DAJ CYNK

Samsung otwiera w Warszawie nowe centrum pokazowe dla biznesu

09.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16

Ważne 2

2

Firma Samsung otworzyła w biurowcu Warsaw Spire nowe centrum pokazowe. Samsung Mobile B2B Innovation Center powstało z myślą o klientach biznesowych.Firma Samsung otworzyła w biurowcu Warsaw Spire nowe centrum pokazowe. Samsung Mobile B2B Innovation Center powstało z myślą o klientach biznesowych.

Otwarcie Samsung Mobile B2B Innovation Center to ważny element strategii współpracy firmy z klientami biznesowymi. Centrum powstało także po to, by zwiększyć zaangażowanie polskiego oddziału instytutu rozwoju i badań w zakresie oferowanych mobilnych rozwiązań dla biznesu.

W Samsung Mobile B2B Innovation Center będą prezentowane rozwiązania i najnowsze technologie dla klientów biznesowych, mogą jednak z niego korzystać także klienci indywidualni, którzy chcą poznać gotowe już produkty. Lokalizacja nowego centrum pokazowego nie jest tutaj przypadkowa. Tuż obok niego znajduje się największe po Korei centrum rozwoju i badań firmy Samsung na świecie.

Dzięki zapleczu programistów i inżynierów w warszawskim centrum, rozwiązania mogą być dopasowywane pod konkretne potrzeby, bądź stworzone od nowa zgodnie z biznesowymi wytycznymi.

Źródło tekstu: Samsung

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się