DAJ CYNK

Samsung nabija się z klientów Apple'a [wideo]

23.11.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5120

Ważne 0

0

Samsung Mobile USA zaprezentował nietypową reklamę swojego telefonu, w której nabija się z klientów Apple'a.

Samsung Mobile USA zaprezentował nietypową reklamę swojego telefonu, w której nabija się z klientów Apple'a.

Ciekawe czy wyrośnie z tego seria spotów podobna do tej, w której Apple przekomarzał się z Microsoftem. Początek jest obiecujący:-)



Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2011-11-25 10:27:53

świetna reklama! znacznie lepsza niż applowe bzdury... i uderza de facto nie w sam produkt apple ale w marketing i pseudo eventy jakimi jest nocowanie pod sklepem żeby coś kupić. Hamerykanie nie mieli komuny więc dla nich to coś ''cool''...

Odpowiedz

29. Maniiiek
0

2011-11-24 16:50:21

@28 jaki masz przelicznik wydajności z .X86 na ARM?

Odpowiedz

28. yellowman
0

2011-11-24 12:58:13

przeciez nowoczesne telefony na andku maja wiecej ramu, lepszy proc i grafike od mojego kompa! a to na nim moge jednoczesnie sluchac muzyki, wczytywac filmik z YT, przegladac forum i rozmawiac na gadu, fejsczacie naraz i nic nie tnie! Andek jest spoko tylko co z ta optymalizacja...

Odpowiedz

27. ~luka
0

2011-11-24 10:23:35

26. Na jakiej podstawie uważasz że to najgorszy system, a może uważasz że dla Ciebie to jest najgorszy system tylko o tej drobnej różnicy zapomniałes wspomnieć.

Odpowiedz

26. Blank
-1

2011-11-23 21:50:30

24, akurat ich system nie jest badziewny. Jest największym (jedynym?) plusem ich "smart"fonów. Niestety, reklamowany SGSII korzysta z najgorszego systemu operacyjnego wszechczasów, więc twój argument ma się jakoś nijako. 25, Najbardziej lubię telefony marki Nokia, ale nie jestem do żadnej marki przywiązany. iPhone''a nie miałem i w najbliższym czasie nie będę mieć, więc sugerowanie, że jestem fanem Apple jest błędne. Z dwojga złego, zawsze wybrałbym jednak jakość (Apple), zamiast "jakoś" (SZAJSung).

Odpowiedz

25. Maniiiek
0

2011-11-23 20:35:40

@23 widać...

Odpowiedz

24. ~Kamil_K
1

2011-11-23 20:16:04

Pozdrawiam pieniaczy, którzy nie lubią koreańskiego badziewia, ale za to uwielbiają sieć z greckim kapitałem i infrastrukturą z chińskiego badziewia. Post napisany z koreańskiego badziewia z autorskim koreańskim badziewnym systemem.

Odpowiedz

23. Blank
-1

2011-11-23 20:04:20

Prędzej wydałbym nawet 5 tys. na Iphone''a niż 1 zł na koreańskie badziewie. Tego typu reklamy jeszcze bardziej odrzucają mnie od tego "producenta". PS. Fanem Apple nie jestem.

Odpowiedz

22. ~
0

2011-11-23 19:46:53

Samsungowi tylko ubolewać jak mu Google podrzuciło Androida4.01 który nie obsługuje pamięci masowej i wydajność systemu jest mniejsza jak Android3.3.3

Odpowiedz

21. Maniiiek
2

2011-11-23 18:59:03

@20 a teraz wytrzyj brodę bo się zaplułeś.

Odpowiedz

20. ~Mike
-3

2011-11-23 18:49:56

Ta reklama świadczy wyłącznie o tym, że skośnoocy są kompletnie niekreatywni i jedyne, co potrafią, to naśladować wzorzec - Coca-Colę, Levi`s, McDonald`s, Apple to referencja w swojej klasie, ikony popkultury, a Samsung to plastikowa kopia legendy, notabene nic nie warta bez amerykańskiego oprogramowania, jakże charakterystyczne to dla Azjatów. Czują się być w defensywie i słusznie!

Odpowiedz

19. ~luka
-1

2011-11-23 16:54:28

Radku zdajesz sobie sprawę że większa część obywateli Niemiec, Francji, Włoch i Hiszpanii nie mówi po angielsku? Czy to też kalectwo? Jakieś kompleksy i dlatego tak akcentujesz to ,że inni mogą czegoś nie umieć?

Odpowiedz

18. ~
0

2011-11-23 16:30:39

RadekM, chciałbyś, żeby np.: wytrawni łyżwiarze nazywali Cię kaleką, bo nie umiesz kręcić takich piruetów jak oni?

Odpowiedz

17. ~luk
0

2011-11-23 16:27:59

nice:D

Odpowiedz

15. ~Czytelnik
0

2011-11-23 15:35:30

Nie potrzeba znać angielskiego, zeby rozumieć tą reklamę. może umyka nam jakiś "smaczek", ale nawet na wyłaczonej fonii wiadomo o co chodzi. Po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna widzę reklamę, która jest znakomita. Szkoda, ze u nas takich nie robią.

Odpowiedz