DAJ CYNK

Samsung SGH-E620 dostępny w Polsce

08.09.2005

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1508

Ważne 0

0

Samsung wprowadza na polski rynek telefon SGH-E620, który umożliwia nawiązywanie połączeń za pomocą poleceń głosowych przy użyciu zestawu słuchawkowego Bluetooth.

Samsung wprowadza na polski rynek telefon SGH-E620, który umożliwia nawiązywanie połączeń za pomocą poleceń głosowych przy użyciu zestawu słuchawkowego Bluetooth. Telefon SGH-E620 został wyposażony w technologię "niezależnego rozpoznawania mowy", która umożliwia rozpoznawanie uniwersalne, niezależne od rodzaju głosu mówiącego.

Oprócz funkcjonalności Bluetooth, SGH-E620 ma udoskonaloną konstrukcję anteny wewnętrznej i jest wyposażony między innymi w aparat fotograficzny o rozdzielczości 1-ego megapiksela, wideotapetę, antybakteryjną powłokę ze srebra o nanometrowej grubości, funkcję zestawu głośnomówiącego oraz 64 dzwonki polifoniczne.

Uwagę zwraca szczególnie funkcja wideotapety, wyświetlająca ruchome obrazy przez 10-30 sekund za każdym razem, gdy włączany jest tryb gotowości aparatu, oraz chroniąca zdrowie srebrna powłoka nanometrowej grubości. Jest to pierwszy telefon komórkowy na rynku europejskim wyposażony w nanometrowej grubości srebrną powłokę chroniącą zdrowie użytkowników.

Telefon jest dostępny w sieci CCS.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung SGH-E620

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się