DAJ CYNK

Samsung podsumowuje akcję #FunkcjaDobroczynności. Obdarowanych zostało prawie 13000 dzieci

12.04.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2785

Ważne 0

0

Blisko 13000 dzieci otrzymało prezenty w ramach świątecznej kampanii #FunkcjaDobroczynności, zrealizowanej przez dział mobilny Samsunga. Łączna wartość pomocy udzielonej w ramach akcji wyniosła 2 miliony złotych.

W ramach kampanii #FunkcjaDobroczynności, Samsung wspierał dzieci z instytucjonalnych placówek opiekuńczo-wychowawczych (popularnie zwanych „domami dziecka”)  oraz dzieci z najuboższych zakątków świata w ramach akcji UNICEF Polska „Prezenty bez Pudła”. O charakterze pomocy zdecydować mogli konsumenci, którzy podczas trwania akcji trwającej od 21 listopada do 26 grudnia 2018 roku kupili smartfon marki Samsung.

Zobacz: #FunkcjaDobroczynności - nowa funkcja smartfonów Galaxy została zaprezentowana przez Samsung

Efektem kampanii jest 12 866 prezentów o łącznej wartości prawie 1 miliona złotych, które trafiły do potrzebujących dzieci. W ramach akcji obdarowano w sumie 686 instytucjonalnych placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski. Do dzieci i trafiły między innymi artykuły szkolne i papiernicze, akcesoria sportowe i do zabawy oraz takie rzeczy codziennego użytku, jak ręczniki, pościel, koce, poduszki i kołdry. Dodatkowo, specjalnej pomocy w wysokości 1 miliona złotych udzielono najbardziej potrzebującym dzieciom z ponad 31 krajów, w tym Zimbabwe, Mongolii, Czadu, Ugandy, Tanzanii i Kambodży. Wśród produktów znalazły się zarówno przybory szkolne, podręczniki i zabawki, jak również ratujące życie saszetki ORS, koce i tabletki uzdatniające wodę.

Zobacz: BLIK wprowadza płatność z banera reklamowego. Na pierwszy ogień poszła akcja WWF Polska

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się