DAJ CYNK

Samsung: potwierdza KitKata dla amerykańskich telefonów i tabletów

18.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5912

Ważne 2

1

Samsung poinformował, że rozpoczyna aktualizację Androida do wersji 4.4.2 KitKat czternastu modeli telefonów i tabletów z rynku amerykańskiego.

Samsung poinformował, że rozpoczyna aktualizację Androida do wersji 4.4.2 KitKat czternastu modeli telefonów i tabletów z rynku amerykańskiego. Wysyłka oprogramowania potrwa przez najbliższe miesiące.

Lista urządzeń jest następująca:


Niestety nie zostało określone, które modele będą aktualizowane w pierwszej kolejności.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. nigerro
0

2014-02-19 15:18:34

Czy jesli zaktualizuje androida odinem to strace gwarancję?

Odpowiedz

0

2014-02-19 09:50:22

A w Orange nadal brak aktualizacji...

Odpowiedz

13. ~
0

2014-02-19 09:09:46

SirmarK, miałem na myśli wersje open, i to jest właśnie problem. Samsung wypuszcza bubla, który jest droższy od podobnych lub nieco lepszych specyfikacji u konkurencji a potem pozostawia swoich klientów bez żadnego wsparcia. Płacisz za markę i nic nie dostajesz w zamian.

Odpowiedz

11. Lukasz88
1

2014-02-19 08:31:40

@10 Jak ktoś szuka problemu to zawsze go znajduje. W przypadku jeszcze bardziej wartościowego producenta jakim jest Google i seria Nexus też tak jest. Żenadą jest wypisywanie tych twoich pierdół. KitKat pół roku temu ? Nexus 5 z KitKatem jest od ponad trzech miesięcy. Apple ci niezłego syfu w główce narobiło.

Odpowiedz

10. applefan_
0

2014-02-19 08:23:29

Parodia z tym całym adroidem. Każdy producent ma własną "politykę", HTC to w ogóle ma trudności ze wszystkim a z aktualizacjami największe i jeszcze się głupkowato usprawiedliwia, a teraz Samsung dzieli świat na lepszych i gorszych. Kit kat prezentowany rok temu a dalej to system widmo. Jednym słowem jedna wielka żenada a Wy jeszcze to kupujecie. Plują wam w oczy a mówicie że deszcz pada. A przykład jak to powinno wyglądać pokazuje najbardziej wartościowa firma na świecie: klikasz ustawienia/ogólne/uaktualnienia i to wszystko - zawsze masz najnowszą aktualną wersję i nie musisz czekać rok lub najczęściej obejść się smakiem żeby mieć oficjalną nową aktualizację. W przypadku najbardziej wartościowego producenta na świecie mając ponad 3 letni sprzęt też dostaje się aktualizacje. Takie to proste ale do tego trzeba dojrzeć żeby to zrozumieć, tymczasem męczcie się :)

Odpowiedz

0

2014-02-19 07:19:41

@6 Co ma do tego google ? Producent urządzenia tworzy aktualizacje a w tym wypadku google nim nie jest.

Odpowiedz

8. SirmarK
0

2014-02-18 23:23:04

#4. Ale mówisz o wersja operatorskich czy open? Z aktualizacjami nie od dziś jest problem, ale w newsie są bardziej topowe modele niż taki Trend Lite.

Odpowiedz

7. ~lol...
0

2014-02-18 23:08:40

Przecież jest sammobile, można ściągnąć i zainstalować odinem, wtedy nie czekamy. Operacja podobnej trudności co instalacja winrara, język nie ma większego znaczenia bo na wstępie po instalacji się wybiera.

Odpowiedz

6. ~jam80
0

2014-02-18 22:54:08

Bo google od zawsze ma uzytkowników w głębokim poważaniu. Ot cała filozofia...

Odpowiedz

5. ~ikey
0

2014-02-18 22:22:02

A czy jest jakaś kosmiczna różnica wydajności w Galaxy Tab 1 i 3 w porównaniu do Tab 3 że nie mogą dać KitKata? Oczywiście nie, na xda już jest dla GT1 p7500 :]

Odpowiedz

4. ~
0

2014-02-18 21:43:33

SirmarK, polityka Samsunga w kwestii aktualizacji jest dość dziwna. Telefony Samsung Galaxy Duos S7562, Galaxy Trend Lite na rynku polskim nie doczekały się żadnej aktualizacji firmware (nie wspomnę o andku) pomimo wielu błędów. Natomiast takie kraje jak Sri-Lanka, Bangladesz, Nepal czy Rumunia otrzymały kilka kolejnych aktualizacji firmware. Jak widać Samsung na polskich klientów w d...ie!

Odpowiedz

3. SirmarK
-1

2014-02-18 21:32:38

No skoro tam sięe zaczęło, to raczej też w innych miejscach.

Odpowiedz

2. ~Staszi
2

2014-02-18 21:24:07

Taka trochę informacja dla informacji.

Odpowiedz

1. ~Dooley
0

2014-02-18 21:19:07

A reszta świata to co - patyki ? Dla nas już nie starczy oprogramowania ?

Odpowiedz