DAJ CYNK

Samsung Galaxy S Plus w sprzedaży od maja

13.04.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4975

Ważne 0

0

Potwierdziły się przecieki na temat poprawionej wersji Samsunga Galaxy S - modelu Samsung Galaxy S Plus. Najistotniejszą różnicami względem poprzednika są procesor taktowany zegarem 1,4 GHz, pojemniejsza bateria i słabsza karta graficzna.

Potwierdziły się przecieki na temat poprawionej wersji Samsunga Galaxy S - modelu Samsung Galaxy S Plus. Najistotniejszą różnicami względem poprzednika są procesor taktowany zegarem 1,4 GHz, pojemniejsza bateria i słabsza karta graficzna.

Na rosyjskiej witrynie Samsunga pojawiły się oficjalne informacje na temat Samsunga Galaxy S Plus. Procesor Qualcomm MSM8255T taktowany zegarem 1,4 GHz ma być równie energooszczędny jak jego gigahercowy odpowiednik w pierwszej edycji telefonu. Za obsługę grafiki odpowiada chip Adreno 205.

Nie zabrakło kultowego już 4-calowego ekranu Super AMOLED, jest Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 3,0 i GPS. Calością zarządza Android 2.3 Gignerbread, a energii dostarcza bateria o pojemności 1650 mAh.

Na rynku rosyjskim smartfon pojawi się w maju, w sugerowanej cenie 21999 rubli, czyli około 539 euro.

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. eTom
1

2011-04-16 12:42:34

@Nico się nie oriętuje ta osoba :-(

Odpowiedz

15. eTom
1

2011-04-16 12:39:44

Jak ktoś taki telefon i podobne do niego nazywa szrotem to można mieć poważne wątpliwości co do tego czy w ogóle powinien zabierać głos na takim forum :-

Odpowiedz

14. ~luki
1

2011-04-14 12:00:33

Galaxy S to szrot ??

Odpowiedz

13. ~Nico
-1

2011-04-14 11:02:42

Pewnie mają problemy z SGS II i starają się zrobić coś alternatywnego. Samsung konsekwentnie realizuje swoją politykę wprowadzania na rynek różnych telefonów niczym się od siebie nie różniących- szrotów.

Odpowiedz

12. ~seba
1

2011-04-14 08:53:45

A jeszcze ta cena w porównaniu do sgs... Prawie dwukrotna różnica :( ale z ta lampą błyskową to nieźle przegieli...

Odpowiedz

11. Vincenzo
0

2011-04-13 23:43:08

W Galaxy SL sknocili ekran i procek, tutaj w Galaxy S Plus "tylko" procek. Wychodzi na to, ze albo warto kupic starego galaxy S albo najnowszego Galaxy S2. No chyba ze inne beda po okazyjnie niskich cenach...

Odpowiedz

10. Vincenzo
0

2011-04-13 23:36:46

gdyby wrzucili tam starego HummingBirda z zegarem podniesionym do 1,2 chociazby to bylby hit, ale ten Qualcomm mnie nie przekonuje.

Odpowiedz

9. ~gosciu
0

2011-04-13 22:48:21

szkoda ze nie ma LEDa, jak dla mnie lipa, telefon musi miec latarke !!

Odpowiedz

8. ~brak diody
0

2011-04-13 22:46:16

W markecie jest program NoLed, ktory w duzym stopniu zastepuje brak diody i rowniez slabego glosnika/nie uslyszenia dzwonka, powiadomienia

Odpowiedz

7. ~Hat
0

2011-04-13 22:40:02

SGS ma 540, który jest dużo szybszy od wersji 535

Odpowiedz

6. ~ewer
0

2011-04-13 22:36:44

PowerVX 535 z SGS''a ma prawie identyczną wydajność jak Adreno 205 (m.in. DHD), a w niektórych benchmarkach nawet gorszą, także nie wiem skąd teza, że w plusie jest słabsza grafa.

Odpowiedz

5. ~asd
0

2011-04-13 22:33:23

przecież ponoć adreno 205 jest wydajniejsze od soc s''ki zwykłej ? poprawcie mnie jeśli się mylę

Odpowiedz

4. ~SHIBBY
0

2011-04-13 21:29:30

@LuiN, Wiem o nim, Ale póki co jest dla mnie za drogi. Pozostaje mi poczekać jakieś pół roku, aż jego cena nieco zmaleje. Chociaż jeśli HTC w Sensation wreszcie poprawiło jakość filmów, to wygra on z SGS II ;)

Odpowiedz

3. ~
-1

2011-04-13 21:29:02

jaki jest sens reanimowania s-ki jak s-ka 2 juz tuz tuz

Odpowiedz

2. LuiN
1

2011-04-13 21:23:42

2, SHIBBY, dla Ciebie jest już po prostu Galaxy S II ;-)

Odpowiedz