DAJ CYNK

Samsung ujawnia ceny nowych tabletów

12.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6465

Ważne 0

0

Samsung ujawnił ceny swoich nowych tabletów. Czy będą one konkurencyjne względem króla tego segmentu rynku, nowego iPada?

Samsung ujawnił ceny swoich nowych tabletów. Czy będą one konkurencyjne względem króla tego segmentu rynku, nowego iPada?

Najmniej, bo 439 euro, przyjdzie nam zapłacić za model Galaxy Tab 2 7.0 w wersji z pamięcią o pojemności 16 GB, bez modułu 3G. Jeśli zdecydujemy się na dodatkowy układ, cena zwiększy się do 499 euro.

Za tablet z ekranem o przekątnej 10,1 cali, Galaxy Tab 2 10.1, z pamięcią 16 GB, ale bez modułu 3G, trzeba będzie zapłacić 499 euro. Za dodatkowy moduł przyjdzie nam dopłacić 70 euro, czyli w sumie 569 euro.

729 euro trzeba będzie zapłacić za model Galaxy Note 10.1 - w tej cenie otrzymamy 16 GB pamięci wewnętrznej i moduł 3G. Dostępne mają być również wersje z pamięcią o wielkości 32 i 64 GB, jednak ich cena nie jest jeszcze znana.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Tab 2 7.0 w katalogu
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Tab 2 10.1 w katalogu
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Galaxy Note 10.1 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
28. matteo
0

2012-04-14 16:22:04

Jarekt: no masz racje. Hspa w porownaniu do csd zre tyle pradku ze gra faktycznie nie jest warta swieczki.

Odpowiedz

27. ~
0

2012-04-14 13:11:13

@25 - Bill NIGDY nic takiego nie powiedział. Tak jak w Casablance nigdy nie jest powiedziane "zagraj to jeszcze raz Sam".

Odpowiedz

26. ~Jarekt
0

2012-04-14 12:31:44

Po pierwsze LTE zre tyle prądu, ze gra jest niewarta swieczki. O drugie jak czytam na forach to transfery nie zbliżają sie nawet do cwierci nominalnej prędkości. Co do cen tych tabletów to życzę powodzenia. Przy cenie iPada trzeba być obłąkanym zeby kupic samsunga.

Odpowiedz

25. ~
0

2012-04-13 21:21:15

Nie prawda, Bill mowil ze 640kB wystarczy.

Odpowiedz

24. matteo
0

2012-04-13 21:09:39

thonka: Bill tez kiedys mowil ze przecietnemu userowi starczy 512 kB RAMu. To, ze jest malo popularne absolutnie nie swiadczy ze nie jest warte korzystania.

Odpowiedz

23. ~zbyszek
0

2012-04-13 12:38:42

posrało kogoś w tym Samsungu, za co się pytam tyle kasy, przecież te sprzęty się prawie nie różnią od poprzedników które nie różniły się od iPada2, który jest tańszy i ma full ciekawych aplikacji.

Odpowiedz

22. thonka
0

2012-04-13 11:54:50

@20 przecietnemu uzytkownikowy wystarczy w zupelnosci hsdpa 21.

Odpowiedz

21. vonski
0

2012-04-13 11:33:22

Ostrzyłem sobie zęby na Note 10.1, ale 730 euro to 3000PLN. Zdecydowanie za drogo jak na tablet, jaki by on nie był. Pozostaje liczyć, że trafi do operatorów co pociągnęłoby ceny w dół...

Odpowiedz

20. ~lacosta
0

2012-04-13 08:57:22

do 19 - różnica jest kolosalna. Pożycz sobie modem LTE w Plusie i zobacz. Prędkość otwierania stron, pingi, ściąganie załączników - KOSMICZNA RÓŻNICA. Jak pierwszy raz odpaliłem LTE, to czułem się tak, jakby przesiadł się z GPRSa na HSDPA. LTE jest zoptymalizowane pod minimalizację opóźniej i działanie od razu z najwyższą prędkością.

Odpowiedz

19. ~Tomek
0

2012-04-13 08:51:48

@17 a po co ci LTE w tablecie? Wszystkim tak odwaliło na punkcie LTE w urządzeniach przenośnych a niech mi ktoś powie jaka jest wyższość LTE nad 3,5G tak na prawde w uzytkowaniu na codzien poza tym ze trzeba dokupic dodatkowy abonament i urzadzenie? Moze sa jakies zastosowania o ktorych nie wiem. Chodzi mi o to ze po prostu takie predkosci sa zbedne w np. telefonie. Ktos powie ze do ogladania filmow w HD. Hmmm... Tylko ciekawe na jak dlugo wtedy starczy ilość danych w abonamencie :) Jak sie to tak upowrzechni jak 3,5G i bedzie tak tanie i kazdy tel. bedzie mogl z tego korzystac to ok. Jak na razie nie widze sensu dla tej technologii. No chyba ze ktos mieszka poza zasiegiem DSL/VDSL no to wtedy racja ze ma to sens.

Odpowiedz

18. thonka
1

2012-04-12 23:27:10

@16 bo podzielilem to przez 52 tygodnie. tam zamiast rat miesiecznych mialo byc wlasnie o tygodniowych.

Odpowiedz

17. hainasz
0

2012-04-12 23:11:04

A czy któryś z powyższych tabletów zaoferuje LTE?

Odpowiedz

16. ~sz
1

2012-04-12 23:08:54

@13 - te TWOJE raty wyglądają bardzo atrakcyjnie ;)

Odpowiedz

15. Maniiiek
0

2012-04-12 22:35:17

@14 widocznie takie postępowanie to tradycja przekazywana z "pokolenia" na pokolenie wśród najlepiej sprzedających się producentów.

Odpowiedz