DAJ CYNK

Samsung Wave wchodzi do sprzedaży

24.05.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4377

Ważne 0

0

Samsung komercyjnie wprowadza na rynek telefon wykorzystujący autorską platformę "bada" - Samsung S8500 Wave. W pierwszej kolejności trafi on na rynki w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

Samsung komercyjnie wprowadza na rynek telefon wykorzystujący autorską platformę "bada" - Samsung S8500 Wave. W pierwszej kolejności trafi on na rynki w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo premierze nowego systemu towarzyszy również silna rozbudowa serwisu Samsung Apps - w 2010 roku sklep z aplikacjami Samsunga będzie dostępny w 80 krajach na całym świecie.

W Polsce użytkownicy będą mogli korzystać ze sklepu już na przełomie maja i czerwca. W początkowej fazie jego zasoby będą opierały się o lokalizowane aplikacje globalne. Dodatkowo, na zlecenie Samsunga, tworzeniem aplikacji zajmą się wybrane, wyspecjalizowane w tej dziedzinie, firmy oraz warszawskie R&D Center. Tuż po premierze na "półkach" Samsung Apps znajdzie się 300 aplikacji, a ich liczba będzie sukcesywnie rosła.

Więcej o akcjach promocyjnych związanych z systemem "bada" pisaliśmy w tej wiadomości.

Samsung Wave ma 3,3-calowy ekran o rozdzielczości WVGA wykonany w technologii Super AMOLED. Urządzenie wyposażono w aparat fotograficzny 5 Mpix z możliwością nagrywania wideo o jakości HD (przy 30 klatkach na sekundę). Wave to pierwszy na świecie telefon wyposażony w technologię Bluetooth 3.0 oraz WiFi 802.11n. Szczerzej o telefonie pisaliśmy w tej wiadomości.

Samsung Wave w cenie rynkowej wynoszącej około 1600 zł trafi na naszym rynku do oferty sieci Play na przełomie maja i czerwca. W sklepie internetowym Play dostępny jest on juz w przedsprzedaży.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: cellular-news, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~twoj stray
0

2010-07-09 21:30:06

ja jutro ide kupowac na przedluzenie umowy tego samsunga i licze na dobry zakup..aczkolwiek troche sie boje bo jakos nigdy nie mialem samsunga i ten system taki jakis nowy...ale sam telefonik prezentuje sie bosko..

Odpowiedz

23. ~
0

2010-06-02 13:20:58

od 4 czerwca bedzie w Orange

Odpowiedz

22. ~Troglodyta
0

2010-05-25 23:45:18

ROTFL... LP29 z Wavem to całkowity koszt 1657zł :) i jeszcze 120 minut do wszystkich co miesiąc.

Odpowiedz

21. ~Troglodyta
0

2010-05-25 23:25:28

@mohamed - różnica pomiędzy LP69 z Wavem (69zł*18m + 34,5zł*6m + 549zł = 1998zł), a Wavem z EURO RTV to 399 zł. Pytanie - ile zamierzasz wydać na rozmowy w ciągu dwóch lat? W ofercie na kartę Wave kosztuje 1569zł. I jest bez simlocka, tak samo jak w abonamencie. I jeszcze dostaniesz PLAY Fresh 30zł. Co do pokrowca nie wiem. Niech zgadnę, nie miałeś matematyki na maturze?

Odpowiedz

20. ~mohamed
0

2010-05-25 19:49:30

O jakim internecie w Play tu niektórzy piszą ? Testowałem to paskudztwo i wyjechałem 1 km za granice administracyjną Krakowa i zero zasięgu. Dla mnie internet mobilny to ma być wszędzie (nawet Edge lub Gprs) a nie tylko w dużych miastach i miasteczkach. Dlatego zamówię Samsunga Wave w wolnej sprzedaży w Euro rtv a nie chcę w Play przepłacać.

Odpowiedz

19. ~
0

2010-05-25 14:37:59

tak ale z prepaidem placisz kiedy chcesz i za ile chcesz. Jak mniej uzywasz internetu lub rozmow to wychodzi srednio 2100zl bo nie zawsze trzeba kupowac karte za 30zl

Odpowiedz

18. Play
0

2010-05-25 09:11:07

~lordi.Więc abo jest jak najbardziej opłacalne. Nie jeśli zerwiesz umowę.

Odpowiedz

17. ~tom
0

2010-05-25 09:05:39

Na 100% będzie też w polskim Orange :)

Odpowiedz

16. Play
0

2010-05-25 08:24:45

~wilk100. Nigdzie tylko P4.

Odpowiedz

15. ~wilk100
0

2010-05-25 08:13:54

8@- skoro abonament w play kosztuje mnie 105 zł z 2 gigowym internetem i w tym 500 minut miesięcznie do wszystkich to: mnożąc to przez 24 mc daje 2520 zł przez cała umowę z telefonem łącznie. Kiedy kupowałem hero kosztowal jakies 1500 zł nowy(allegro). Liczac na play fresh i co miesiac 30 zł(romozwy free) +29 zł za 2 gigowy internet daje na 2 lata 1416 + 1500 aparat = 2916 wiec gdzie taniej ?

Odpowiedz

14. ~lordi
0

2010-05-25 08:03:20

w PLAY mają niezłą cenę na ten telefon przy abo LP69 jest za 549zł więc operator dorzuca 1000zł, dzieląc to na liczbę miesięcy umowy daje to 40zł miesięcznie dopłaty więc 350 minut + stan darmowy wychodzą za 29zł, oczywiście od tego można liczyć na rabat chociażby 6 miesięcy za pół ceny co daje realnie mniej niż 20zł (zakładając cenę na wolnym rynku za nówkę 1550zł) - więc abo jest jak najbardziej opłacalne

Odpowiedz

13. rcicho
0

2010-05-24 22:46:02

Cena jak na debiut i parametry telefonu jest bardzo zachęcająca. Kiedy test na telepolis? Za pół roku?

Odpowiedz

12. DD7
0

2010-05-24 22:37:14

w Euro RTV AGD już jest ten Wave. ;)

Odpowiedz