DAJ CYNK

Samsung Beam od lipca w sklepach

15.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4254

Ważne 0

0

Samsung I8520 Beam, pierwszy na świecie smartfon z wbudowanym projektorem, trafi do sprzedaży już w lipcu. Producent zaktualizował specyfikację: telefon ma 3,7-calowy ekran wykonany w technologii Super AMOLED.

Samsung I8520 Beam, pierwszy na świecie smartfon z wbudowanym projektorem, trafi do sprzedaży już w lipcu. Producent zaktualizował specyfikację: telefon ma 3,7-calowy ekran wykonany w technologii Super AMOLED.

Długo można wymieniać zalety modelu I8520 Beam. Samsungowi I9000 Galaxy S ustępuje jedynie częstotliwością pracy procesora (800 MHz) i grubością większą o 5 mm (14,9 mm). Na plus działa jednak jeszcze pojemniejsza bateria (aż 1800 mAh), aparat 8 Mpix z diodową lampą (Galaxy S ma 5 Mpix) i rzecz jasna wbudowany piko projektor.

Telefon w lipcu będzie dostępny w Singapurze, producent jeszcze nie określił kiedy urządzenia spodziewać możemy się w Europie. Szerzej o Samsungu I8520 Beam pisaliśmy w tej wiadomości.







Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~me
1

2010-06-15 22:07:26

@12 to jest Android. To ze tez ma zainstalowanego touch Wiz''a 3.0, nie znaczy ze to Bada. To tak jakbys powiedzial, ze Monte ma Bade. A na marginesie mam rowniez Bade i do mnie osobiscie przemawia. Modyfikowalnosc na pewno wieksza, niz chociazby Symbiana czy iPhoneOS.

Odpowiedz

13. ~
0

2010-06-15 22:07:06

http://www.gsmarena.com/samsung_i8520_beam-3150.php 12# Android nie widziałeś to nie pisz głupot .

Odpowiedz

12. ~COlo
0

2010-06-15 21:57:27

Ale to coś działa na systemie Bada a nie na Androidzie! Akurat Bada znam bo mam Samsunga Wave i niestety ta platforma mi sie nie podoba bo to bardziej zwykła komórka niż rasowy smartfon i "modyfikowalność" Bady jest kiepska

Odpowiedz

11. PLAY
2

2010-06-15 21:28:34

10. Nie mówię dosłownie, że ma nie działać, lecz zawsze znajdzie się aplikacja czy nawyk maniaka że taka częstotliwość to za mało na te czasy. ;-)

Odpowiedz

10. uszatywp3
0

2010-06-15 21:27:01

@8 pewnie ma przejsciowke w zestawie

Odpowiedz

1

2010-06-15 21:24:05

@2 nie rozumiem o co ci chodzi z ta czestotliwoscia? Ja mam i5700 z tym samym prokiem i jakos nie nazekam na wolne dzialanie fona @4 na 100% to adek z TouchWiz 3.0. Sorry za brak polskich znakow pisze z telefonu

Odpowiedz

8. matteo
0

2010-06-15 20:59:38

LuiN: Beam ma minijack''a?

Odpowiedz

7. matteo
0

2010-06-15 20:54:45

Android. Czas sprzedawać Desire :)

Odpowiedz

6. adasiek-adasiek
0

2010-06-15 20:31:53

@4 pewnie BADA

Odpowiedz

5. DD7
0

2010-06-15 20:31:52

@4 - Android.

Odpowiedz

4. ~0-700
0

2010-06-15 19:34:48

Zapowiada sie niezwykle ciekawie, ale jaki to system, bo raczej nie Andek sadzac po screanach.

Odpowiedz

1

2010-06-15 19:32:59

Projektor hehe. Czego to nie wymyślę, nie? Ciekaw jestem jakie są rzeczywiste wrażenia w jego użytkowaniu i ile baterii żre. Czy to tylko gadżet czy można sobie jakiś film puścić na ścianie i wygodnie oglądnąć :)

Odpowiedz

2. PLAY
2

2010-06-15 19:28:01

Tylko częstotliwość procesora daje wiele do życzenia, jeśli korzystamy z aplikacji i systemów mobilnych tych najnowszych.

Odpowiedz

1. PLAY
2

2010-06-15 19:26:26

Niezły spory wyświetlacz w technologii AMOLED. Bateria tez niczemu sobie, 1800mAh (ja mam 1000mAh:)).

Odpowiedz