DAJ CYNK

Ruszyła przedsprzedaż Nokii N8

09.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4779

Ważne 0

0

Dzisiaj rusza przedsprzedaż Nokia N8. Szacowana cena detaliczna na polskim rynku wynosić będzie 1999 złotych i do czasu wprowadzenia modelu do sklepów będzie on dostępny wyłącznie w sklepie internetowym Nokii.

Dzisiaj rusza przedsprzedaż Nokia N8. Szacowana cena detaliczna na polskim rynku wynosić będzie 1999 złotych i do czasu wprowadzenia modelu do sklepów będzie on dostępny wyłącznie w sklepie internetowym Nokii.

Polscy klienci mogą cieszyć się modelem Nokia N8 w tym samym czasie, co klienci w innych krajach europejskich, gdyż zarówno przedsprzedaż jak i sprzedaż są równoległe w całej Europie. Zamówienia na najnowszy smartfon fińskiego producenta można składać w sklepie online Nokii. Dostępny on będzie w 5 kolorach: czarnym, białym, zielonym, a także ekskluzywnie w sklepie Nokia - pomarańczowym i niebieskim.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
27. ~Kacper Kadra
0

2010-08-10 12:43:33

@26 nie zapomnij o Smsungu Wave i kilku HTCkach ;) Jak dla mnie ta nokia to ciekawa propozycja ale czy będzie przełomem jak N95 lub nawet N5800? Szczerze wątpię... Myślę, że w takim tempie jak obecnie Samsung wskoczy na miejsce lidera za jakieś 2-3 lata bo to co dzieje się obecnie, czyli spoczęcie na laurach może przynieść podobne skutki jak w przypadku SE a każdy wie w jakim stanie jest teraz ten producent...

Odpowiedz

26. ~kamilos
0

2010-08-09 20:06:06

@13: Nowa Motorola Droid 2 będzie mieć procesor OMAP 1 Ghz, tak samo jak Droid X i Droid Incredible. Obecnie jest to standard w high-endowych telefonach. 1Ghz jest też w Samsungu Galaxy S i iPhoneie 4.

Odpowiedz

25. ~l
0

2010-08-09 19:50:33

N96 za 1600? tyle kosztuje N97, w salonie

Odpowiedz

24. thonka
0

2010-08-09 19:45:29

@23 no nie wiem czy jakiegokolwiek 3gs''a z polskiej dystrybucji za tyle kupisz...

Odpowiedz

23. ~
0

2010-08-09 18:39:33

22- myślę że bardziej niż 1600 za n96 którą znajomy kupił niedawno w sklepie. Z drugiej strony na allegro można kupić największego rywala za 1500-2000 czyli 3gs

Odpowiedz

22. ~l
0

2010-08-09 18:32:24

ale szczerze, czy ten telefon jest wart 2000 bez złotówki...?

Odpowiedz

21. ~
0

2010-08-09 18:32:00

20- sam zmieniłem e51 na e52 bo miała mieć to czego brakowało poprzednikowi. I miała- dodatkowe funkcje ale i wady których ustrzegł się starszy model. efekt jest taki że pozbywam się nowego nabytku.

Odpowiedz

20. ~mr. Wolf
0

2010-08-09 18:01:19

@absolon - trochę racji w Twoich słowach jest,szczególnie w odniesieniu do serii E. Chciałem kupić E52,gdyż zapowiadała się wręcz fantastycznie,rzeczywistość zaś zmieniła wielkie nadzieje w równie wielką chmurę kurzu... Jak można tak dać anusa w biznesowym modelu? Jak można wierzyć,że ludzie są na tyle zaślepieni marką,że nie dostrzegą wad i dyletanctwa? Od początku swej przygody z telefonią komórkową jestem wierny Nokii,ale coraz uważniej czytam opinie ludzi przed zakupem kolejnego modelu - kiedyś nie musiałem,Nokia była gwarantem solidności,teraz już nie... Niestety.

