DAJ CYNK

Samsung Star II w Play

03.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 30977

Ważne 0

0

Jutro w ofercie Play pojawi się nowy telefon, który jest następcą bardzo popularnego w Polsce modelu Samsung Avila - Samsung Star II. Oprócz tego zmieni się cena niektórych innych aparatów.

Jutro w ofercie Play pojawi się nowy telefon, który jest następcą bardzo popularnego w Polsce modelu Samsung Avila - Samsung Star II. Oprócz tego zmieni się cena niektórych innych aparatów.

Więcej o Samsungu Star II pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zmiana ceny dotyczy modeli zakupionych z nową aktywacją:
Samsung S5230 Avila GPS
Nokia C3-01
Samsung S8300
Samsung C3050
Samsung SGH-M8800 Pixon



W cenniku przedłużeniowym zmianie ulegną ceny modeli:
Nokia C3-01
Samsung I5510 Galaxy 551
Sony-Ericsson Satio

Źródło tekstu: Blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Jacuos69
0

2011-05-14 13:39:26

Jeżeli telefon ma służyć nie tylko do dzwonienia to lepiej dołożyć 50 zł i kupić na allegro nową xperię X8! Liczba aplikacji na Star-a II w "Samsung Apps" to tylko 30, w tym połowa to inny wygląd zegara :-( Pamiętaj-Star II to po prostu telefon z dotykowym wyświetlaczem, nie żaden smartfon. Poza dotykowym wyświetlaczem niewiele różni się od telefonów sprzed kilku lat. Moja siostra kupiła tego Samsunga i zdecydowanie go nie polecam(No chyba że dostajecie go za kilka złotych w abonamencie czy cuś).Mając telefon z systemem Android, telefon stanie się narzędziem do wszystkiego - tysiące aplikacji, tworzonych przez twórców z całego świata. Mówię to jako szczęśliwy posiadacz xperii x10 :-)

Odpowiedz

14. ~AbC
0

2011-04-24 15:44:45

Tel za ta cene dobry chociaz bralem w mixie za stowe. Przez 2tygodnie 4 razy sie zwiesil i musialem wyjac baterie zeby działał. Nie zbyt prezycyjna klawiatura ale nie zrazac sie na poczatku tez mnie to wkurwia*o (kwestia przyzwyczajenia). Jego dobre strony to na pewno szybkosc działania, bateria trzymająca 3-5 dni. Szybkosc neta tez zaskakujaca jak i rowniez Wi-Fi. W zestawie brak słuchawek, kabla USB i karty pamieci!!. Polecam go wszystkim. Ello

Odpowiedz

13. ~juleczkanajwaźniejsza
0

2011-04-05 14:49:36

ja kupiłam ten telefon za 359,99 jest super chcę go mieć i nie zmieniac go nigdy jakies pytania to jestem na nk : Julia Drzewiecka Więcbork mam 10 lat polecam i czekam na zaproszenia na nk

Odpowiedz

11. ~ZawaL
0

2011-03-03 19:17:30

@9 Plus ten telefon dał do promocji od poniedziałku.

Odpowiedz

10. ~
0

2011-03-03 18:19:05

ale cena tego telefonu mogła być jeszcze większa!

Odpowiedz

9. ~Paweł
0

2011-03-03 17:44:03

Pora na inne sieci komórkowe :)

Odpowiedz

0

2011-03-03 16:04:38

... coś nie tak z wciskaniem mi poszło :P Miało być Bo coś im się pomieszało (odnośnie Pixona tanszego w 30 doładowaniach)

Odpowiedz

0

2011-03-03 16:02:12

Bi ci s un sie pomieszało... btw. wspomniałem, że ja bym tam chciał Motorole Milestone 2 u ktoregoś z operatorów? :P

Odpowiedz

6. ~
0

2011-03-03 15:33:21

hehe, Pixon jest tańszy z umową na 30 mies. Niż na 40

Odpowiedz

5. DeLirQa
0

2011-03-03 15:27:52

A cenę S8300 to już nie wiem skąd wzięli. Ultra Touch na Allegro można kupić za 220zł w 100% sprawnego.

Odpowiedz

4. ~M.
0

2011-03-03 15:22:21

@2 - zgadzam się. nic dodać nic ująć ;) PS. A jednak są operatorzy z prawdziwymi ofertami przedłużeniowymi. Pracowałem w Plusie i tam oferta "lojalnościowa" była identyczna jak oferta dla nowego klienta.. czasami jakiś telefon był 20zł taniej - śmiech.

Odpowiedz

0

2011-03-03 15:18:16

@2 no to juz inna sprawa niestety prawda

Odpowiedz

2. freq
1

2011-03-03 15:10:45

@1-o ile zgadzam sie ze cena za ten (juz nienajnowszy) telefon jest dosc duża to troche z innej strony-ceny nie sa wysokielTO NASZE ZAROBKI SA ZALOSNIE MALE ;)

Odpowiedz