DAJ CYNK

Samsung Galaxy mini 2 na polskim rynku

26.04.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 38625

Ważne 0

0

Na polskim rynku dostępny jest już telefon Samsung S6500 Galaxy mini 2. Jego sugerowana cena detaliczna to 639 zł.

Na polskim rynku dostępny jest już telefon Samsung S6500 Galaxy mini 2. Jego sugerowana cena detaliczna to 639 zł.

W zamian za to otrzymamy telefon z ekranem o przekątnej 3,3 cali, 3 Mpix aparatem fotograficznym oraz transmisją danych w technologii Wi-Fi (z funkcją udostępniania połączenia) i HSDPA (7,2 Mb/s).

Pozostałe jego możliwości to m.in. gniazdo 3,5 mm, radio FM z RDS, wejście USB, zestaw czujników (położenia, przyspieszenia i zbliżeniowy), a także gniazdo microSDHC. Szerzej o tym modelu pisaliśmy w tej wiadomości.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 639 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~
0

2012-09-11 16:48:12

5 dni jak korzysta sie z niego jak z telefonu plus czasem internet poczta itd

Odpowiedz

28. ~olek
0

2012-09-03 17:02:58

ile bateria trzyma szczerze ale tak prosze

Odpowiedz

27. ~demon
0

2012-08-20 09:09:05

Mam ten tel od 3 dni na androidzie 2.3.6 i chodzi idealnie. Kupiłem go używanego za 320 zł. Bateria nawet długo trzyma. Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go wszystkim ;)

Odpowiedz

26. ~damian
0

2012-08-14 00:00:51

Lumie sa super szybkie mam 800 i 610 bateri do 7dni trzymają dobrze ze nokia androida nie robi samsung to *** tylko nokie kupuje

Odpowiedz

25. ~Ritomp
0

2012-08-08 00:29:11

I jestem z niego zadowolony. @2 Ma więcej ramu lepszy chyba procesor graficzny Adreno200 i cos tam jeszcze. Koleszka @up napis ze ma ARMv7 a Gio ma ARMv6 więc ma i 1.Lepszą wydajność. 2.Lepszą grywalność. 3.Lepszy android [2.3.6 "Gingerbread" który wogóle nie zmula fona jak to np. w Galaxy Y miał 2.3.6 i ledwie co chodził, a kolega ma tego Galaxy Y z andkiem 2.3.5 i chodził nawet płynnie (ale nie tak jak mini 2 ;D)] A napewno Gio takiego nie ma. 4.Więcej pamięci ROM mozliwe 4Gb a RAMu 512 Więc go soczyście polecam. Własnie z niego pisałem. ;D

Odpowiedz

24. ~Jankes
0

2012-08-03 01:27:32

Otóż telefon mam kilka dni i mogę powiedzieć, że jest bardzo szybki i wręcz na Androidzie 2.3.6 chodzi wyśmienicie. To nie te same bebechy, co w Ace, bo mamy tu ARM v7 i zainstalowanego flash playera :) 512MB ramu daje radę i mamy do dyspozycji na aplikacje 1GB pamięci, czego nie spotkałem nigdzie w tej klasie :) Dlatego polecam z czystym sumieniem ten telefon. Każdy, kto kupi powinien być zadowolony :)

Odpowiedz

22. ~Darko
0

2012-05-21 22:41:33

Jak dla mnie tel jest spoko ;) jedyną wadą jest bardzo niskiej jakości wyświetlacz ;/ Pozdrawiam.

Odpowiedz

21. ~Darko
0

2012-05-21 22:39:46

Pod spodem kolego ; D

Odpowiedz

20. ~michael
0

2012-05-02 18:04:28

gdzie ten telefon ma wyjscie miniUSB?? bo jakos nie widze zeby mial je kolo Jacka

Odpowiedz

17. ViNYL
0

2012-04-27 12:51:37

To samo z Arc z pół roku temu. Dałem 1000zł za nówkę. Jak ktoś lubi przepłacać to proszę bardzo.

Odpowiedz

16. ViNYL
0

2012-04-27 12:45:11

15: Absolutnie się nie zgodzę. Neo V kupiłem nówkę za 699zł na alledrogo bez simlocka, kupioną od operatora 2 dni wcześniej, z pełną 2 letnią gwarancją, nierozpakowany. Dlaczego i w czym ten sam aparat, ale kupiony w sklepie 200zł drożej miałby być lepszy?

Odpowiedz

14. ~piyoter
-2

2012-04-27 08:44:38

@12 Piotrze, imienniku... Ty najwyraźniej robisz ultrabiały (jak wyprany w vizirze) PR dla systemu i telefonów które jak Bond skazane są... na porażkę. Popatrz sam jak operatorzy wypychają z magazynów te lumie.. wciskają za niewielką cene przy dosc srednich abonamentach, ogłaszają sie w reklamach - wszystko, żeby sie pozbyć tych zapasów

Odpowiedz

13. ~Masaj
0

2012-04-26 23:39:07

~muddy: Z simlockiem orange można spokojnie kupić nówkę za 600zł... Kilkadziesiąt zł więcej i masz juz bez sim. :) A tego nawet za 500 zeta teraz bym nie kupil ;)

Odpowiedz

12. ~Piotr
2

2012-04-26 23:18:17

8@ Od momentu porzucenia Meego, to Windows jest jedyną alternatywą dla iOS, więc całkiem sporo osób może być zainteresowanych tym systemem. A tak apropo L900 to jakie niedopracowania tam widzisz? Jeden błąd, który został naprawiony w ciągu paru dni? A to, że sprawa została tak rozdmuchana, to zwykły czarny PR (tak samo zniszczono Symbiana). W androidzie co chwilę są jakieś bugi i nikt nie pisze o tym w każdym portalu.

Odpowiedz

11. ~muddy
1

2012-04-26 21:54:53

Hm, za 639zł być może można "wyrwać" Neo V, ale będzie to albo telefon używany, albo z simlockiem. Podana cena to zapewne cena katalogowa, więc prawdopodobnie bez problemu będzie dało się kupić ten telefon za 500zł w sklepach internetowych.

Odpowiedz