Odpowiedz

19. ~mr. Wolf
0

2010-08-09 17:54:04

Oj,żeby ta "szacowana cena" nie była duuużo wyższa... :-/ Tego się obawiam,a chciałbym mieć N8 I wierzę,że będzie warta swej ceny. @16 - N82 to świetny telefon,niestety - przeszedł zupełnie bez echa... Próżno było go szukać u operatorów,tam królowała N95 i N73... Nokia została w tyle za konkurencją i,jeżeli nie przyłoży się (między innymi) do marketingu i solidnej reklamy,także N8 przejdzie bez większego rozgłosu,tonąc w masie Samsungów,iPhone-ów i innych modeli made by konkurencja... Heh,niektórym ten telefon JUŻ się nie podoba,bo to Nokia,ale takie "opinie",choć jest ich najwięcej,niewiele mnie interesują... Nie sądzę,by Finom udało się prześcignąć cudeńka w stylu Jabcok4 czy najnowsze modele Samsunga,ale jeśli choć im dorównają,będzie to pierwszy krok ku odbudowaniu pozycji,którą mieli... Fakt,jest to praca obliczona na lata (bo też latami Nokia upadała),ale ma szansę sukcesu... Pożyjemy,zobaczymy - ja czekam z niecierpliwością! Pozdrawiam wszystkich!

Odpowiedz

18. ~aaaasd
0

2010-08-09 17:45:50

ciekawe jak tam ekraniki noki wytrzymaja ryski ;)) albo ja mam takie szczescie, albo co mam telefon noki to zawsze sie dziad rysuje;/ a apple mozna nawet nozem zadzgac i sladu nie bedzie;P

Odpowiedz

17. ~
0

2010-08-09 17:43:59

Nokia uderzy mocno dopiero z systemem Meego i telefonem będącym następcą N900. Okazało się, że N900 była strzałem w dziesiątke - została ciepło przyjęta przez wszystkich recenzentów i większość użytkowników, ale na dużą sprzedaż nie mogli liczyć, bo to model drogi, dość pokaźnych rozmiarów i w niekórych sprawach Maemo był niedopracowany - brak MMS i profilów w standardzie(pojawiły się dopiero po paru miesiącach jako oprogramowanie dodatkowe). Tak czy owak dopiero Meego będzie rywalizować z Androidem, a w dodatku technologicznie będzie daleko z przodu przed Androidem, bo będzie brał pełnymi garściami z oprogramowania na prawdziwego Linuxa - mplayer na Maemo nadal jest lepsyz od odtwarzacza wideo z Androida, który nawet przy 1Ghz procku nie radzi sobie z rmvb. Linux był udoskanalany latami, a teraz Nokia to wykorzysta w Meego żeby powalczyć i odzyskać swoją pozycje na rynku smartfonów. Myśle, że mają szanse.

Odpowiedz

16. ~
0

2010-08-09 16:29:39

15- myślę że jeszcze n82 mogła zadziwić ludzi a potem dopiero zastój

Odpowiedz

15. BKX18
0

2010-08-09 15:57:24

12: dokładnie, nie samym procesorem telefon "żyje", jeszcze rok temu była nagonka na pixele w aparatach, teraz przeszło na procki, a za chwile... kto wie... Wiadomo, Nokia od dłuższego czasu, a raczej od N95 nie wydała udanego telefonu z najwyższej półki, rewolucja dotykowa ich minęła (albo oni ją) i trzeba się teraz pozbierać. Nie spisujmy ich na straty, to duże przedsiębiorstwo, już większość rok temu wróżyła koniec SE, a jak widać jeszcze się trzymają. Widziałem jak się zachowuje ten Symbian 3^ na YT i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony. Rynek zweryfikuje na ile jest to udany produkt, a teraz dajmy mu się wykazać.

Odpowiedz

14. ~nokiafan
0

2010-08-09 15:57:11

A co z certyfikatem na oprogramowanie ? Czy będzie dalej czy zrezygnowali z tego ?

Odpowiedz

13. tolez
0

2010-08-09 15:40:24

@10: nowy droid ma mieć 650 lub 720 (teraz nie pamietam) a Legend ma 600 (MHz ofcoz)

Odpowiedz