DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note 2 z wcześniejszą premierą

29.06.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4037

Ważne 0

0

Kolejna hybryda telefonu i tabletu Samsunga, Galaxy Note 2, wyposażony będzie w ekran o przekątnej 5,5 cali - wynika z informacji, do których dotarł serwis GSM Arena. Jego premiera ma zostać przyspieszona.

Kolejna hybryda telefonu i tabletu Samsunga, Galaxy Note 2, wyposażony będzie w ekran o przekątnej 5,5 cali - wynika z informacji, do których dotarł serwis GSM Arena. Jego premiera ma zostać przyspieszona.

Ekran o przekątnej 5,5 cali wykonany zostanie w technologii Super AMOLED, a wygląd całego urządzenia ma być inspirowany flagowym smartfonem producenta, Galaxy S III.

Jednak znacznie ciekawszą informacją jest ta, że premiera Galaxy Note 2 ma zostać przełożona z października na wrzesień. Samsung miał się zdecydować na to, aby wyprzedzić premierę nowego iPhone’a, który pojawi się na rynku najprawdopodobniej w październiku.

Wciąż niepotwierdzone zostały pozostałe parametry urządzenia, czyli układ Exynos 5250 z czterordzeniowym procesorem A15, 2 GB pamięci RAM oraz 8 Mpix aparat fotograficzny, o których szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: GSM Arena, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~patryczek
0

2012-08-25 12:50:02

Iphone jest do d*** maly ekran slaby procek itd. Kupilem sobie sgs3 i jestem zadowolony. A co do galaxy note 2 to mysle ze bedzie odrobine za duzy.

Odpowiedz

15. ~pisul
0

2012-06-29 22:17:28

Mam galaxy note i powiem nie zamienie na nic innego. Bo nic lepszego jak na razie nie wyprodukowali. Te ponad 5 cali po tygodniu nie razi a staje sie idealem wielkosci. Teraz jak widze kogos z sg2 czy ip4s to tylko sie usmiecham. Internet wyglada i dziala jak na moim laptopie. Przylapuje sie na tym ze niby mam sprawdzic tylko poczte a leze w wyrze kilka godzin serfujac na note strony www

Odpowiedz

14. ~wziuuu
0

2012-06-29 14:46:08

To już nie daleko do Galaxy Tab 7'' , który jest o wiele tańszy.

Odpowiedz

13. ~kolosz
0

2012-06-29 13:25:52

Zastanawialem sie nad wymiana telefonu ktory mialby byc do zadan specjalnych. Uwage przykul Note. Ale skoro niedlugo ma wyjsc Note II to poczekam. Swietna wiadomosc.

Odpowiedz

12. matteo
0

2012-06-29 12:16:32

Rewelacja! Nawet się miałem orientować, czy ktoś coś wie na temat premiery Note-a II. Super wiadomość!

Odpowiedz

11. best
0

2012-06-29 10:56:08

SGS III w sensie

Odpowiedz

10. ~Anastazja
0

2012-06-29 10:55:50

@8 - MIAŁAM :)

Odpowiedz

9. best
0

2012-06-29 10:55:43

Mam nadzieję, że plastik nie będzie też taki sam jak w SGS III. I wygląd też by zmienili, bo na żywo nie wygląda lepiej, niż na zdjęciach ;/.

Odpowiedz

8. danny93
0

2012-06-29 10:45:27

@2 a mialas S III w rece?

Odpowiedz

7. Hose
0

2012-06-29 10:33:16

@4 - taki ruch jest zapewne wykonany po to by złapać ludzi którzy chcą wydać pieniądze na jakąś zabawkę ale jeszcze nie wiedzą na jaką, rzucenie na rynek ciekawego urządzenia przed Applem jest jak najbardziej słuszne.

Odpowiedz

6. ~notebane
1

2012-06-29 10:24:38

To jaki plecak polecacie do tego?

Odpowiedz

5. Q!
0

2012-06-29 10:23:32

@mati - thx, już. :-)

Odpowiedz

4. ~M.
1

2012-06-29 10:23:12

Nie rozumiem dlaczego czekają na premierę iPhone''a, przecież to raczej nie będzie konkurencja, Apple na pewno nie zamontuje w swoim telefonie ekranu o przekątniej 5 cali :)

Odpowiedz

3. ~Paweł
1

2012-06-29 10:21:16

Będzie jeszcze większa mydelniczka ;D

Odpowiedz

2. ~Anastazja
1

2012-06-29 10:04:03

"wygląda całego urządzenia ma być inspirowany flagowym smartfonem producenta, Galaxy S III." Ma być tak samo brzydki :-/?

Odpowiedz