DAJ CYNK

Samsung podgrzewa atmosferę przed premierą Galaxy Note II [wideo]

20.08.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5295

Ważne 0

0

Samsung postanowił podgrzać atmosferę tuż przed premierą drugiej hybrydy telefonu i tabletu, modelu Galaxy Note II. W tym celu udostępnił krótki materiał wideo z jego zapowiedzią.

Samsung postanowił podgrzać atmosferę tuż przed premierą drugiej hybrydy telefonu i tabletu, modelu Galaxy Note II. W tym celu udostępnił krótki materiał wideo z jego zapowiedzią.

Samsung Galaxy Note II zostanie oficjalnie zaprezentowany 29. sierpnia w Berlinie podczas konferencji Mobile Unpacked. Stanie się to na 2 dni przed rozpoczęciem targów IFA, które potrwają do 5. września.



Według wciąż niepotwierdzonych informacji, Galaxy Note II ma mieć ekran Super AMOLED o przekątnej 5,5 cali, 8 Mpix aparat fotograficzny oraz pozwalać na transmisję danych w technologii LTE. Szerzej o tym pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
53. wlo
0

2012-08-22 11:01:28

Ja jestem ciekaw, czy pani, która awanturę w punkcie zrobiła ładnych parę lat temu, bo jej nie chcieli sprzedać za złotówkę Nokii 6610i przed wyjazdem do Egiptu, a który zmuszona była kupić za 29 bodaj złotych, dzisiaj wspomina tamten wyjazd oglądając te zapewne wspaniałe zdjęcia na zapewne wspaniałym nowym gadżecie jakm jest 50-calowy telewizor w salonie?

Odpowiedz

52. wlo
0

2012-08-22 10:25:33

No dokładnie... Jest produkt, który jako całość jest jedyny w swoim rodzaju, ale jednak nie najlepszy w tym swoim rodzaju. Ma jedno lepsze, drugie gorsze i ogólnie jest przęciętnym urządzeniem. Jest wiele innych dobrych, lepszych, ale jednak nie jedynych w swoim rodzaju - ile modeli iPhone''a jest? Jeden chyba, bo jest następcą poprzedników, które są wycofywane z produkcji w momencie wejścia na rynek kolejnego?. I dlatego poprzez swoją wyjątkowość staje się wyjątkowy dla fanów marki. Jednak czy jego użytkownik coś więcej może n iż użytkownik innego smartfona? A co z tymi, którzy nie używają smatrfoów tylko telefonu i komputera, które łącznie mogą zdecydowanie więcej niż taki iPhone? Naprawdę dajcie sobie spokój, bo nie ma sensu dyskusja. Ma sens tylko w momencie zakupu - czego oczekuję, w kontekście potrzeb (użytkownia) od sprzętu... Po co komu funkcja podstawowa, któa nie będzie zasadniczą w użytkowniu? Mówiliśie o aparacie. Ludzie kupują takie "aparaty" i wydaje im się że są miszczami w fotografowaniu a ich prace są miszczostfem śfiata... No i niech im się wydaje.

Odpowiedz

51. ~infidel
0

2012-08-22 10:08:17

@49 Już nawet nie chodzi o to, że są "fajne i ładne" bo to argumenty dla 12-latków, ale że applefan_ jest kompletnie pozbawiony samokrytycyzmu i obiektywizmu. Smutne ale prawdziwe. Apple poza pseudo elitarnością nie oferuje nic więcej niż inne topowe firmy. Produkują po jednym produkcie, przez to mają ceny z dupy wzięte i dzieciaczkom się w *** poprzewracało, bo myślą, że drogi telefon to wyznacznik statusu. Żenada. Zwłaszcza, że można teraz taniej kupić telefon o lepszej specyfikacji. :)

Odpowiedz

50. ~Twój Pan
0

2012-08-21 13:01:39

@38 - co znaczy słowo "zdobecie"? Zawodówki brakło? Czy nawet podstawówki?

Odpowiedz

49. ~do appelfan
0

2012-08-21 12:52:23

Produkty apple są bardzo fajne , ładne , innowacyjne i........ niestety drogie. Podobają się wielu użytkownikom lub tym którzy chcieli by je mieć. Ale to ile Ty wypisujesz tutaj pochwał na temat tych urządzeń i sposób wypowiedzi sugerują, że albo "coś wąchałeś" albo "....centralka nie funkcjonuje jak należy". A nawet jeśli jest z Tobą OK, to zwyczajnie obrzydzasz te produkty i markę Apple swoją natarczywością.... Apeluje o trochę wyważenia ilości i jakości Twoich wypowiedzi.

