DAJ CYNK

Samsung Star II wchodzi na polski rynek

24.02.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Samsung Avila sprzedał się w rekordowej liczbie ponad 30 mln sztuk, z czego 1.3 miliona sztuk w Polsce - czy jego następca, Samsung Star II pobije ten rekord?

Samsung Avila sprzedał się w rekordowej liczbie ponad 30 mln sztuk, z czego 1.3 miliona sztuk w Polsce - czy jego następca, Samsung Star II pobije ten rekord?

Dzięki funkcji Social Hub, rozbudowano funkcjonalność Samsung Star II o możliwość obsługi serwisów społecznościowych bezpośrednio z poziomu telefonu. Dostęp do kont na serwisach społecznościowych za pośrednictwem jednego tylko interfejsu umożliwia swobodną interakcję z rodziną i znajomymi.

Telefon Samsung Star II wyposażony jest również w preinstalowane aplikacje umożliwiające dostęp do takich serwisów społecznościowych jak Facebook czy Twitter. Z kolei wbudowany komunikator oferuje użytkownikom możliwości czatowania pomiędzy wieloma platformami komunikacyjnymi, m.in. Yahoo Messenger, Talk, AIM i Facebook.

W telefonie Samsung Star II zastosowano interfejs TouchWiz 3.0 oferujący możliwość personalizacji, w tym dostosowanie ekranu startowego i paska z widżetami do własnych potrzeb i upodobań.

Funkcja QuickType, czyli zaadoptowana na potrzeby telefonów Samsung funkcja T9 Trace, umożliwia szybsze i łatwiejsze wprowadzanie tekstu. Dzięki niej zamiast "naciskać" poszczególne wirtualne klawisze, wystarczy przesuwać palec po literach tworzących wybrane słowo. Urządzenie rozpozna je samodzielnie na podstawie obszernego słownika.

Samsung Star II jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 449 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy