DAJ CYNK

Samsung odlicza dni do nowego tabletu

11.03.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1714

Ważne 0

0

Samsung zaprasza wszystkich zainteresowanych na prezentację najnowszego tabletu bądź tabletów. Spotkanie będzie miało miejsce 22. marca w Orlando.

Samsung zaprasza wszystkich zainteresowanych na prezentację najnowszego tabletu bądź tabletów. Spotkanie będzie miało miejsce 22. marca w Orlando.

Akcja odbywa się pod nazwą What’s your Tab life? 78910. I jak na razie są to jedyne oficjalne informacje na temat całego spotkania. Jednak z udostępnionych materiałów można dowiedzieć się już trochę więcej.

Otóż przynajmniej jeden z zaprezentowanych tabletów posiadać będzie wejście JACK 3,5 oraz będzie dosyć smukły. Nie wiadomo jakiego urządzenia będzie to dotyczyć, jednak liczby w haśle reklamowym wskazują, że może to być tablet z ekranem o przekątnej 8,9 cali.

Nie wiadomo również pod kontrolą jakiego systemu pracować będzie zaprezentowane (co najmniej jedno) urządzenie. Wydaje się jednak, że prezentacja innego niż Android w wersji 3.0 Honeycomb byłaby sporym zaskoczeniem. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już niedługo.

Źródło tekstu: Gadgetvenue

Komentarze
Zaloguj się
11. ~issa
0

2011-03-11 22:02:30

Code, mam tu jeszcze linka dla Ciebie, odtwórz sobie drugą część wypowiedzi managera HTC o Androidzie dla Flayera - "niewiele zmienia".

Odpowiedz

10. ~issa
0

2011-03-11 21:00:55

Code, zobacz na Allegro pojawiły się już Motorole Xoom w wersji wifi za 2099zł, dostepne od 25 marca, to nie jest zła cena.

Odpowiedz

9. ~issa
0

2011-03-11 20:17:24

Code, no właśnie nie jest identyczny, choćby w kliencie email czy kalendarzu, ale najwięcej narzekają na jego nieprzystosowanie do tebltu ci którzy go albo nigdy nie mieli, albo dziwnym trafem nie używają nawet tak podstawowych rzeczy jak klient wspomniany email czy kalendarz, a dużo mowią ile to im zaawansowanych aplikacji brakuje;) Wiem co pobrzmiewa w Twoich słowach dotyczących ceny - że tak mała różnica, że nie warto brać Taba. Kwestia gustu, nie odczuwam żadnych braków w Androidzie 2.2 na Tabie, a jeśli ktoś je odczuwa, to niech napisze o co chodzi konkretnie, najlepiej z własnego doświadczenia, a nie opowiada bajki redaktorów kopiujących kolejne newsy z zagranicznych serwisów;)Dlaczego Google się odżegnuje? Nie wiem, może chodzi o ruch w interesie, kolejna wersja systemu, szum medialny, wzbudzanie zainteresowania, mydlenie oczu... Jeśli nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi jak zwykle o pieniądze. W każdym razie, lepiej jest być do przodu o 2 miliony sprzedanych tabletów, niż nie być, tak mi mówi moja logika.

Odpowiedz

8. code
0

2011-03-11 16:13:39

issa: iPad 3G 16GB 2099, Galaxy po obniżce 1999 (komputronik). fakt, jest taniej. wiem, że na Tabie działa sporo aplikacji z Marketu, wiem :) tylko interfejs identyczny, jak w telefonie z Androidem. to moim zdaniem przesądza o wygodzie korzystania z urządzenia, choć nie twierdze, że jest strasznie; ale, fakt faktem, Google odżegnuje się od uznawania wersji innych niż 3.0 za system na tablety :) co do bycia obiektywnym - czupurnie nie jestem, bardziej po to, by podyskutować.

Odpowiedz

7. issa
0

2011-03-11 14:13:33

Code, a to ciekawe, za ile mozesz kupic Taba a za ile iPada na wolnym rynku, sklepy/Allegro w Polsce? Tylko nie pisz, ze to dla Ciebie nie tablet, bo ja mam inne zdanie i na dwoje babka wrozyla, kto ma racje:) Po drugie chyba nie zrozumiales - jednego klienta na czterech interesuje ilosc aplikacji. Bardziej obrazowo - 75 % klientow nie uznaje tego za wazne kryterium wyboru. Po trzecie - masz Taba? Wiesz ile sie na nim aplikacji uruchamia? Wysil sie czasem na chocby minimum obiektywnosci, wiem, ze to trudne w niektorych przypadkach, ale choc sprobuj;)

Odpowiedz

6. ~code
0

2011-03-11 13:49:17

issa: to jak na razie Samsung przegrywa w obu kategoriach..

Odpowiedz

-1

2011-03-11 13:41:12

Samsung TX100 ideał tabletu

Odpowiedz

4. ~
0

2011-03-11 11:58:18

Samsunga to jest taka forma oszczędności na korekcie i proofreadingu. :D

Odpowiedz

3. ~
0

2011-03-11 10:21:27

A co to jest ta samsunga?

Odpowiedz

2. issa
0

2011-03-11 10:15:39

jest wazna dla co 5 nabywcy (23%) tabletu*

Odpowiedz

1. issa
1

2011-03-11 10:14:02

W odniesieniu do nagminnie podnoszonego argumentu o ilosci aplikacji, na polskiej stronie o tabletach jest news i grafika, czym kieruja sie klienci dokonujac wyboru tabletu. No i okazuje sie, ze najwazniejszym kryterium jest cena, zas kwestia aplikacji jest wazna dla co 5 nabywcy (23% tabletu).

Odpowiedz