DAJ CYNK

Rusza polska infolinia Huawei

13.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3276

Ważne 0

2

W trosce o komfort swoich klientów Huawei uruchomił dziś infolinię dla użytkowników swoich urządzeń mobilnych w Polsce.

W trosce o komfort swoich klientów Huawei uruchomił dziś infolinię dla użytkowników swoich urządzeń mobilnych w Polsce.

Pod numerem telefonu 801 811 111 będzie można uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące obsługi i serwisowania smartfonów, tabletów i modemów Huawei.

Infolinia działać będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Koszt połączenia według taryfy operatora. Połączenia wyłącznie z telefonów stacjonarnych.

Źródło tekstu: Huawei

Tagi: huawei
Komentarze
Zaloguj się
11. ~virus
0

2013-12-04 13:34:06

naciąganie ludzi którzy dzwonią do nich w poważnych sprawach, lipna muzyczka w słuchawce i to wszystko, no i oczywiście opłata za połączenie nieziemska (z PLAY - można się połączyć tyle tylko że do posłuchania dziadowskiej muzyki - żaden konsultant nie odbiera)

Odpowiedz

10. ~dziecko_Play
0

2013-02-14 07:36:04

Nie zadzwonię. Nie mam stacjonarnego i już nigdy nie będę miał.

Odpowiedz

9. ~
0

2013-02-13 18:03:09

Dlatego każda normalna firma daje alternatywe w postaci telefonu stacjonarnego, który jest "uniwersalny" pod względem stawek w dzownieniu na niego.

Odpowiedz

8. ~W4Ready
0

2013-02-13 16:43:47

Można się dodzwonić do nich z Virgin Mobile (więc z Play też zadziała), ale kilka sekund rozmowy to już 62gr!

Odpowiedz

7. ~W4Ready
0

2013-02-13 16:37:15

@3: Większość darmowych infolinii (800) działa w Orange, a w Play już nie.

Odpowiedz

6. ~
0

2013-02-13 16:35:43

Do 3. A tutaj w tym konkretnym przypadku nie działa, przynajmniej u mnie z komórkowego Orange

Odpowiedz

5. ~W4Ready
0

2013-02-13 15:53:48

A cena połączenia z tel. komórkowego to ok. 60gr/min bez naliczania sekundowego (przynajmniej w Play). Nie mogli założyć normalnego numeru stacjonarnego?

Odpowiedz

4. ~żetoner
0

2013-02-13 14:12:56

Jak słyszę "W trosce o komfort..." to od razu kojarzy mi się ze zmianą regulaminu i zmianą cennika "na gorsze"...

Odpowiedz

2. ~
0

2013-02-13 13:18:25

A infolinie nie powinny działać z wszystkich telefonów także komórkowych?

Odpowiedz

1. ~Pragmatyk
0

2013-02-13 12:46:26

No nieźle, z drugiej strony modemów to wprowadzili na nasz rynek tyle, że można było to zrobić wcześniej.

Odpowiedz