DAJ CYNK

Sandra, czyli Polacy nie gęsi i swoją Siri mają [wideo]

09.09.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5646

Ważne 0

0

Siri, asystent głosowy dostępny w iPhonie 4S, jest już dostępny w języku polskim! Co ciekawe, jest to wersja nieoficjalna, która nie korzysta z serwerów Apple’a.

Siri, asystent głosowy dostępny w iPhonie 4S, jest już dostępny w języku polskim! Co ciekawe, jest to wersja nieoficjalna, która nie korzysta z serwerów Apple’a.

Jak pisze autor asystenta na swojej stronie, Sandra, bo tak ochrzcił swoją asystentkę, potrafi odpowiedzieć na wiele pytań. Wśród nich znaleźć można m.in.:
Gdzie Jestem?
Jak dostać się do Warszawy?
Gdzie jest następna Biedronka?
Jaka jest pogoda w Warszawie?
Jaka jest dzisiaj pogoda?
Potrzebuję dzisiaj parasolkę?
Gdzie leży Polska?
Kim jest Bronisław Komorowski?
Przypomnij mi kupić mąkę.
Która godzina?
Wyślij wiadomość do Mamy.
Zadzwoń do Taty.
Wyślij E-Maila do mojego brata.
Jak wygląda mój dzień?



Jak zapewnia autor asystentki, jej możliwości są znacznie większe. Jednak aby się o tym przekonać, należy wykonać na swoim iPhonie tzw. jailbreak. Warto mieć jednak na uwadze, że obecnie usługa jest w fazie beta i obsługujący ją serwer nie zawsze działa.

Więcej informacji na temat polskiej Siri, czyli Sandry, wraz z ustawieniami znaleźć można na stronie jej ojca pod tym adresem.


Źródło tekstu: sandraserver.webs.com

Komentarze
Zaloguj się
22. ~bambus
1

2012-09-10 06:37:35

Najczęstsze pytanie: gdzie jestem? Odpowiedź: nie tam gdzie cię nie ma. F* siri!

Odpowiedz

19. ~Maryjan
1

2012-09-09 22:58:43

@Q - panowie mnc i bre mają rację, jesteś DYSLEKTYKIEM ;( http://pl.wikipedia.org/wiki/Jailbreak_(iOS)

Odpowiedz

18. dario321
1

2012-09-09 17:17:52

@17 oczywiscie nie dla wszystkich (w/g mnie dla osob majacych problemy ze wzrokiem i rekoma),pozdro

Odpowiedz

17. ~
1

2012-09-09 15:32:27

@16 Jesteś ograniczony takie rozwiązania są idealne dla ludzi niepełnosprawnych

Odpowiedz

16. ~Czytelnik
0

2012-09-09 15:09:52

W ramach kompletnego odmóżdzania przez nowoczesne technologie Sandra powinna jeszcze umieć odpowiedzieć na pytania: "Czy mam dziś w stać z łóżka?", z "Z kim mam stracić cnotę?" oraz "Jak się nazywam?".

Odpowiedz

15. TaKeT
-1

2012-09-09 13:03:19

@10 Symbian od 2007 ma obsługę komunikatów głosowych offline...

Odpowiedz

14. TaKeT
1

2012-09-09 13:02:36

dla bogatych depresyjnych ludzi którzy lubią porozmawiać sobie z microchipem... ja wolę kilka kliknięć i rozmowę z żywym człowiekiem

Odpowiedz

13. ~
1

2012-09-09 12:49:21

"obudź mnie o CZYNASTEJ" xD

Odpowiedz

12. iskra21
1

2012-09-09 12:41:52

a ja czekam na siri po polsku fajnie sie z tego korzysta po angielsku ale w ojczystym jezyku bylo by to latwiejsze :)

Odpowiedz

11. Q!
1

2012-09-09 12:01:30

@mnc, bre - świetnie, zdobywacie po 1 pkt. Thx.

Odpowiedz

10. Koriolan
1

2012-09-09 12:01:08

nic mnie tak nie wkurza, jak działanie obsługi głosowej tylko w trybie online. A Android ma np wybieranie głosowe w języku polskim? W SGSII ciągle widzę tylko w lengłidżu.

Odpowiedz

9. ~
1

2012-09-09 11:51:59

No to czekamy na proces ze strony Apple.

Odpowiedz

8. Atlan
1

2012-09-09 11:49:22

W sumie całkiem dobrze mu to wyszło, ale ciekawe czy to nie jest praca trochę na darmo, bo dzisiaj Siri bardzo odstaje od odpowiednika Androida i pewnie Apple weźmie się za jego rekonstrukcję/poprawę algorytmów, a wtedy wersja tego chłopaka może być zdezaktualizowana i nie da rady jej podpiąć pod nowy soft.

Odpowiedz

7. mlb
-1

2012-09-09 10:40:55

Właśnie zajrzałem na stronkę Sandry - "Server offline".

Odpowiedz

6. ~kaz
1

2012-09-09 10:11:16

Ja chcę coś takiego na Androida.

Odpowiedz