DAJ CYNK

Samsung Galaxy S Pro, czyli idzie 4G

21.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6947

Ważne 0

0

Mieszkańcy USA już ostrzą zęby na myśl o nowym Samsungu Galaxy S Pro, który niebawem trafi na ich rynek. Urządzenie będzie drugim telefonem czwartej generacji w ofercie sieci Sprint.

Mieszkańcy USA już ostrzą zęby na myśl o nowym Samsungu Galaxy S Pro, który niebawem trafi na ich rynek. Urządzenie będzie drugim telefonem czwartej generacji w ofercie sieci Sprint.



Pierwsze informacje na temat Galaxy S Pro przedstawiliśmy w tej wiadomości. Potwierdziły się doniesienia o pracy w trybie 4G - telefon oferuje zarówno łączność EV-DO, WiMAX, jak i klasyczne gniazdo SIM na potrzeby światowego roamingu.

Nie zabrakło łączności WiFi b/g/n, a sercem urządzenia jest procesor ARM Cortex A8 najprawdopodobniej taktowany zegarem 1 GHz. Szokuje informacja na temat wielkości pamięci ROM - jest jej aż 8,2 GB.

Na 4-calowym ekranie Super AMOLED o rozdzielczości WVGA zobaczyć póki co można jedynie Androida 2.1, ale to tylko kwestia czasu by do telefonu trafił system w wersji 2.2 Froyo. Samsung oczywiście nie zapomniał o swoim widżetowym interfejsie TouchWiz 3.0 i certyfikacie Divx HD.

Źródło tekstu: intomobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~prolek
0

2010-06-26 20:19:44

żeby to jeszcze miało tilt screen i byłoby ideałem.... ech.. :) naczekam się jeszcze na godnego następcę HTC TouchPro2

Odpowiedz

12. ~Adam
0

2010-06-23 08:40:39

Jedno sprostowanie - WiMax to nie jest 4G o czym nagminnie się zapomina, więc tytuł jest nieco nieuzasadniony.

Odpowiedz

11. ~cd59
0

2010-06-22 22:29:45

Najbardziej wkurzający w takich telefonach jest plastik pod klapką:-( Ale ta wada jest niczym w porównaniu do tego co ten telefon posiada:-)

Odpowiedz

10. ~
0

2010-06-22 14:35:33

Po cholerę mi 32GB Read Only Memory??

Odpowiedz

9. ~
0

2010-06-22 13:31:26

Ktory iphone ma 32 GB ROM?

Odpowiedz

8. ~Dawid
0

2010-06-22 11:13:55

Powiecie że narzekam, albo zabrakło w notce: jeszcze Bluetooth 3.0 :) Ma wszystko, ciekawe kiedy u nas się pojawi.

Odpowiedz

7. ~tm
0

2010-06-22 07:08:35

ROM? iPhone''y mogą mieć 32GB pamięci ROM i na nikim nie robi to już specjalnego wrażenia ... Niemniej fajny telefon :)

Odpowiedz

6. tommecki
0

2010-06-21 22:34:47

LuiN: to że Sprint uważa się za operatora świadczącego usługi 4G nie oznacza że tak jest. Ani WiMax ani LTE nie są technologiami spełniającymi założenia dla 4G

Odpowiedz

5. AFTER5
0

2010-06-21 21:52:13

Evvqa odpisałem ale nie wiem czy doszło,komp padł,a z opery mini ciężko wysłać

Odpowiedz

4. AFTER5
0

2010-06-21 20:58:25

Nie zdradzę;-)

Odpowiedz

3. ewqaewqa
0

2010-06-21 20:56:47

Tego Galaxy wzięłabym nawet mimo za dużego dla mnie ekranu:) Ma wszystko prawie, co potrzeba plus Android, boskie. AFTER no cześć, skąd wiedziałeś, że jestem tu?

Odpowiedz

2. AFTER5
0

2010-06-21 20:52:49

Ciekawy fonik.Trochę prywaty,cześć Ewa:-)

Odpowiedz