DAJ CYNK

Sagem myX6-2 dostępny w Polsce

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3545

Sagem wprowadził na polski rynek telefon Sagem myX6-2.

Sagem wprowadził na polski rynek telefon Sagem myX6-2. Nowość Sagem to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają nie tylko telefonu, ale multimedialnych funkcji. Trzyzakresowy telefon może podążać za swoim właścicielem dookoła świata. Sagem myX6-2 umożliwia łatwe wgrywanie plików muzycznych. Wyposażony jest w 8 MB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć poprzez kartę pamięci micro SD do 256 MB. Dzięki temu użytkownik może przechowywać w telefonie swoją muzyczną kolekcję. Ergonomicznie zaprojektowany odtwarzacz cyfrowy zapewnia dźwięk wysokiej klasy, a stereofoniczny zestaw słuchawkowy gwarantuje wyjątkowy odbiór muzyki, porównywalny z oryginalną jakością nagrania.

Matryca o rozdzielczości 1,3 megapiksela i ośmiokrotny progresywny zoom cyfrowy sprawiają, że jakość zdjęć dorównuje fotografiom wykonanym aparatem cyfrowym. myX6-2 pozwala też nagrywać sekwencje wideo.

Duży wyświetlacz telefonu z 262 tys. kolorów, zapewnia użytkownikowi wyjątkowy komfort: na ekranie można oglądać nie tylko zdjęcia, ale też nagrania wideo w pełnym formacie, jak również na bieżąco odbierać informacje. Aparat oferuje dostęp do wielu usług multimedialnych: wiadomości MMS, wgrywanie zdjęć lub wideo, gry i aplikacje kompatybilne ze standardem Java, WAP 2.0, itd…

Krótko mówiąc, nowy model Sagem daje pełną swobodę rozmów telefonicznych, komunikacji, informacji i rozrywki. Jest ona jeszcze większa dzięki łączu Bluetooth, zapewniającym wygodę bezprzewodowej komunikacji, jak również dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów takich jak: słuchawki stereo, samochodowy zestaw głośnomówiący, przewód USB, zestaw Bluetooth, ładowarka samochodowa oraz wymienne obudowy.

Niewielkie rozmiary (110x47x19mm) i waga (104 g) to dowód, że Sagem myX6-2 zaprojektowano z myślą o stylu życia jego użytkowników. Opływowe kształty to odpowiedź na potrzebę piękna i prostoty: wyrafinowany, ale stonowany w formie myX6-2 powinien zadowolić nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem myX6-2

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Sagem

Przewiń w dół do następnego wpisu