DAJ CYNK

Rzut okiem na Panterę z Windows Phone 7

20.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2118

Ważne 0

0

Microsoft pokazuje działanie swojego nowego mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone 7 na prototypach telefonów różnych producentów. Przyszła pora na przyjrzenie się jednemu z nich - LG Panther.

Microsoft pokazuje działanie swojego nowego mobilnego systemu operacyjnego Windows Phone 7 na prototypach telefonów różnych producentów. Przyszła pora na przyjrzenie się jednemu z nich - LG Panther.



Niespodzianką jest fakt, że telefon ma wysuwaną klawiaturę QWERTY. I właściwie na tym kończy się nasza wiedza na temat telefonu, bo Pocket-lint nie opublikował nawet zdjęcia z tyłem telefonu, które pokazałoby cokolwiek na temat aparatu fotograficznego urządzenia.

Patrząc jednak na wyśrubowane wymagania Windows Phone 7 - nie powinno być źle.

Źródło tekstu: Pocket-lint, wł

Komentarze
Zaloguj się

2010-05-23 16:11:36

@5 A od kiedy jesteś testerem telefonów ? Piszesz "te na androidzie" mając na myśli które dokładnie ? A z WM to ile telefonów spod marki LG wyszło ;> ?

Odpowiedz

9. ~
0

2010-05-20 16:54:59

Masakrystyczne urządzenie z takim samym OS`em

Odpowiedz

8. ~Fan Samsungów i HTC
0

2010-05-20 15:38:06

wygłąda trochę jak Omnia HD zmiksowana z Samsungiem Wave, a dół od LG Cookie!!!

Odpowiedz

7. ~
0

2010-05-20 09:57:22

ee, hardewearowa klawiatura, czyli telefon jak dla mnie przekreślony.

Odpowiedz

6. ~
0

2010-05-20 09:57:08

u nas we wRodzinie sa same dobre telefony i smartphone i zaden LG sie do nich nie umywa

Odpowiedz

5. Optipos_Prime
0

2010-05-20 09:35:11

@1 wg mnie LG nie posiada dobrych telefonów w ofercie... Testowałem wiele z nich, mam nadzieje, że te na androidzie okażą się lepsze od poprzednich z systemem LG lub z Windowsem na pokładzie. Nigdy sobie nie kupie LG (nie o to chodzi, że nie jestem zwolennikiem tej marki, ale LG nie ma dobrych telefonów w ofercie. ŻADNEGO !)

Odpowiedz

4. ~DNS89''''
0

2010-05-20 09:34:11

Play hahaha taka branża całe życie na melanżach... chyba .... Nie co to telefonu dobry bajer... LG zawsze miał dobre komy minusem byłą bateria w paru modelach...

Odpowiedz

3. Play
0

2010-05-20 08:26:37

#2. Powiedzmy taka branża.

Odpowiedz

2. ~
0

2010-05-20 08:22:57

Widać,że #1 jest fachowcem od rynku telekomunikacyjnego.

Odpowiedz

1. Play
0

2010-05-20 07:42:15

Widać LG trzyma się na rynku.

Odpowiedz