DAJ CYNK

Samsung zaprezentuje Galaxy Tab podczas IFA

24.08.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3127

Ważne 0

0

Samsung przygotowanym spotem potwierdził, że tablet Galaxy Tab zostanie oficjalnie zaprezentowany 2 września podczas targów IFA w Berlinie.

Samsung przygotowanym spotem potwierdził, że tablet Galaxy Tab zostanie oficjalnie zaprezentowany 2 września podczas targów IFA w Berlinie.



Samsung Galaxy Tab ma 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, łączność WiFi, moduł HSPA, podwójną kamerę, GPS i pracuje pod kontrolą Android OS 2.2 (Froyo).



Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Zbych
0

2010-08-31 17:52:13

Myślcie że jak Apple wypuścił iphona to samsung zobaczył i też se taki zrobili. Człowieku to są lata pracy, projektów, testów itp. podobnie ja w motoryzacji. Wszyscy producenci mają już teraz zabawki które trafią na rynek za kilka lat i my się będziemy nimi zachwycać, a testerowi już się znudzą. Więc nie ma mowy o zrzynaniu. Po za tym otwórz sobie Iphona i zobacz ile tam jest podzespołów z samsunga, od układu dźwiękowego począwszy

Odpowiedz

13. ~Pio
0

2010-08-25 15:13:00

@8 Nie wiem jakie Ty widzisz kopiowanie w Galaxy S względem iPhona 0.0 dziwny jesteś te telefony nie są w niczym podobne...

Odpowiedz

12. ~gosc
0

2010-08-25 11:33:50

Nikt od nikogo nie zrzyna! Myślicie że gdyby nie było apple nie było by dotykowych telefonów i tabletów?! Ipad jest połączeniem IPhone''a i Mac''a, Samsung Galaxy Tab jest to tylko Galaxy S z większym wyświetlaczem, co mi by się bardzo przydało:-) Nie rozumiem ludzi, którzy w każdym Dotykowym telefonie widzą IPhone''a a w każdym tablecie IPad''a! Ludzie dajcie spokój!

Odpowiedz

11. ~fism
0

2010-08-25 11:12:57

@10: a mozesz jakimkolwiek argumentem poprzec swoja wypowiedz?

Odpowiedz

10. ~michalus
1

2010-08-25 09:57:40

Samsung nie zrzyna z Apple raczej jest odwrotnie

Odpowiedz

2010-08-25 09:48:05

A ja myślę, że cena i wykonanie jak to bywa w nowoczesnych produktach Samsunga będącego odpowiedzią na ruchy konkurencji miło nas zaskoczy. Szacuje 1500zł jak wejdzie na nasz rynek.

Odpowiedz

8. ~PatrykOS
-2

2010-08-25 09:20:52

@6, uniwersalność? hah. Samsung ostro wszystko zżyna od Apple. Najpierw Galaxy S, teraz ten tablet, a do tego okablowanie. To się śmieszne robi. Zachowują się jak frajerzy, bo wykradają czyjś design, który się sprzedaje, gdzie ich design jest po prostu MARNY.

Odpowiedz

7. ~fism
0

2010-08-25 08:29:16

Możliwe, że obecność dwóch kamer wideo jest dla kogoś faktycznie ważniejsza od nieco większego ekranu, możliwe że dla kogoś Android jest lepszy od iOS, ale... szitfon? Poza tym nawet nie wiadomo jak działa ten tablet, jaka jest jakość wykonania, etc, etc.

Odpowiedz

6. ~Octopus
0

2010-08-25 08:11:25

Pomysłem.. na funkcjonalność/uniwersalność urządzenia

Odpowiedz

5. ~fism
0

2010-08-25 08:06:39

@4: CZYM zdetronizowany? nagraniem wideo?!

Odpowiedz

4. ~Octopus
0

2010-08-25 07:42:09

Dziadowski szitfon zdetronizowany ? oby..zatem niech bieg się rozpocznie. Motorola , Sony ,Samsung,Asus ,MSI ,Archos 9 -im więcej tym lepiej.

Odpowiedz

3. ~
0

2010-08-25 07:25:02

obawiam się że cena będzie wynosić minimum 2 500zł.... galaxy tab to taki większy galaxy s który na starcie kosztował około 2 000zł - ale dobrze że tylko na starcie ;)

Odpowiedz

2010-08-25 00:45:36

Zapowiedz elektryzujaca . Jesli cena bedzie odpowiednia to kto wie.

Odpowiedz