.

Więcej o kampanii pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~
0

2013-01-12 12:01:00

Fajna reklama, niestety Orange ma nadal za słabą ofertę abym się przeniósł.

Odpowiedz

12. ~
2

2013-01-09 14:23:10

Ja tam tylko pakiety smsów wykorzystuje w orange więc jakimś dochodowym klientem nie jestem ale popracować nad oferta a szczególnie nad pakietami neta mogliby no i jeszcze jakość połączeń w wielu miejscach w polsce pozostawia wiele do życzenia...

Odpowiedz

11. ~pablo-1986
1

2013-01-09 13:46:31

Czyli spieprzamy do Play. Żona i teściowa uciekły i teraz hulaj dusza gadaja ile wlezie, i obie były w Orżnąć. Jeszcze w tym roku szwagierka do nich dołączy:P

Odpowiedz

10. ~
0

2013-01-09 13:19:19

A to w Orżnąć da się zaoszczędzić? Jeśli się kupi wszystkie pakiety jakie tylko są to i tak wychodzi drożej niż w Play czy Virgin.

Odpowiedz

9. ~W4Ready
0

2013-01-09 12:59:09

Oszczędność to np. 25Mb/s za 56zł bez zobowiązań. Ale takiej oferty "pomarańczowi" nie mają ;)

Odpowiedz

8. ~
1

2013-01-09 12:52:32

@5, ja zrezygnowałem z internetu od TP i teraz żałuję. Róznicy w cenach między netią a TP w zasadzie nie ma a zdecydowanie bardziej lepsza jest obsługa TP

Odpowiedz

7. ~D
2

2013-01-09 12:25:21

śmieszą mnie niektóre komentarze. jak się komuś jakaś sieć nie podoba (nie mówię, że konkretnie orange, bo tacy się znajdą w przypadku każdego operatora) to jest kilka sieci na rynku, więc nie musi z niej korzystać. nie trzeba po każdym jeździć. każda sieć ma swoje plusy i minusy. ideałów nie ma. a odnoszę wrażenie, że niektórzy żyją w toksycznych związkach ze swoimi operatorami i pójdą za nimi w ogień, a innych zbesztają. spokojnie ludzie, to tylko sieci, a nie jakieś bóstwa albo wrogowie.. -.-

Odpowiedz

6. ~fhtdrs
2

2013-01-09 12:24:07

Dokładnie, mnie już orange nauczyło oszczędności co widać po hoście, płacę połowę za internet i nie płacę za żadne utrzymanie linii stacjonarnej choć operator utrzymuje nadajniki pewnie charytatywnie. Najdroższy internet stacjonarny na rynku choć niedawno był horrrendalnie drogi ale były faktyczne obniżki ale co z tego jak i tak płacę 50 % mniej i do tego mobilność. Jedno muszę uczciwie przyznać Neostrada zawsze działała bez najmniejszych problemów, nie wiem jak teraz ale niezawodność, stabilność to była podstawowa cecha. Dodatkowo brak limitów ale sorry nie za 50 zł + 30 zł za utrzymanie kabelka którego nikt przez 30 lat nawet nie dotknął. Przy płaceniu przez 30 lat powinien być pozłacany. ps. reklama i maskotki też się nawet udały.

Odpowiedz

5. majorka
5

2013-01-09 11:56:32

Niestety Orange i oszczędzanie źle mi kojarzą się - najdroższy internet stacjonarny na rynku, telefonia stacjonarna na rynku i telewizja na rynku. I tak od samego początku było ich istnienia czy TP.

Odpowiedz

4. ~pabloki
2

2013-01-09 11:50:07

dobrze że serce i rozum żyją bo po orange można sie wszystkiego spodziewać.

Odpowiedz

3. ~Paweł
2

2013-01-09 11:37:19

Ci policjanci przypominają trochę maskotkę platformy N :P

Odpowiedz

2. ~
2

2013-01-09 11:32:28

no właśnie-tyle mamy oszczędności ile mamy na koncie,a z orange to można mieć konto... na fejsbuku :)

Odpowiedz

1. xperia
5

2013-01-09 11:28:19

Sercie i Rozum uczą jak oszczędzać? Będą mówić jak się przenieść do innej sieci?

Odpowiedz