DAJ CYNK

Samsung AppCup - wygraj staż w dziale R&D

31.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5

Ważne 0

0

Trzymiesięczne staże w Centrum Badawczo-Rozwojowym Samsung w Warszawie są głównymi nagrodami w konkursie AppCup na najlepszą aplikację dla platformy Android, zorganizowanym przez Samsung Electronics Polska.

Trzymiesięczne staże w Centrum Badawczo-Rozwojowym Samsung w Warszawie są głównymi nagrodami w konkursie AppCup na najlepszą aplikację dla platformy Android, zorganizowanym przez Samsung Electronics Polska.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów wszystkich polskich uczelni, rozpocznie się 1. listopada i potrwa do 31. marca. Szeroko zakrojona akcja promująca konkurs wśród studentów prowadzona będzie we wszystkich głównych ośrodkach akademickich i rozpocznie się 7. listopada na Politechnice Wrocławskiej.

Tematem konkursu jest stworzenie gry lub aplikacji mobilnej działającej na platformie Android na jednym z sześciu urządzeń Samsung. Młodzi developerzy mogą zgłaszać swoje uczestnictwo indywidualnie oraz w dwu i trzyosobowych zespołach. Pierwszym 50-ciu chętnym, którzy zadeklarują swój udział, Samsung wypożyczy urządzenia do testowania pisanych aplikacji.

W trakcie trwania konkursu Samsung zorganizuje dla uczestników specjalne warsztaty, podczas których będą mieli oni możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów pracujących na co dzień w polskich biurach R&D przy tworzeniu oprogramowania dla Samsung, a także zaproszonych gości z branży mobilnej. Odbędą się one 20. stycznia. Udział w warsztatach nie jest obowiązkowy, ale wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z doświadczenia czołowych polskich informatyków, będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i skorzystać z bogatego doświadczenia ekspertów.

Polscy studenci od lat należą do światowej czołówki wśród programistów. Zajmują najwyższe miejsca w międzynarodowych konkursach informatycznych i z sukcesami rywalizują z rówieśnikami z najbardziej renomowanych światowych uczelni.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.appcup.samsung.pl do 30. kwietnia 2013, a zwycięzcy otrzymają cenne nagrody, których łączna wartość wynosić może nawet 80 tys. złotych:

pierwsza nagroda to 3-miesięczny staż w Centrum Badawczo-Rozwojowym Samsung Polska w Warszawie (dla każdego członka zespołu) oraz 10 tys. zł do podziału na zespół
druga nagroda to 3-miesięczny staż w Centrum Badawczo-Rozwojowym Samsung Polska w Warszawie oraz Samsung GALAXY S III (dla każdego członka zespołu)
trzecia nagroda to Samsung GALAXY Note II (dla każdego członka zespołu)
czwarta nagroda to GALAXY Note 10.1 (dla każdego członka zespołu)
piąta nagroda to Samsung GALAXY S III (dla każdego członka zespołu)

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się