DAJ CYNK

Rusza Społeczny Operator Telekomunikacyjny

29.06.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Spółka TelePolska rozpoczęła realizację projektu Społecznego Operatora Telekomunikacyjnego (SOT), oferując usługi telefoniczne oraz dostęp do Internetu, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W ramach projektu, uruchomiony został specjalny pakiet usług, z którego część dochodów przeznaczona będzie na Organizacje Pożytku Publicznego.

Spółka TelePolska rozpoczęła realizację projektu Społecznego Operatora Telekomunikacyjnego (SOT), oferując usługi telefoniczne oraz dostęp do Internetu, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W ramach projektu, uruchomiony został specjalny pakiet usług, z którego część dochodów przeznaczona będzie na Organizacje Pożytku Publicznego, przy ich aktywnym zaangażowaniu. Plany taryfowe w Ofercie Specjalnej SOT gwarantują przekazywanie środków przez cały czas trwania okresu promocyjnego.

Abonent sam wybiera jedną z usług oferowanych w ramach Oferty Specjalnej SOT oraz jedną z Organizacji Pożytku Publicznego, na którą chce przeznaczać środki ze swojego rachunku. Następnie TelePolska przekazuje określoną kwotę wsparcia na realizację celów statutowych wybranej przez klienta Organizacji - 2 złote z abonamentu oraz 2% od przychodu z wygenerowanych przez abonenta połączeń. Co miesiąc, z każdą fakturą klient otrzymuje informacje dotyczące wysokości wsparcia, jakie zostało przekazane z opłaconego rachunku. Abonent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, otrzymuje gwarancję przejrzystości rozliczeń i pewność, że pomoc dociera do potrzebujących.

Pierwszą Organizacją Pożytku Publicznego, z którą TelePolska podpisała umowę partnerską jest SOS Wioski Dziecięce. SOS Wioski Dziecięce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Kinderdorf International, obecnej w 132 krajach na całym świecie.

Źródło tekstu: TelePolska

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy