DAJ CYNK

Samsung Galaxy Ace Plus oficjalnie

04.01.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5521

Ważne 0

0

Samsung zaprezentował następcę cieszącego się dużą popularnością modelu Galaxy Ace, Galaxy Ace Plus. Najważniejszą zmianą jest większy wyświetlacz dostępny u następcy.

Samsung zaprezentował następcę cieszącego się dużą popularnością modelu Galaxy Ace, Galaxy Ace Plus. Najważniejszą zmianą jest większy wyświetlacz dostępny u następcy.

Samsung Galaxy Ace Plus zaoferuje ekran TFT o przekątnej 3,65 cali (3,5 cali u poprzednika) i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Wbudowany aparat z autofokusem i diodą LED wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix, którymi będzie można podzielić się za pomocą transmisji danych w technologii HSDPA (7,2 Mb/s) oraz Wi-Fi (b/g/n).

We wnętrzu nowego Asa nie zabraknie również modułów AGPS, Bluetooth 3.0, gniazda na karty pamięci microSDHC (do 32 GB) oraz radia stereo z RDS-em. Wszystko to pracować będzie pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread, 512 MB pamięci operacyjnej, 3 GB pamięci wewnętrznej oraz nakładką graficzną TouchWiz UI.

Za zasilanie odpowie ogniwo litowo-jonowe o pojemności 1300 mAh, które zamknięte zostanie w obudowie o wymiarach 114.7 x 62.5 x 11.2 mm i masie 115 gramów. Gama kolorystyczna ograniczona zostanie do koloru czarnego.

Samsung Galaxy Ace Plus pojawi się na rynku rosyjskim w styczniu. W kolejnych tygodniach będzie on dostępny również w Europie, Ameryce Środkowej, wschodniej części Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz w Chinach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Źródło tekstu: SammyHub

Komentarze
Zaloguj się
17. ~krm
0

2012-02-07 23:31:26

ze zdjęcia wynika, że tylna częśc obudowy będzie błyszcząca? I zapewne bardzo rysująca. W zwykłym ACE jest praktycznie niezniszczalna a tu cienko to widzę.

Odpowiedz

16. ~Jerzy
0

2012-01-05 11:41:07

Jak dla mnie szybszy procesor jest OK, ale powinni poprawić jakość aparatu. Wielkość tego smarta była ok.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-01-05 06:24:08

Mnożenia pierdół ciąg dalszy. Jak tylko coś cieszy się jakąśtam popularnością, to firma wypuszcza kolejne odsłony (czytaj: ochłapy) ze zmienionym jednym albo dwoma parametrami. A ekran większy o 0,15 cala? Toć to całe 3,75 milimetra! Faktycznie skala wielkości, która uraduje wszystkich pajacy czytających strony bądź oglądających filmy HD (hehehe) na fonie...

Odpowiedz

14. orson_dzi
0

2012-01-04 22:01:00

Jeszcze żadna dostępna specyfikacja nie podaje typu procesora, ani układu graficznego. Wiadomo tylko, że 1ghz.

Odpowiedz

13. Maniiiek
0

2012-01-04 18:43:59

@12 od systemu dużo zależy i procesora.

Odpowiedz

12. ~gro
0

2012-01-04 17:01:34

Cóż za wynalazczość: powiększyć ekran i zmniejszyć baterię... Mam ACE i jeżeli teraz bateria wystarcza na 24h to na ile wystarczy w nowym?

Odpowiedz

11. Maniiiek
0

2012-01-04 16:49:45

No właśnie? Jaki to ma procesor?

Odpowiedz

10. ~franco baresi
0

2012-01-04 16:10:54

mnie on też interesuje choć z pierwszym Galaxy Ace''m miałem spore problemy z wi-fi. Ciekawe czy u jego następcy wyeliminują te błędy.

Odpowiedz

9. ~
0

2012-01-04 16:09:51

szajs, nadal czekam na motorole defy+ i moze sie wkoncu doczekam u ktoregos polskiego operatora

Odpowiedz

8. ~COLOR
0

2012-01-04 15:44:26

Bardzo fajny telefon. Kupię sobie taki jak tylko się pojawi. Nie każdy potrzebuje ekranu HD czy 2 rdzeniowego procka 1,5 GHz :P

Odpowiedz

7. Pank76
0

2012-01-04 15:25:27

Ciekawe czy ten procesor 1 ghz to podkręcony ARMv6 czy może v7? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Odpowiedz

6. rcicho
0

2012-01-04 15:22:27

Pikseloza przy tak niskiej rozdzielczości więcej niż pewna. Dali wyświetlacz ze słabo sprzedajacego się Samsung Xcover i myślą że będzie hit. Do tego okroili baterię, zamiast zwiększyć jej potencjał do np. 1500mAh. Oj kiepsko.

Odpowiedz

5. ~
-1

2012-01-04 15:19:25

Poco w Afryce telefon komorkowy jak oni tam mieszkaja w gliniankach i poluja na antylopy???

Odpowiedz

0

2012-01-04 15:02:42

Powiększyli ekran, dodali RAM-u, a telefon jak nic nie prezentował, tak i dalej będzie wyróżniać się tylko chorą ceną.

Odpowiedz