DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note - 2 mln sztuk w 4 miesiące

01.03.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3502

Ważne 0

0

Nie słabnie zainteresowanie smartfono-tabletem Samsung N7000 Galaxy Note. W ciągu 4 pierwszych miesięcy sprzedaży urządzenie znalazło 2 mln nabywców.

Nie słabnie zainteresowanie smartfono-tabletem Samsung N7000 Galaxy Note. W ciągu 4 pierwszych miesięcy sprzedaży urządzenie znalazło 2 mln nabywców.

O pierwszym milionie sprzedanych Note'ów pisaliśmy w tej wiadomości. Granica 1 mln pokonana została w 2 miesiące, kolejnych 2 trzeba było by zdobyć następny milion.

Samsung w rozmowie z Forbes powiedział jednak, że jego oczekiwania względem Note'a są znacznie większe - firma liczy na 10 mln sprzedanych urządzeń przed końcem 2012 roku.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Marian
0

2012-03-05 17:57:02

Samsung Galaxy NOTE, swój sukces zawdzięcza, całości konstrukcji. Największemu i najlepszemu na rynku wyświetlaczowi, doskonałemu dwurdzeniowemu procesorowi, szybkości transferu danych i wielu przydatnym użytecznościom. Jest to najlepsze obecnie mobilne urządzenie na rynku. Przynajmniej do chwili wejścia na rynek smartfona o kosmicznej- jak piszą technologii – SAMSUNGA Galaxy S3 Jedno jest pewne. SAMSUNG zdystansował pozostałych konkurentów dwa lata temu, z chwilą pojawienia się SGS1 i powiększa swoją przewagę. Z pozostałej grupy konkurentów, wyraźnie wybijają się HTC i LG. Apple podzieli niewątpliwie los Nokii. Niewytrzymali konkurencji i pozostanie zabudowywać im segment telefonów ze średniej półki. A prestiż...? Jak wszystkim wiadomo, iPhone bije rekordy popularności wśród emigrantów w USA i młodzieży do lat siedemnastu.. Amerykański inteligent, twórca, czy przedstawiciel wielkiego kapitału, jak badania wykazują, korzysta z flagowych modeli... SAMSUNGA.

Odpowiedz

30. ~PLANET
0

2012-03-03 13:29:04

#29: wstrzymaj sie chwile i kup SGS3, to powinien byc nawet bardziej udany zakup :)

Odpowiedz

28. vonski
0

2012-03-02 08:44:42

A ja z radością używam Note''a od dnia premiery i śmieję się od ucha do ucha z niektórych komentarzy. A jeśli dla kogoś JAKIKOLWIEK telefon jest wyznacznikiem prestiżu, to widać że jeszcze nie opuścił szkolnej ławki. Prestiżowy to może być dom letniskowy na Lazurowym Wybrzeżu z Panamerą w garażu, a nie kawałek elektroniki dostępny w markecie. Ocknijcie się.

Odpowiedz

27. PLANET
0

2012-03-02 01:20:17

#20: rozumiem, ze nie wierzysz na slowo, moglbym zrobic fotke, ale jest sens sie fatygowac dla zaslepionego anonima? :) Poza tym - nie 4S, a normalna 4ka. Galaxy S Mark II tez sila rzeczy musialem skombinowac - wyszukaj sobie moj nick w przeszukiwarce na tym portalu, to zobaczysz m.in. dlaczego :) Poza tym sorry, oprocz tych fonow w zapasie jest tylko niesmiertelna Nokia 6310i, a ARCa S nie mialem w reku. Poza tym, skoro stac Cie na oceny typu "standardowo na tym portalu", to znaczy ze jestes na biezaco i tymbardziej powinienes wiedziec, kto pisze prawde a kto opowiada bajki :) Na poczatek zaczalbym od cywilizowanego przedstawiania sie, a nie afiszowania z papierkami (ktore czesto nie maja nic wspolnego z tym, co ma sie w glowie, gdzie sie pracuje i ile zarabia).

Odpowiedz

26. ~
-1

2012-03-01 18:10:07

Do 23. Podeślij mi swojego maila a wyślę Ci dyplom licencjata oraz dyplom magistra ukończony na Społecznej Akademii Nauk w WWA. Kierunek dziennikarstwo i kom. społeczna z uzupełnieniem o marketing medialny.

Odpowiedz

25. ~
0

2012-03-01 17:38:03

24, a co nie prawda? Taki człowiek którego stać na iPhone 4S czy Galaxy Note to biedny nie jest na pewno, mnie nie stać i mając Nokie 101 się nie lansuje bo nie ma czym.

Odpowiedz

24. ~Aaaa
0

2012-03-01 17:20:51

19: prestiż utożsamiasz z kasą? Mnie prestiż kojarzy się raczej z klasą, a tym, którym kojarzy się z kasą, dziękuję za uwagę....Ci, którzy mają pieniądze i klasę nigdy tym nie epatują na prawo i lewo...

Odpowiedz

23. ~Aaaaa
0

2012-03-01 17:16:14

16: ja również zapraszam do szkoły ze względu na nieumiejętność przytaczania przysłów jak i ogrom błędów ortofraficznych - jak widać posiadanie IP, BB czy innych gadżecików nie pomaga Ci w życiu...

Odpowiedz

22. Rogi
0

2012-03-01 17:09:49

@21 Ale jaki byłby w tym sens?

Odpowiedz

21. ~
0

2012-03-01 16:24:14

Gdyby ten telefon był pozbawiony systemu, działałby na baterii x2 dłużej, a czemu? Kto używał Androida ten wie.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-03-01 16:15:03

18. Brawo Brawo BRAWO ! ! ! Takie komentarze podnoszą człowieka na duchu, że jednak istnieją ludzie którzy mają pojęcie co to jest smartphone dla prawdziwego fanatyka takich urządzeń. Ponad 5 cali ekran, bateria o zwiększonej pojemności, a i tak badziewie. A czemu ? To Samsung i Android ! Czas otworzyć oczy.

Odpowiedz

19. ~
0

2012-03-01 16:14:32

Prestiż jest o ile się ma kasy w portfelu jak lodu, a jak się ma plewy to i zwykły lowend jest dla człowieka stylem i prestiżem w jednym.

Odpowiedz

18. ~marcellove
0

2012-03-01 16:00:59

Do tego smartfona powinni dodawac akumulator zewnętrzy na ramie!!!!!Przy intensywnym urzytkowaniu wymaga ładowania 2x na dobe!!!!!Dziennie 100 minut rozmów,kilkadziesiąt sms-ów,przeglądanie poczty e-mail.Szkoda,że w dzisiejszych czasach technologia zaimplementowanych bajerów w telefonach nie idzie w parze z czasem czuwania akumulatorów!

Odpowiedz

17. danny93
0

2012-03-01 15:58:45

ludzie wezcie wyluzujcie, kazdy madry, jeden naskakuje na drugiego, troche luzu, nie robcie z siebie idiotow.

Odpowiedz

16. ~
0

2012-03-01 15:52:49

Standardowo na tym portalu - uderz w stół a nożyce się podniosą :) I standardowo na tym portalu każdy stojący po drugiej stronie barygady względem komentarza nr. 11 ma iPhone''a 4S, SGSII, ARC S, etc. Każdy tutaj ma stado najdroższych telefonów a faktycznie w kieszeni świeci LG Cookie. Pozdrawiam Pozorantów. Do 15. Jeżeli alkohol priorytetem Twego życia i mocno napisany komentarz uważasz za treść balangowicza to zapraszam do szkoły, tudzież na studia. Zrobienie dyplomu licencjata w tych czasach to naprawdę niewielki wkład pracy i nauki.

Odpowiedz