Odpowiedz

47. ~infidel
0

2012-08-21 10:57:41

Oczywiście, że mogę. Tak zwany test Wechslera, słyszałeś o czymś takim? Zapewne nie. Choć w moim osobistym odczuciu jest on mocno przestarzały. "Fighting over Internet is like paraolimpics, even if you win, you''re still retarded." Tym małym cytatem zakończę bezsensowną dyskusję z Tobą. :)

Odpowiedz

46. applefan_
0

2012-08-21 10:49:12

@44 mozesz jakos ten swoj niewielki IQ udokumentowac?

Odpowiedz

45. applefan_
0

2012-08-21 10:47:31

@44 nie mozesz pokonac przeciwnika w rownej walce i argumentami to mozesz go dyskredytowac, ponizac go i mu ublizac. Tak..., spotykam sie z ta strategia na tym forum wobec mojej osoby codziennie. Poza tym milo mi, ze podobaja Ci sie moje wpisy. Nigdy nie ma sie za duzo fanow :)

Odpowiedz

44. ~infidel
0

2012-08-21 10:38:53

Oj, oj, applefan, osobiste wypady są właśnie na poziomie zawodówki. Pewnie nie zauważyłeś ale sam nie używasz wyrafinowanego słownictwa. Nie rozśmieszaj mnie, właśnie taka reklama ma trafiać do rozpieszczonych dzieciaczków i pozerów chcących być na topie w kręgach nastolatków. Mało kto kupując iPhone''a robi to dla specyfikacji a nie dla loga na obudowie. Nie popieram Samsunga, jedyny jego produkt, z którego jestem zadowolony to monitor. Nic więcej, ani telefon, ani netbook, nic. Jestem w tej kwestii obiektywny. Tak samo SGS3 jest dla mnie przepakowaną i przereklamowaną zabawką, która wyróżnia się jedynie softem. Strasznie mnie bawi jak piszesz coś, ktoś to skontruje i potem odwracasz kota ogonem. ;) PS. Mam iloraz inteligencji 140, a jak na mój gust Twój oscyluje na granicy upośledzenia. ^^

Odpowiedz

43. ~
0

2012-08-21 10:37:49

miał być "?" na koniec @40

Odpowiedz

42. ~
0

2012-08-21 10:34:56

Mowa jest w artykule o globalnym rynku, więc układy które sam od siebie kupuje też powinny być w nim uwzględnione. Nie jestem fanbojem Samsunga - telefon, komputer, tv - wszystko od konkurencji.

Odpowiedz

41. applefan_
1

2012-08-21 10:08:13

@40 kupuje sam od siebie? Nie sadzilem, ze mozna byc az tak marketingowo zmanipulowanym fanbojem Samsunga. Widac, ze firma z korei wydaje miliardy na reklame i oglupianie swoich owiec.

Odpowiedz

40. ~
-1

2012-08-21 10:02:48

@34 - w tę kwotę są wliczone układy które sam produkuje.

Odpowiedz

39. applefan_
1

2012-08-21 10:01:47

@36 oczywiscie ze to glupie. Ale ja nie zarzucam Apple czy Samsungowi ze kupuja komponenty. To cala masa (99%) obecnych tutaj, ktorzy sa hejterami Apple pisze, ze Apple wszystko kupuje i nic nie wymysla, a Samsung jest taki innowacyjny i wszystko do swoich produktow robi sam. Otoz udowodnilem, ze tak nie jest. Samsung kupuje tak samo mase podzespolow. Swiat jest globalny. Zadna firma nie jest w stanie robic wszystkiego sama.

Odpowiedz

38. applefan_
0

2012-08-21 09:58:07

@35 gdybys skonczyl juz zawodowke (wnioskuje bo doborze slow i wypowiedzi) i popracowal troche w jakiejs firmie, ktore reklamuje swoje produkty to bys wiedzial ze jest kilka rodzajow marketingu. Najtanszy i najmniej skuteczny to taki jaki ostatnio prezentuje fiat. Prezentuje w reklamach cala palete produktow i glownie reklamuje marke swoja. Sa inne posrednie rodzaje reklamy (nie bede tu o nich pisal bo za duzo miejsca by to zajelo) z czego ostatnim i najbardziej skutecznym jest reklama jednej z konkretnych funkcji danego produktu. To wlasnie robi Apple z 4S. Reklamuje aparat. Mogloby reklamowac np AppStore lub tez super plynny system itd. Wybrali aparat, bo to najszybciej dociera do jak najszerszej grupy odbiorcow. Sciaganie np aplikacji mogloby sie spotkac z niezrozumieniem, a zdjecia robi kazdy. Jak dany sprzet zdobecie zainteresowanie za pomoca np. aparatu to klienci dowiaduja sie pozniej o kolejnych zaletach i funkcjach. Reklamowanie kazdej jest bez sensu kosztowo i z punktu widzenia przekazu informacyjnego. Widzisz, applefan_ edukuje i to za darmo :)

Odpowiedz