DAJ CYNK

Samsung: polska premiera modeli Shark

25.02.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11

Ważne 0

0

Samsung wprowadza na polski rynek najnowszą linię telefonów: S3550 shark, S5350 shark oraz S5550 shark. Seria Shark to idealna mieszanka funkcjonalności, designu oraz internetowych możliwości, stworzona z myślą o aktywnych użytkownikach, dla których telefon jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale czymś znacznie więcej.

Samsung wprowadza na polski rynek najnowszą linię telefonów: S3550 shark, S5350 shark oraz S5550 shark. Seria Shark to idealna mieszanka funkcjonalności, designu oraz internetowych możliwości, stworzona z myślą o aktywnych użytkownikach, dla których telefon jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale czymś znacznie więcej.

Telefony z linii Shark nie nadwyrężą kieszeni, a przy tym oferują zaawansowane możliwości multimedialne oraz łatwość obsługi. Dzięki ikonom szybkiego dostępu do portali społecznościowych, w mgnieniu oka można znaleźć się w serwisie Facebook, MySpace, Bebo lub Youtube oraz skorzystać z galerii Flickr, Picasa czy Photobucket. Kierowana do użytkowników portali społecznościowych aplikacja "Udostępnianie obrazów" umożliwia sprawny, łatwy transfer zdjęć i plików wideo bezpośrednio z telefonu.
Telefony z serii Shark posiadają również zabezpieczenia przed kradzieżą i funkcje alarmowe. Mobile Tracker, wysyłająca alarmującego smsa, gdy tylko karta SIM zostanie zmieniona na inną, co pomaga wyśledzić utraconą komórkę. Wiadomość alarmowa może być bardzo przydatna w sytuacjach zagrożenia.

Samsung S5550 shark to slider, do którego konstrukcji wykorzystano zarówno metal, jak i kevlar. Został on wyposażony w ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), wykonany w technologii AMOLED. Łączność ze światem będzie możliwa za pomocą technologii HSDPA. Wbudowany aparat fotograficzny z autofokusem pozwoli na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 5 Mpix. Obsłuży on również nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości QVGA (320 x 240 pikseli) z prędkością 30 klatek/sekundę. Nie zabraknie również gniazda na karty pamięci microSD, którymi będzie można powiększyć 110 MB wbudowanej pamięci.
Samsung S5550 będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 699 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5550 w katalogu.

Model Samsung S5350 shark posiada ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), wbudowany aparat o rozdzielczości 3,2 Mpix oraz obsługuje transmisję danych w technologii HSDPA. Na jego pokładzie znalazł się multikomunikator obsługujący takie aplikacje IM jak Talk, Palringo, Chat oraz AIM. Jednobryłowa obudowa urządzenia ma grubość 11,9 mm.
Samsung S5350 jest dostępny w sprzedaży od lutego, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 599 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5350 w katalogu.

Samsung S3550 shark to prosty telefon w rozsuwanej obudowie, wyposażony jedynie w moduły łączności 2G. Dostajemy dwucalowy ekran o rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), aparat 2 Mpix, radio FM z RDS-em, czytnik kart microSDHC (do 8 GB) i 35 MB pamięci wewnętrznej.
Samsung S3550 będzie dostępny w sprzedaży od marca, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 399 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S3550 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się