DAJ CYNK

Samsung Galaxy S III już 3. maja

16.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5489

Ważne 0

0

Premiera kolejnego topowego smartfonu Samsunga, modelu Galaxy S III, odbędzie się już 3. maja - informuje serwis The Next Web.

Premiera kolejnego topowego smartfonu Samsunga, modelu Galaxy S III, odbędzie się już 3. maja - informuje serwis The Next Web.

Tak przynajmniej wynika z informacji serwisu, które mają pochodzić od samego Samsunga. Czego zatem możemy się spodziewać po najnowszej galaktyce? To dobre pytanie.

Do tej pory żadne informacje na jej temat, poza obecnością czterech rdzeni, nie zostały potwierdzone, a było ich całkiem sporo. Od ekranu o przekątnej 4,65 cali, poprzez 12 Mpix aparat fotograficzny, aż do samego wyglądu telefonu.

Obecnie znana jest druga informacja na temat… popularności niezaprezentowanego wciąż modelu. Według Samsunga, na model Galaxy S III zostało już złożonych ponad 10 mln zamówień. Czy to oznacza kolejny hit ze stajni tego producenta? Wiele na to wskazuje.

Źródło tekstu: The Next Web, wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Majki
0

2012-04-17 14:38:20

Czytam czytam i żałuję, że nie mam popcornu. Poczekajcie aż wasze telefony ujrzą wreszcie światło dzienne. Będą oba dostępne to się będzie porównywać.

Odpowiedz

30. ~Lolek
0

2012-04-17 13:06:33

Galaxy NOTE to bubel.Wielokrotnie przechwalany plastikowy tablet z funkcją telefonu...Zaspokoi ludzi,którzy potrzebuja sie lansować ale użytkownika,który liczy na osiągi NAPEWNO NIE

Odpowiedz

29. ~etam
0

2012-04-17 10:38:30

nic nie stanieje tak jak jest z iphonem 4 stary jest a jeszcze w cenie :/

Odpowiedz

28. ~joka
0

2012-04-17 09:23:20

Ja tez jestem za tym ze Galaxy II bedzie tanszy jak wejdzie na rynek S III . S II i tak bije na łeb wszystkie Srajfony hehe....:)

Odpowiedz

27. ~
0

2012-04-16 23:19:51

a note jako talerze? mam ipada, ktory pobije twojego note na glowe pod kazdym wzgledem. tylko porownywanie ipada i note do telefonow mija sie z celem

Odpowiedz

26. ~
0

2012-04-16 22:27:59

... iphony tym co dostapili zaszczytu obcowaniu z note sluza juz tylko jako podstawki pod piwo.

Odpowiedz

25. ~
0

2012-04-16 22:25:42

23 nie ogladaj nigdy galaxy note. Nic juz potem tak nie cieszy.

Odpowiedz

24. ~
1

2012-04-16 17:30:14

@23 polecam udanie się na forum dla ludzi z problemami psychicznymi ;)

Odpowiedz

22. ~applefan
0

2012-04-16 15:15:48

iphone dlatego jest idealny bo ma 3,5 cala wyswietlacz. super telefon. czekam na IP5. Co z tego, że zamiast oczekiwanej 5 było 4S - sprzedaje się w ilościach LUMIA+wszystkie Galaxy + BlackBerry :)

Odpowiedz

21. ~
0

2012-04-16 13:54:26

Haha, logika niektórych przeraża. Ekran musi być duży, bo ikonki są małe. Pięknie.

Odpowiedz

20. kwistas
0

2012-04-16 13:15:34

Wyświetlacz 3,5 cała to zaleta właśnie przyszlego iPhona. "telefon" który ma prawie 5 cali to już tablet, wiadomo Android potrzebuje większych ekranów, bo ich system na nadzwyczaj małe ikonki, iOS nie ma z tym problemów, bo od początku został dostosowany do każdej rozdzielczości.

Odpowiedz

19. ~Mucus
0

2012-04-16 13:13:48

Kochany mowie o iphone5 nie 4s, sensu pewnie nie ma ale i tak wiadomo ze sprzet sprzeda sie rewelacyjnie i bie mozna bedzie go porownac do sprzedazy tego Samsunga! Jakos jest jakos a Apple tego odmowic nie mozna, Kto sprobowal ten wie o czym pisze. FAKT

Odpowiedz

18. vonski
0

2012-04-16 13:02:01

iPhone 5? To ten, który miał się ukazać w zeszłym roku a zamiast niego wyszedł iP4 z podkręconym prockiem i durnowatym Siri? A tak poważnie to jaki jest sens licytować się na sprzety, o których póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji?

Odpowiedz