DAJ CYNK

Samsung współpracuje z producentem słuchawek

02.02.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2652

Ważne 0

0

Niedawno HTC kupiło firmę Beats Audio i stara się zająć segment "muzycznych" smartfonów, Nokia współpracuje z Monster, teraz Samsung ogłosił partnerstwo ze szwedzkim producentem słuchawek Jays, znanego z produktów o bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach.

Niedawno HTC kupiło firmę Beats Audio i stara się zająć segment "muzycznych" smartfonów, Nokia współpracuje z Monster, teraz Samsung ogłosił partnerstwo ze szwedzkim producentem słuchawek Jays, znanego z produktów o bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach.

Na razie słuchawki Jays pojawią się jeszcze w tym miesiącu z telefonami Samsunga - na razie tylko w Korei Południowej. Nie wiadomo, czy należy się spodziewać telefonów sygnowanych logo Jays (podobnie jak czyni to HTC z Beats Audio). Być może sprawa wyjaśni się podczas Mobile World Congress w Barcelonie, czyli za niecały miesiąc.

Źródło tekstu: Ubergizmo, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. Maniiiek
0

2012-02-03 08:53:39

dzięki. Jeśli zdecyduje się na N8 albo inną nokie to na pewno je kupie.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-02-03 03:16:38

samsung i tak dawal niezle sluchawki do telefonow, w przeciwienstwie do htc, ktory musial az kupic beats audio, zeby dalo sie uzywac sluchawek z zestawu...

Odpowiedz

16. ~Pastor
1

2012-02-02 22:58:10

Dźwięk jest ciepły, basy dobrze wyczuwalne, ale nie przesadzone. Tony wysokie oceniam na więcej niż dobre. Nie jestem audiofilem, ale lubię dobrą jakość dźwięku i byłem zaskoczony tymi słuchawkami. Jak ktoś chce mieć porządne słuchawki za niską cene to polecam.

Odpowiedz

15. Maniiiek
0

2012-02-02 14:14:43

@13 pytam gościa jak wrażenia słuchowe z tych słuchawek. Widzę, że są tanie i do tego mają pilot a jeśli jeszcze będą miały przyzwoitą jakość to sam je sobie kupię.

Odpowiedz

14. ~Barek
0

2012-02-02 14:06:41

@10- To zamiast reklamacji z tytułu "gwarancji" zgłaszasz reklamacje z tytułu "niezgodności towaru z umową"

Odpowiedz

13. ~
0

2012-02-02 13:56:01

@12 ale o co ci chodzi ?

Odpowiedz

12. Maniiiek
0

2012-02-02 13:27:48

@11możesz powiedzieć na ten temat coś więcej? Dźwięk był ciepły, zimny czy neutralny? Jak z głębia? Co z tonami wysokimi?

Odpowiedz

11. ~Pastor
0

2012-02-02 13:20:25

Mam słuchawki Denon AH-C560R - obecnie kosztują jakieś 400 PLN. Ostatnio słuchałem muzy z Nokia WH-701 i byłem wbity w ziemie - nie powiem żeby były lepsze, bo nie są, ale dźwięk jest bnaprawde bardzo dobry, a słuchawki kosztują 30 PLN! Czyli jednak się da zrobić coś taniego i dobrego.

Odpowiedz

10. ~ale
0

2012-02-02 13:02:39

ale często akcesoria dodawane głównego produktu posiadają skróconą gwarancję np. 3 miesiące i tak może być tym przypadku

Odpowiedz

9. ~Linchpin
0

2012-02-02 12:46:47

Oczywiście, że możesz je reklamować.

Odpowiedz

8. ~
0

2012-02-02 12:42:19

Jak sie zepsuja te podstawowe sluchawki z pudelka, to mozna je wymienic na gwarancji czy nie? Moje sie zepsuly po dwoch/trzech miesiacach :-/.

Odpowiedz

7. Kamil_K
0

2012-02-02 12:11:48

Oby miały fajną jakość w przeciwieństwie do beatsów w htc ;-).

Odpowiedz

6. MiQr
0

2012-02-02 12:09:08

oby nie windowały ceny jak beatsy w htc..

Odpowiedz

4. PLANET
1

2012-02-02 11:18:17

Juz te dodawane w zestawie sprzedaznym do SGS Mark II sa calkiem niezle, a tu prosze - zaczyna sie dziac :)

Odpowiedz