DAJ CYNK

Samsung Galaxy S WiFi 4.0 i 5.0 oficjalnie

04.05.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3410

Ważne 0

0

Samsung zaprezentował oficjalnie dwa nowe urządzenia z rodziny Galaxy - modele WiFi 4.0 oraz 5.0. Oba będą zbliżone do modelu Galaxy S, jednak pozbawione będą modułu komórkowego.

Samsung zaprezentował oficjalnie dwa nowe urządzenia z rodziny Galaxy - modele WiFi 4.0 oraz 5.0. Oba będą zbliżone do modelu Galaxy S, jednak pozbawione będą modułu komórkowego.

Cyferki w nazwach oznaczają przekątne ekranów w calach. Obydwa pracować będą pod kontrolą systemu Android w wersji 2.2 Froyo. W przyszłości możliwa ma być aktualizacja do wersji 2.3 Gingerbread.

Urządzenia multimedialne napędzać ma procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Ma on pomóc w odtwarzaniu takich formatów i kodeków wideo jak MPEG4, H.264, DivX, XviD oraz WMV.

Oprócz tego w nowych Samsungach znajdzie się 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci, gniazdo na karty microSD, oczywiście moduł WiFi oraz obsługa technologii VoIP i wideorozmów. Nie zabraknie również dostępu do Android Market.

Więcej informacji na temat przedstawionych modeli nie zostało podanych.

Źródło tekstu: UnwiredView, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~cd59
0

2011-05-05 16:27:11

To nie ma sensu... Ale też NIKT OD NIKOGO NIE KOPIUJE! Jak wyglądałby rynek bez Apple? Nadal korzystalibyśmy z "Cegieł"? Bo czytając takie komentarze wydaje mi się że właśnie tak myślicie.

Odpowiedz

10. ~jfhtdg
1

2011-05-04 23:24:06

@9. Taaa, MP3 w cenie netbooka ;)

Odpowiedz

9. ~PatrykOS
0

2011-05-04 22:18:16

A, czyli to po prostu mp3? Okej..

Odpowiedz

8. code
1

2011-05-04 20:52:11

naśladownictwo najwyższą formą uznania

Odpowiedz

7. ~
-1

2011-05-04 20:25:53

nędzne podróby iPoda touch...

Odpowiedz

6. ~
-1

2011-05-04 19:44:15

Samsung mysli ze jak zrobi kopie ipoda to wystarczy. Zalosni sa

Odpowiedz

5. Xartam
0

2011-05-04 19:38:36

Jeżeli nowy galaxy S kosztuje w granicach 1300zł,(nie mówie o alledrogo) to wersja 4.0 powinna być dostępna w granicach 900 ;)

Odpowiedz

4. Sajmon94
1

2011-05-04 19:32:28

ta wersja 4.0 może być ciekawa cenowo, skoro nie bd mozna z niej dzwonic to cena powinna byc kilka stówek niższa xDD

Odpowiedz

3. ~Lolek
1

2011-05-04 19:31:52

A tak nawiasem...to wracając do tej wiadomości- http://www.telepolis.pl/news.php?id=21315 z jednej strony krok na przód z drugiej- moze to byc ucieczka do tyłu;) przeciez teraz maniacy iphona bedą stali pod siedzibą samsunga z ipodami 3gen twierdząc ze nowe gwiazdki to ipody samsunga ;p;p;p Pozdrawiam

Odpowiedz

2. Xartam
1

2011-05-04 19:30:05

nie czaję po jaką cholerę jak już były wypuszczone "muzyczne" wersje Galaxy S bez modułu komórkowego... Widzę, że odgrzewane kotlety nadal będą rozpowszechniane...

Odpowiedz

1. ~Lolek
0

2011-05-04 19:28:43

Zasadnicze pytanie-"pozbawione będą modułu komórkowego" tzn ze samsung wydał dwa tablety o przekątnej 4 i 5 cala na androidzie i oflagował je "gwiazdką"? w moim mniemaniu jeśli tak to są dwie opcje 1-samsung zmiażdży konkurencje dając low-endowe przypuścmy 5calowe urządzenia które w moment wymiotą dwa razy większą (co nie zawsze oznacza lepszą) i dwa razy droższą konkurencje nP;ipada czy playbooka . 2-zrobi kolejny niewypał,który skonczy na magazynach tak jak i5700 czy wave 533. swoją drogą mozliwe ze zainicjuje u innych marek podobna taktyke i za pol roku beda tablety 4,5 cala za 800zł;)

Odpowiedz