DAJ CYNK

Samsung Omnia II z Windows Mobile 6.5.3?

22.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7608

Ważne 0

0

Zarówno HTC HD2, jak i Samsung I8000 Omnia II, dwa topowe modele z Windows Mobile na pokładzie, nie dostaną aktualizacji do Windows Phone 7. Omnia II dostanie za to Windows Mobile 6.5.3.

Zarówno HTC HD2, jak i Samsung I8000 Omnia II, dwa topowe modele z Windows Mobile na pokładzie, nie dostaną aktualizacji do Windows Phone 7. Omnia II dostanie za to Windows Mobile 6.5.3.

Jak podaje Samsung Hub, szwedzki oddział Samsunga potwierdził aktualizację do WM 6.5.3 dla modelu I8000 Omnia II. Nowe mobilne okienka trafią do Omnii w drugiej połowie maja. WM 6.5.3 przyniesie przede wszystkim większą czułość ekranu, a także lekki lifting interfejsu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: samsunghub, wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~świrek
0

2011-01-25 00:08:45

Na galaxy s gry wyglądają pięknie. ale ja i tak wybiorę coś na WM. Jak nie przeszkadza ci ładowanie co 1,5 dnia to hd2 jest fajny i szybki ale omnia 2 spokojnie trzyma 3 dni jako telefon. dla mnie to jest waznejsze niz codzienne szukanie kabla wiec wybrałem omnie 2.

Odpowiedz

27. ~gosc
0

2010-05-24 20:15:56

koniec maja i nic... :(

Odpowiedz

26. ~
0

2010-04-27 16:11:54

Z androidem nie miałem jeszcze do czynienia. Są na ten system jakieś aplikacje sensowne i gry?? Może w przyszłości się bardziej rozwinie ten system

Odpowiedz

25. reebop
0

2010-04-26 22:13:41

HTC HD2 jest przede wszystkim za duży, jako telefon. Wolałbym O2. Ale ja przesiadłem się z WM na Androida i jestem więcej niż szczęśliwy.

Odpowiedz

24. ~sop
0

2010-04-26 18:38:19

a proszę bardzo link: http://samsung-mobile.com.pl/forum/thread-i8000-i8000nxxjd3-6-5- 3-najnowsze na tym forum wszystko znajdziesz, jak zrobić upgrade softu ,programy do tego itd. Powodzenia życzę ja już się przesiadłem na razie na Jc1 i jestem zadowolony. Mam tel. z Orange i ściągnąłem sobie oryginalny soft bo wiadomo jakby coś nie tak z telem to wracamy do oryginalnego softu i na gwarancji:DD

Odpowiedz

23. ~pierre
0

2010-04-26 17:20:36

do poprzednika : mozesz podpowiedziec gdzie sa te aktualizacje i jak sie do tego zabrac jesli chodzi o zainstalowanie , osoba z samsunga stwierdzila ze w drugiej polowie maja bedzie stabilna wersja tej aktualizacji.

Odpowiedz

22. ~sop
0

2010-04-26 15:33:53

do O2 już są dostępne aktualizacje 6.5.3

Odpowiedz

21. ~pierre
0

2010-04-26 10:30:44

Witam czy mozna bedzie to zaktualizowac do 6.5.3 ??

Odpowiedz

20. ~sop
0

2010-04-25 14:30:16

chodziło o znaki / i |

Odpowiedz

19. ~sop
0

2010-04-25 14:28:28

W necie jest gdzieś test HD2vs Omnia2 HTC wygrał ale... Sam posiadam O2 i jestem zadowolony,plusy to wyświetlacz Amoled i żywotność baterii(tu htc leży).O2 ma divxa i player standardowy od samsunga działa prawie idealnie.(problem z napisami przed skonwertowaniem na format SMI trzeba usunąć znaki „/” i „|”,)samego filmu nawet nie przerabiam bezpośrednio przerzucam z PCta.No i najważniejsze chyba że o2 jest tańsza od HD2 :))

Odpowiedz

18. ~code
0

2010-04-22 19:02:27

alter: ale ileż można grac w oldschoolowe gry :) na wszystkich platformach przydałyby się gry podobne do DS''owych i tych, które są hitami na iPhone - jak Doodle Jump, Dark Nebula, czy Plants Vs Zombies

Odpowiedz

17. ~zenq
0

2010-04-22 19:01:25

jak dla mnie to symbian sie chowa, winPhone narazie jest jedna z lepszych platform, ale Android w super tempie sie do niego zbliza - telefony specyfikacja juz dorownuja, brakuje jeszcze paru lepszych programow i jakiejs dobrej nawigacji... ale to jeszcze gora 2 lata i android bedzie krolowal:) narazie omnia II jest chyba najlepszym spartphonem w stosunku cena/jakosc/ilosc stuffu

Odpowiedz

16. ~alter
0

2010-04-22 18:29:01

Nie wiem czy jestes w mniejszosci ale fakt, ze od WM 6.0 Microsoft uczynil postep. Kiedys rzeczywiscie WM w telefonie to byla pomylka ale bylo to w czasach WM 5.0, ktory byl (co tu duzo mowic) projektowany z mysla o PDA (nie bez powodu MS nazwal 6.0 pierwszym WM dla telefonow). A z tymi grami to tez mozna dyskutowac gdyz na pozostale platformy tez mozna znalezc niezle perelki badz tez porty starych przebojow z PC (a wiec nie emulowane)

Odpowiedz

15. ~Shiryu
0

2010-04-22 17:12:25

Jak obiecałem, tak piszę ;) Porównanie smartfonów działających na różnych systemach operacyjnych jest bez sensu, bo każdy system jest pisany według innej filozofii i jedne rzeczy da się na jednym prosto zrobić, a na innym inne. Porównanie samego hardware''u też nic nie daje, bo po pierwsze nie ma miarodajnych benchmarków, a po drugie użyty system ma wpływ na działanie sprzętu (wystarczy spojrzeć jak działa na starych Qualcommach WM a jak Android). Po trzecie: kwestia łatwości obsługi jest rzeczą BARDZO subiektywną (ja np gubię się w dotykowych Symbianach, a WM Pro uważam za intuicyjny. Ale też wiem, że jestem w mniejszości :P). Mówienie, że WM jest lepszy/gorszy niż Android, Symbian czy cokolwiek innego uważam za idiotyzm. Ale już mówienie, że iPhone jest najlepszym telefonem do gier IMHO ma sens. No chyba, że ktoś lubi emulatory xD Inaczej mówiąc: KAŻDY z systemów trzeba rozpatrywać w kontekście sprzętu na jakim działa (WM na Qualcommach naprawdę mulił, ale już w obu Omniach zasuwa jak głupi :D) i zastosowań, do jakich ma być użyty.

Odpowiedz