DAJ CYNK

Samsung Galaxy S III traci kolejnego asa z rękawa

21.05.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7785

Ważne 0

0

Samsung Galaxy S III nie pojawił się jeszcze na rynku, a już stracił kolejnego asa, który miał być jego przewagą względem konkurentów. Tym razem chodzi o asystenta głosowego S-Voice.

Samsung Galaxy S III nie pojawił się jeszcze na rynku, a już stracił kolejnego asa, który miał być jego przewagą względem konkurentów. Tym razem chodzi o asystenta głosowego S-Voice.

Przypomnijmy, że wcześniej do sieci trafił plik .APK z aplikacją Flipboard, która do tej pory dostępna była jedynie dla systemu iOS i miała być jedną ze sztandarowych aplikacji Samsunga Galaxy S III. Oznacza to, że teraz można ją zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Android.

Tym razem podobny los spotkał asystenta głosowego o nazwie S-Voice. Plik z nim trafił do sieci dzięki nieocenionym programistom z forum XDA Developers i można go zainstalować na niektórych telefonach z systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich (np. Google Nexus).

Tymczasem premiera Samsunga Galaxy S III na polskim rynku będzie miała miejsce 29. maja. Jego cena wciąż nie jest znana, jednak wcześniej można było zamówić go w przedsprzedaży na jednej ze stron zakupów grupowych za 2599 zł. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: XDA Developers, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~fanatyk
0

2012-05-22 17:59:49

*** nudne nokie i wg drogie zjebane i phone

Odpowiedz

14. ~
0

2012-05-21 23:57:09

@1 applefan zmienił płeć ? ^_^

Odpowiedz

13. ~Ja
0

2012-05-21 22:00:22

A ja mam NOKIE i nie zostawię jej dla przecenianego iPhone, przereklamowanego Androida czy innego urządzenia wielofunkcyjnego :)A z drugiej strony podziwiam wielbicieli nowych rozwiązań, programistów, którzy udostępniają różne nowinki szerszej publiczności.

Odpowiedz

11. ~asdad
0

2012-05-21 10:07:31

Czy wy ludzie czytań nie umiecie? To nie działa poprawnie na innych telefonach. Masakra co niektórzy

Odpowiedz

10. ~BartekGib
0

2012-05-21 09:52:14

Brawo, brawo, brawo :) Moja teoria o badziewności Samsunga powoli powolutku znajduje swoje odzwierciedlenie w realiach. Oby tak dalej - Samsung jeszcze 3 lata i zacznie ostrooo tracić ....

Odpowiedz

9. ~
-1

2012-05-21 09:09:47

Posty 56-58. http://m.telepolis.pl/news.php?id=25203&m=0

Odpowiedz

8. MiQr
0

2012-05-21 09:06:25

zainstalowałem, sprawdziłem, usunąłem. Niektóre komendy działają świetnie, inne zawieszają aplikacje. Jednak sama użyteczność tego narzędzia dla przeciętnego użytkownika jest żadna.

Odpowiedz

7. ~REd
0

2012-05-21 08:49:47

@5 ciekawe w którym miejscu Nokia zyskuje, bo jak na razie to ma non stop stratę i wyniki idą w dół.

Odpowiedz

5. ~no name
1

2012-05-21 08:24:41

Samsung traci Nokia zyskuje oby tak dalej.

Odpowiedz

4. ~paranoia
0

2012-05-21 08:13:47

Próbowałem instalować go na SGS z ICS nie działa, na Note też są problemy(znajomy mówił że zainstalowało się ale ciągle robi FC). Tak poza tym wszystkie te "asystenty głosowe" to jedno wielkie nic, tak jak z tym 3D w kinach, na papierze i w reklamach to ładnie wygląda ale na co dzień... te asystenty rzadko kiedy wiedzą o co chodzi. Zero prywatności(trzeba nagłos pisać smsy, zapisywać notki w kalendarzu etc) i często powtarzać się. To jest jak to zdjęcie: Dziewczyna pyta się Siri czy pada, a Siri na to: rusz swoją dupę i wyjrzyj przez okno!

Odpowiedz

3. ~McCoy
2

2012-05-21 08:12:29

Apple wtedy robił stacjonarne? bo komórki od 2007.

Odpowiedz