DAJ CYNK

Samsung Galaxy S scl w Polsce

29.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11728

Ważne 0

0

Samsung poinforował o wprowadzeniu na polski rynek smartfonu Samsung Galaxy S scl. Jest to nieco zmodyfikowana wersja wciąż popularnego modelu Galaxy S.

Samsung poinforował o wprowadzeniu na polski rynek smartfonu Samsung Galaxy S scl. Jest to nieco zmodyfikowana wersja wciąż popularnego modelu Galaxy S.

Galaxy S scl (i9003) różni się od zwykłego Galaxy S (i9000) przede wszystkim inną technologią wyświetlacza. W S był to Super AMOLED, natomiast w S scl jest to Super Clear LCD. Ponadto wersja scl ma pojemniejszą o 150 mAh baterię (a co za tym idzie - dłuższy czas pracy) i jest o kilka gramów cięższa od modelu S.

Sugerowana cena detaliczna Samsunga Galaxy S scl w Polsce wynosi 1499 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~wirus
0

2012-03-21 21:10:37

Powiem wam tak mam ten telefon od listopada 2011 i bardzo mi sie podoba nie mam z nim zadnych proplemow nie wylącza sie działa bardzo dobrze

Odpowiedz

16. ~Przemas
0

2011-11-27 22:05:13

Galaxy S scl to bardzo ładny smartfon z wieloma funkcjami, to niemal komputer. Mam go od kilku miesięcy i jestem pod wrażeniem. Natomiast jest to telefon, na którym totalnie nie można polegać - potrafi się wyłączyć bez powodu przy naładowanej baterii. Potrafi się również bez powodu zrestartować, co oznacza, że jeśli twoja karta sim wymaga pin, to jeśli zrestartuje się bez twojej wiedzy, to jesteś poza zasięgiem przez ten czas, nie zadziała też tobie budzik ustawiony na określoną godzinę. System android potrafi się totalnie zwiesić nawet na wysłaniu sms''a, czy w wyniku wyjścia z telefonem na mróz i trudno jest cokolwiek zrobić, bo jedyne mechaniczne przyciski włącznika oraz środkowy często nie odpalą go ponownie, trzeba wyjąć baterię i założyć ponownie. Bateria przy pełnym korzystaniu z funkcji tego telefonu wystarcza od pełnego naładowania na 1 dzień, w przypadku wykonania kilku zdjęć, słuchania plików mp3 może na pełny dzień nie wystarczyć.

Odpowiedz

15. ~biomaris
0

2011-07-22 02:17:18

W i9003 display jest scl,ale mnie to nie przeszkadza- te drobne roznice,istniejace miedzy typami wyswietlaczy sa po prostu dla tzw.maniakow,bo ktory zagprzaly kinoman bedzoe ogladal pelnometrazowy fim na ekranie telefonu,zamiast w kinie,czy chociazby na ekranie wlasnego telewizora..?

Odpowiedz

14. ~biomaris
0

2011-07-22 02:10:52

mialem wave s8500 i stale bylo cos z nim nie tak- 2 razy byl w serwisie- za 1-szym razem: bo glosnik byl uszkodzony-chyba nie powinnienem byl na maxa sluchac mp3...;-( Za 2-gim razem padl soft- nie dalo sie wysylac MMSow,a to wszystko w ciagu 2 miesiecy. Pozniej to juz tylko roznie bywalo..., rzecz jasna na niekorzysc. Teraz mam i9003, i choc wydaje sie zauwazalnie wolniejszy,to lepiej czuje z nim niz z Wave`em.

Odpowiedz

13. ~ttp
2

2011-03-29 20:05:18

Właśnie, nikt w testach nie wspomina że przez to że Amoled w SGSie ma matrycę pentile to masz duży ekran, na którym masz prawie "pikseloze" - każda czcionka składa się z widocznych kropeczek, to samo obraz - jest to irytujące. Ja wybrałbym tego z SLCD.

Odpowiedz

12. ~Babinicz
2

2011-03-29 18:59:39

~kpos: Blado powiadasz? Akurat mialem dłuższy czas galaxy s, obecnie mam wave II i powiem tak - jeśli chodzi o kolor czarny to samoled jest nie do pokonania ale jeśli chodzi o biel to Super Clear LCD wygrywa. Poza tym SC LCD jest wyraźniejszy. Ja jak sprzedawałem SGS''a po jakiś 3 miesiącach miałem już wyraźnie wypalony znaczek baterii... Do tego bardzo słabo widoczny w słoneczny dzień. Tak ze są plusy i minusy obu wyświetlaczy. Fakt jest taki ze Super Clear LCD jest tez naprawdę świetny.

Odpowiedz

11. ~micho
0

2011-03-29 18:02:11

Dobry sprzęt zawital w Polsce. I like it ;) Czy producent też go ubezpiecza, czy spada to na operatora?

Odpowiedz

10. ~kpos
-2

2011-03-29 17:13:39

Nic nie doali, zwykły liffting... Bateria pojemniejsza, ale ekran bardziej prądożerny... wyjdzie pewnie i tak na korzyść zwykłego SGS''a :) A super moled''a nie oddam za chiny, porównując do Wave''a II Super LCD wypada.. blado :) Pozdrawiam użytkowników I9000!

Odpowiedz

9. rcicho
2

2011-03-29 14:11:26

SuperLCD to również bardzo dobre wyświetlacze. Do tego niezła bateria i w miarę przystepna cena. Na pewno bym nie pogardził.

Odpowiedz

8. ~K
0

2011-03-29 13:04:03

@5dokładnie. I zostawić SGX540 i Super Amoleda. Albo dać Super Amoled Plus :D

Odpowiedz

7. ~3m
0

2011-03-29 13:03:36

Od niczego nie odeszli, tylko chcą jakoś przedłużyć życie SGS, bo ich moce produkcyjne superamoledów są ograniczone, a priorytet mają nowe modele (SGS2, etc)

Odpowiedz

6. ~
-1

2011-03-29 12:55:24

Dobrze, ze odeszli od AMOLED ktory najzwyczajniej w swiecie sie wypala...

Odpowiedz

5. ~Kuba
1

2011-03-29 12:29:03

Mogli diodę jeszcze dodać i byłoby ok.

Odpowiedz

4. ~Mortal Kombat
1

2011-03-29 12:20:32

Sorry, źle przeczytałem. mea culpa.

Odpowiedz