DAJ CYNK

Samsung Galaxy Tab na wideo

27.08.2010

Dodane przez: Q!

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6

Ważne 0

0

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący pierwszy tablet Samsunga - model Galaxy Tab.

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący pierwszy tablet Samsunga - model Galaxy Tab.

Według wcześniejszych nieoficjalnych informacji, Galaxy Tab miał się pojawić na rynku we wrześniu. I były to praktycznie jedyne informacje na jego temat. Teraz już wiadomo, przynajmniej po części, na co warto jeszcze chwilę zaczekać.

Według serwisu dt.co.kr, Galaxy Tab zaoferuje ekran AMOLED o przekątnej 7 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli). Jego proporcje wynosić będą 16:10. Wyświetlany ma być na nim system operacyjny Google Android w wersji 2.2 (Froyo) z nakładką TouchWiz.

Łączność ze światem ma zapewnić transmisja danych w sieci 3G (na prezentowanym modelu w standardzie WCDMA) oraz WiFi w standardzie n. Z przodu urządzenia znajdzie się również dodatkowa kamera do wideorozmów.

Na pokładzie znajdzie się wbudowana pamięć o wielkości 16 lub 32 GB, a także gniazdo na karty pamięci microSD. Będzie można na nich zapisać obraz dostarczany przez moduł telewizji cyfrowej T-DMB.

Uwagę zwraca również interfejs użytkownika, który płynnie reaguje na dotyk. Za jego poprawną pracę odpowiadać będzie procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Data premiery Samsunga Galaxy Tab pozostała bez zmian - odbędzie się na wrześniowych targach IFA.Źródło tekstu: dt.co.kr, wł

Komentarze
Zaloguj się