DAJ CYNK

Samsung Galaxy S III jednym z bardziej gorących telefonów tego lata

21.06.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8108

Ważne 0

0

Tak przynajmniej twierdzi jeden z użytkowników, któremu obudowa w Galaxy S III częściowo się stopiła podczas normalnego korzystania z telefonu - informuje Engadget.

Tak przynajmniej twierdzi jeden z użytkowników, któremu obudowa w Galaxy S III częściowo się stopiła podczas normalnego korzystania z telefonu - informuje Engadget.

Według niego, dolna część obudowy Galaxy S III stopiła się podczas korzystania z telefonu za pomocą uchwytu samochodowego. Oprócz szkód w telefonie, użytkownik odnotował również szkody deski rozdzielczej pojazdu.

Samsung już zapowiedział, że jak tylko otrzyma uszkodzony egzemplarz, to rozpocznie śledztwo w tej sprawie. Zapewnił również, że bardzo poważnie podchodzi do sprawy bezpieczeństwa korzystania z jego produktów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Engadget

Komentarze
Zaloguj się
37. ~LepikPL
0

2013-11-29 23:38:19

1. Po pirsze wyciep GPS, bo to go hajcuje. 2. Po drugie wyciep bateria. Abo sie od kogoś zabier na chwila, coby sprawdzić czy nie ma zwarcia jakigoś. 3. Jak nie bydzie lepiej to se zrób ganc format. 4.Jak mo dalej hica to go na serwis łoddej.

Odpowiedz

34. ~marcin
0

2012-06-27 15:58:09

KUPIŁEM S3 I NIE STRASZCIE MNIE mam nadzieje ze bedzie dobrze sie spisywał

Odpowiedz

33. Paranoia
0

2012-06-21 15:07:44

a tak poza tym koleś jest z dublina więc @30 się niestety myli(wd pogody wczoraj w Dublinie było ok 14*C)

Odpowiedz

32. Paranoia
0

2012-06-21 15:05:05

"za pomocą uchwytu samochodowego." jeśli używał uchwytu to jak mógł rozwalić deskę rozdzielczą??? co telefon się stopił i "spłyną" na deskę? a tak poza tym, to jest ten koleś: http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?t=2056677034 Najprawdopodobniej miał włączone HSPA, WiFi, BT, i jednocześnie podłączone do gniazda zasilania, a w tle pewnie od cholery aplikacji. Ale stawiam poprostu na wadliwy egzemplarz, jeśli to się powtórzy np 4-6 razy to wtedy trzeba się martwić, a tak wielkie halo z niczego.

Odpowiedz

31. Maniiiek
0

2012-06-21 14:40:41

@20 zaraz, a to iPhone nie wybuchały swego czasu?

Odpowiedz

30. ~
0

2012-06-21 13:47:11

Ja kiedys w Nowym Meksyku zostawilem na ok 10-15 min moja nokie E71 na desce. Jak wrocilem telefon parzyl. Jedyne straty jakie odnotowalem to bateria sie minimalnie zdeformowala - powstal garb, ale tel dzialal bez zarzutu. Tak ze jesli to bylo w jakims goracym miejscu i tel byl na sloncu to jestem w stanie uwierzyc ze doszlo do uszkodzenia i nie musialo to wcale miec zwiazku z samym telefonem czy ladowarka. Czarny telefon mogl osiagnac ekstremalna temp. w stojacym samochodzie. Jesli dodatkowo historie opisal dziennikarz z tabloida, w dodatku nalezacy do sekty wyznawcow jablek to nie ma sie czemu dziwic.

Odpowiedz

29. Maniiiek
0

2012-06-21 13:17:35

uważam*

Odpowiedz

28. Maniiiek
0

2012-06-21 13:16:26

@15 również uważa, że nawet jeśli to wina urządzenia to jest to wina konkretnego wadliwego egzemplarza a nie całej konstrukcji.

Odpowiedz

27. ~
0

2012-06-21 13:09:25

jest cienki i nie ma miejsca na cokolwiek co by odprowadzało/rozprowadzało ciepełko a procek ma 4(?) rdzenie więc swoje grzeje-jakoś mnie to szczególnie nie dziwi.

Odpowiedz

26. ~
0

2012-06-21 13:07:58

Chyba badania ekstremalnych warunkach taki smartfon przechodzi każda szanująca się firma to robi zanim wyjdzie na rynek, chyba że wystarcza jej pijar

Odpowiedz

25. ~
0

2012-06-21 12:36:01

Tu chyba najbardziej winnym jest.. Słońce i mały przepływ powietrza na przedniej szybie. W upalny dzień, a zwłaszcza czarny materiał nagrzewa się niemiłosiernie. Samsung się przegrzał i kropka.

Odpowiedz

24. ~afro
0

2012-06-21 12:18:32

@7, S4 jest wydajniejszy od czterordzeniowego Exynosa? Raczej nie... Z resztą tu masz porównanie: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9GD9v HqOrTw#! Tak czy siak chyba bym wolał S4 + 2GB RAMu... Mniej prądożerny, a i tak super szybki...

Odpowiedz

23. ~
0

2012-06-21 11:53:10

@21.Napisz jaki to język ojczysty jak się do kogoś z wraca? (czysto po polskiemu)

Odpowiedz