DAJ CYNK

Sagem myX2-2m dostępny już w Polsce

24.05.2005

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2103

Ważne 0

0

Nowy telefon komórkowy SAGEM myX2-2m dostępny jest w salonach sieci MIX electronics.

Nowy telefon komórkowy SAGEM myX2-2m dostępny jest w salonach sieci MIX electronics.

Sagem myX2-2m to poręczny aparat z dużą i wygodną klawiaturą, która ułatwia pisanie wiadomości tekstowych SMS. Wyświetlacz z 4096 kolorami, obsługa MMS umożliwia wymianę multimedialnych wiadomości. Telefon ma wbudowany zestaw głośnomówiący. Korzystanie z internetu możliwe jest dzięki WAP i GPRS.

Sagem myX2-2m posiada dzwonki polifoniczne Hi-Fi i funkcję wibracji. Dzięki wymiennym obudowom i możliwości dobrania indywidualnych tapet, wygaszaczy ekranu i dzwonków każdy może dopasować wygląd i brzmienie aparatu do własnego gustu i potrzeb. Ponadto dostępne są: kalendarz, budzik, kalkulator, konwerter walut, gry.

Sagem myX2-2m jest lekki (93g) i ergonomiczny. Pojemność baterii zapewnia do 3 godzin rozmów i czas czuwania do 240 godzin.

Cena telefonu Sagem myX-2-2m w salonach sprzedaży MIX electronics to 299 zł.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem myX2-2m

Źródło tekstu: Sagem

Komentarze
Zaloguj się
1. ~pyr
0

2010-12-11 20:11:48

telefon bardzo dobrze sie sprawuje. po "przepiciu" swojej omnii oraz nastepnie HTC (pozdrawiam szczesliwego znalazce) pozostal mi po mamie ten sagem. trzyma sie mnie caly czas na wszystkich imprezach, po prostu nie idzie go zgubic. fakt dziewczyny czasami podaja falszywe numery telefonu jak widza ze zapisuje go na owej maszynie, ale poza tym wszystko jest ok. polecam starego dobrego sagema

Odpowiedz