DAJ CYNK

Samsung Galaxy Tab WiFi za 399 dolarów

12.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5205

Ważne 0

0

Okrojona wersja popularnego tabletu Samsung Galaxy Tab, pozbawiona modułu łączności 3G, trafi na rynek 4 kwietnia. Nowy tablet kosztować będzie 399 dolarów.

Okrojona wersja popularnego tabletu Samsung Galaxy Tab, pozbawiona modułu łączności 3G, trafi na rynek 4 kwietnia. Nowy tablet kosztować będzie 399 dolarów.

Nowa wersja tabletu nie przyniesie korzystnych zmian w specyfikacji - w dalszym ciągu będzie to urządzenie z jednordzeniowym procesorem i systemem Android w wersji 2.2 Froyo. To jednak wystarczy do sprawnego przeglądania stron internetowych czy oglądania filmów DivX/XviD w rozdzielczości FullHD.

W przypadku iPadów wariant urządzenia pozbawiony modułu 3G nie ma też GPS-u. Póki co nic nie wskazuje na to by sytuacja ta miała się powtórzyć w przypadku 7-calowego tabletu Samsunga.

Źródło tekstu: unwiredview, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~TheHX
0

2011-03-18 10:14:03

jak czytam te wasze paniczne sraczkowate wpisy o mistrzu iPadzie, to śmiać mi się chce. Andrea zwłaszcza wychwala coś, co jest użytkowym gównem. Może owszem, iPad 1 dobry jest do przeglądania "Wysokich obcasów" za 1,59 euro i powiedzmy do lekko chromego surfowania w sieci. Kiedy kupowałem DROŻSZEGO od iPada Galaxy nie miałem problemu z wyborem. 7'' kieszonkowy wymiar i przede wszystkim multimedia na wynos, a nie sranie się z przerabianiem pod ejplowe mp4 ( nie każde mp4 zatargane wprost z sieci iPad czy ajfon odtworzy ) Ajfonów używam od 2007 roku, więc wiem co i jak. iPad 2 już staje się dość przyzwoitym, pomijając fakt obowiązkowej konwersji filmów. A to jak dla mnie w całości skreśla to urządzenie

Odpowiedz

19. LuiN
0

2011-03-14 20:21:34

16, issa - mam tablet z oprogramowaniem Ery (xwjj3). Ciekawe jest to co piszesz. Zakładam, że oprócz jasności sprawdzałeś predefiniowane poziomy gęstości "koloru białego i czarnego" oraz nasycenie?

Odpowiedz

18. ~Kluttz z duzej firmy
1

2011-03-13 20:37:18

16. issa- KIES to porazka. Nie dziala mi na polowie kompow w domu, za to w pracy sie zainstalowal. Chodzi WOLNO i sie wiesza. A cena Galaxy nadal nie zachwyca

Odpowiedz

17. ~
1

2011-03-13 19:27:42

399zl tak, 399$ nie.

Odpowiedz

16. issa
0

2011-03-13 10:15:36

Luin, gdzie kupiles swojego Taba? Pytam bo mialem wczoraj dwa przed soba, jeden z Ery, drugi z Euro, jeden ma wersje Frojo xwjj3 (z Ery), drugi xwjj7 (Euro). Jaka ma wersje Twoj? Nie mam pojecia jak to mozliwe, ewentualnie czy mozliwe by byla to kwestia oporgramowania, ale ten z Ery ma golym okiem widoczny lekko szarawy ekran (te same ustawienia jasnosci), ten z Euro jest krystalicznie czysty i lsniaco bialy. Widzialem taka zmiane po aktualizacji G1 z 1.1 na bodajze 1.6, albo to wina oprogramowania, albo Samsung do tabletow w nowych dostawach wklada cichaczem jakis inny ekran i nie informowal o zmianach by nie "palic" tych ze starszych partii, uszkodzony nie jest na pewno bo poza tym dzialaja tak samo, nic innego nie przychodzi mi do glowy. Dzialanie nowszej wersji oprogramowania widac tez chocby w przegladarce w ustawieniach powiekszenia strony. Ogolnie wielkim minusem Samsunga jest ich program Kies, jest to tak tragicznie beznadziejny program, ze nie da sie tego opisac, uzywajac iTunes nie mialem nawet 0,1% problemow co z tym ich Kiesem.

Odpowiedz

14. ~Stefek
0

2011-03-12 23:51:38

a ja mysle ze cena ipada jest b.dobra i oplaca sie jak najbardziej licze jeszcze na to ze jak juz ipad2 wejdzie na nasz rynek to cena jeszcze o jakies 100zl spadnie starego ipada wtedy go biooore

Odpowiedz

13. issa
1

2011-03-12 19:46:21

Nightkriss, tez uwazam, ze skoro lakierki rozmiar 48 potanialy o 20-30% to nie ma co sie zastanawiac nawet nad zakupem rozmiaru 43, szczegolnie jesli ktos potrzebuje kozaki.

Odpowiedz

1

2011-03-12 19:27:19

Ipad1 potaniał o 20-30% Więc się nie ma co zastanawiać na galaxy tabem tylko brać iPada. W Polsce wersja bez 3g jest bez sensu... hotspot wifi u nas to rzadkość, a tablet bez internetu... za drogie zabawki by nie miały mieć internetu :P

Odpowiedz

11. ~pat
1

2011-03-12 18:43:38

Jesli komus szkoda kasy na iPada to jaki jest sens placic 400 dolarow za Galaxy Taba z wifi, jak za polowe ceny mozna kupic Creative ZiiO ktory oferuje to samo a przy okazji jest ladniejszy..

Odpowiedz

10. ~Andy
1

2011-03-12 16:10:22

Teraz Galaxy Tab kosztuje 1800zl z 3G wiec ciekawe jaka cena bedzie tylko z wifi..1500zl?

Odpowiedz

9. ~xTRA
1

2011-03-12 15:57:23

IMO nadal za drogo. iPad 2 499$ WiFi, a SGTab WiFi 399$.

Odpowiedz

8. ~s
0

2011-03-12 14:21:21

''nie ma te tez'' literowka:)

Odpowiedz

7. ~issa
1

2011-03-12 13:46:03

5 , wlasnie testuje Taba, naprawde wybor co najmniej 5 przegladarek od natywnej, przez Opery Mini I Mobile po Dolphin, FireFox I SkyFire nie zapewnia komfortowego przegladania? Maja one swoje plusy I minusy, ale spokojnie mozna dac im ocene 5+ w 6 stopniowej skali. Dziekuje Luin.

Odpowiedz

3

2011-03-12 13:33:31

Szkoda, że samsung boi się zejść z Tabletami z 3G do cen z poziomu telefonów komórkowych. Wersja Wi-Fi only nie cieszy... pytanie czy coś jeszcze ucięli. Jasne, teraz jest Tethering etc. w telefonach, ale jednak za dużo z tym zabawy... Ja bym chetnie dorwał porządny tablet 7", w cenie 400euro... z 3G etc.

Odpowiedz

5. ~
-1

2011-03-12 13:29:43

Hmm.. Nie powiedziałbym ze specyfikacja pozwala na komfortowe przeglądanie netu.. Sam mam GalaxyTab i iPhona i widać różnice na korzyść Apple.

Odpowiedz