DAJ CYNK

Samsung o aktualizacji do Androida 4.0

20.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5139

Ważne 0

0

Samsung przedstawił listę urządzeń, dla których udostępniona zostanie najnowsza wersja systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich. Wśród nich znajdzie się m.in. flagowy smartfon Galaxy S II.

Samsung przedstawił listę urządzeń, dla których udostępniona zostanie najnowsza wersja systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich. Wśród nich znajdzie się m.in. flagowy smartfon Galaxy S II.

Wśród pozostałych urządzeń, do których trafi najnowsza wersja Androida, znajduje się również telefonotablet Galaxy Note. Obydwa urządzenia otrzymają aktualizację systemu w I kwartale 2012 roku.

Pozostałe modele, na które trafi lodowa kanapka, to telefon Galaxy R oraz tablety Galaxy Tab 10.1, 8.9, 7.7 oraz 7.0 Plus. Najnowsza wersja Androida dla nich pojawi się niedługo potem.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~mat9v
0

2011-12-28 21:47:13

Do Sensation na XDA już jest romik 4.0.1

Odpowiedz

19. ~xyzv
0

2011-12-20 16:50:44

A ja napiszę tak-jarałem się 4.0 do momentu kiedy zobaczyłem screeny... DRAMAT!!! Krok wstecz i to na maxa. Zabawkowe ikonki, tak denne że szkoda gadać. Ja zostaje ile się da na 2.3.5 i tyle.

Odpowiedz

18. wywern
0

2011-12-20 15:24:55

@11. danny93 - wiem, dlatego zamówiłem Arc S a nie SGS+ :)

Odpowiedz

17. ~Miron
0

2011-12-20 15:22:08

Scigac nie beda ale aplikacje za kilka dni ci sami skasuja z telefonu. W USA weryfikuje sie posiadacza karty po adresie i numerze telefonu przypisanego do karty....Autoryzacja jaka podales nie moze przejsc...Wymyslony adres w USA od razu odrzuci weryfikacje karty...Jezeli to przeszlo to bedzie cofniete...

Odpowiedz

16. ~demon
0

2011-12-20 13:39:35

Wiecie może że aktualnie w amazon appstore nie można nic kupić płacąc kartą z polski. A więc zanalazłem dzisiaj na to metodę. Zakładacie sobie konto normalne tak aby kupować darmowe aplikacje potem wybieracje jakąs płatną wyskakuje wam że nie macie dobrej karty i czy chcecie podać drugą wpisujecie w formularzu swoją kartę z polski i działa. Adres podałem wymyślony w USA ale na moje imię i nazwisko więc mam nadzieje że nikogo za 4 zl ścigać nie będą. Polecam aktualnie przeceny gier gameloft oraz co było dla mnie ważne splashtop remote za 0,99$ normalnie kosztuje 9,99$.

Odpowiedz

15. ~pjc
0

2011-12-20 13:36:09

ja jestem pewien ze maxymalnie w lutym juz bedzie romik na sammobile.com, a moze i wczesniej ;)

Odpowiedz

14. danny93
0

2011-12-20 13:33:56

@up Co ma antena do bootloadera? bootloader tylko laduje kernel przy wlaczaniu telefonu i na tym konczy sie jego rola. Poza tym nie slyszalem zeby ktos mial jakis problem z antena. Co do pojemnosci, no coz jesli komus 16gb nie wystarcza no to juz t trudno ;)

Odpowiedz

13. ~MST
0

2011-12-20 13:31:27

Lol pomyliłem wątki, ale to też samsung no nie :)

Odpowiedz

12. ~mst
0

2011-12-20 13:30:44

Nie trafia do mnie ten nexus wykastrowany z karty i z bugiem anteny przy bootloaderze :P Mogło być lepiej.

Odpowiedz

11. danny93
0

2011-12-20 12:48:44

@wywern Arc S to flagowy smartfon SE, tak jak S II Samsunga ;P

Odpowiedz

10. danny93
0

2011-12-20 12:47:48

@8 Galaxy S juz mial update do 2.2 i 2.3 a dodatkowo ma juz poltorej roku ;P znajac polityke updatow Androida przez producentow, nie jest juz wspierany. A duzo roboty by Samsung nie mial bo to ten sam hardware co Nexus S no ale coz.. napewno bedzie CM9 czysty bez brzydkiego TW4 ;)

Odpowiedz

9. wywern
0

2011-12-20 12:36:21

A s+ nadal nie jest wymieniany, słabo SE już pokazało alfę ICS na Xperii Arc

Odpowiedz

8. bogie
0

2011-12-20 12:36:00

Heh, Galaxy S poza nawiasem?

Odpowiedz

7. danny93
0

2011-12-20 12:35:51

to mialo byc do @5 a @4 Samsung nie podal S Plus ale mozliwe ze jeszcze dadza konkretniejsze informacje bo S Plus nie jest dostepny wszedzie a nie wiadomo ktory oddzial Samsunga podal powyzsze informacje.

Odpowiedz

6. danny93
0

2011-12-20 12:33:48

@4 Termin kwietnia jest tylko dla australijskiego operatora Bell. Update napewno pojawi sie duzo wczesniej dla niebrandowanych. Dodatkowo w Europie moze sie pojawic wczesniej niz dla Kanady takze nie mieszaj.

Odpowiedz