DAJ CYNK

Samsung rejestruje w Europie znak towarowy Neuro Game Booster. Szykują się dalsze ulepszenia AI dla gier

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3105

Samsung złożył wniosek o zarejestrowanie w Unii Europejskiej nazwy Neuro Game Booster jako znaku towarowego. Szczegółów brak, ale może to być kolejny krok w kierunku zastosowania sztucznej inteligencji w polepszaniu działania gier na smartfonach.

Nadchodzące flagowce Samsunga będą napędzane między innymi nowych chipsetem koreańskiego producenta, Exynosem 9820. Układ ten wyposażony jest w jednostkę NPU (Neural Processing Unit), wyspecjalizowany chip do obsługi sztucznej inteligencji. Ponadto Samsung od jakiegoś czasu dostarcza aplikacje, których celem jest optymalizacja gier na smartfonach i tabletach Galaxy. Firma chce prawdopodobnie połączyć jedno z drugim i stworzyć technologię optymalizacji gier opartą na sztucznej inteligencji.

Tak przynajmniej sugeruje chęć zarejestrowania pojęcia Neuro Game Booster jako znaku towarowego. Wniosek w tej sprawie został złożony w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Znajdziemy w nim między innymi taki opis:

Oprogramowanie do smartfonów; Elektroniczne oprogramowanie do gier do telefonów komórkowych; Elektroniczne oprogramowanie do gier do podręcznych urządzeń elektronicznych; Programy komputerowe do grania w gry; Komputerowe oprogramowanie użytkowe obejmujące gry i gaming; Oprogramowanie sztucznej inteligencji; Oprogramowanie do gier komputerowych do pobrania; Nagrane oprogramowanie gier komputerowych.

Zobacz: Samsung Exynos 9820 obsłuży Internet o prędkości 2 Gb/s
Zobacz: Cała rodzina Samsungów Galaxy S10 na współnym zdjęciu
Zobacz: DxOMark publikuje pierwszy ranking smartfonów z najlepszym aparatem selfie. Czołówka należy do Google i Samsunga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: GalaxyClub.nl

Przewiń w dół do następnego wpisu