DAJ CYNK

Samsung Galaxy Beam - europejska przedsprzedaż

18.04.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2696

Ważne 0

0

Jeden z najbardziej interesujących tegorocznych smartfonów - wyposażony w projektor Samsung Galaxy Beam, trafił właśnie do przedsprzedaży w Europie. Tani nie jest.

Jeden z najbardziej interesujących tegorocznych smartfonów - wyposażony w projektor Samsung Galaxy Beam, trafił właśnie do przedsprzedaży w Europie. Tani nie jest.

Telefon wyposażony jest w dwa rdzenie Cortex-A9 taktowane zegarem 1 Ghz, 768 MB pamięci RAM i ma 4-calowy ekran WVGA (480 x 800 pikseli) wykonany w technologii LCD. Najistotniejszą cechą telefonu jest jednak wbudowany projektor, który jest w stanie wyświetlić 50-calowy obraz z odległości 2 metrów.

W Wielkiej Brytanii w ramach przedsprzedaży telefon kosztuje 430 funtów, czyli około 2193 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Ryszard
0

2012-04-18 18:05:20

Kupię córce dziesięcioletniej. Będzie Ją kręcić wyświetlanie zdjęć koleżankom.

Odpowiedz

11. ~xpat
0

2012-04-18 17:43:48

do 5. a ty chyba jestes jakis sflustrowany ze nie masz tej lumii. w tej wiadomosci raczej nie bylo nic wspomniane o tym teleconoe. ale skoro o nim wspominasz to chyba bardzo go pragniesz.

Odpowiedz

10. ~werty
-1

2012-04-18 17:18:22

Bateria 2000 mAh. Może dobrze trzymać.

Odpowiedz

9. thonka
0

2012-04-18 17:02:16

@8 wiesz co ja w necie widzialem? dinozaury i latajace pingwiny... mowie na podstawie doswiadczen z pico projektorem o acera c112 ktory mial 70 lumenow. w przeciwienstwie do Ciebie widzialem lepszy sprzet od tego samsunga w akcji, a nie w internecie, i niestety obraz pozostawia wiele do zyczenia w najdalszej mozliwej odleglosci. a 70 lumenow bylo na tyle niska jasnoscia, ze przy nie do konca zacienionym pomieszczeniu malo co bylo widac. dopiero pelne zasloniecie okien dawalo w miare zadowalajacy efekt. i kto tu madruje?

Odpowiedz

8. danny93
0

2012-04-18 16:46:00

@6 to sobie popatrz w necie jak to wyglada a nie madruj.. Jakosc jest calkiem dobra

Odpowiedz

7. ~BartekGib
0

2012-04-18 16:28:11

Do 5. Nie dziwota - głupie społeczeństwo jak zwykle poleci na połączenie Samsung + Android. Co z tego, że telefon po raz n-ty plastikowy, design sprzed 3 lat, cena KOSMICZNA jak na taki telefon - liczy się połączenie Samsung + Android. No i ten projektor - jakie to szczęście że mogę kupić Samsunga z projektorem za ponad 2 tysiące złotych a nie muszę kupować telewizora za 1500 zł .... Boski Ci ten Samsung ! Dwie firemki wciskające badziew za potężne pieniądze, za które przeciętny Polak sprzedałby genitalia aby to mieć. Absmak przeraża !!!

Odpowiedz

6. thonka
0

2012-04-18 16:21:08

15 lumenow jasnosci niestety nie wrozy temu urzadzeniu super osiagow. taka jasnosc maja diody montowane w mini latareczkach kieszonkowych za 20-30zl. 50 cali przy 2 metrach to chyba w totalnej ciemnosci gdzies w piwnicy, a i to moze byc watpliwe. bardziej sklanialbym sie do ok. 30-35 cali z 1,5m przy w miare wyraznym obrazie. ale nabywcow znajdzie. dla szpanu.

Odpowiedz

5. ~
-1

2012-04-18 16:16:20

i tak się sprzeda lepiej niż Lumie

Odpowiedz

4. ~Lolek
0

2012-04-18 16:09:57

A ja wróże.Nasz kraj jest przepełniony maniakami,którzy chcą za wszelką cene mieć coś lepszego niż inni (jak zreszta na całym świecie) btw. Jeśli ta "projekcja" będzie w dobrej jakości to napewno bedzie to lepszy wydatek niz NOTE który w teorii miałbyć tabletem kieszonkowym z funkcją telefonu,a wyszło jak wyszło;D Ciekawa innowacja i to trzeba przyznac ale fakt "wypełniania" rynku galaxami (jest już ich chyba naście) frustruje i sprawia że ludzie mają galaxa i tyle o nim wiedzą.w ten sposób automatycznie przychodzą na myśl pomysły typu:jeżeli wszystcy maja galaxy coś tam to oznacza ze one są dobre etc...A fakty się sporo różnia;)

Odpowiedz

3. ~kamil
0

2012-04-18 16:01:55

zastanawia mnie czasem ale tylko czasem, że kolesie piszący komenty w rodzaju "padlina" to tylko frustraci, których nie stać na sprzęt czy zwykli idioci.... ?

Odpowiedz