DAJ CYNK

Rusza MVNO dla zainteresowanych ezoteryką

19.12.2007

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2557

Ważne 0

0

Startuje Ezo Mobile - telefonia dla ludzi zainteresowanych tematyką ezoteryki. To jedna z marek hostowana jako MVNO przez MNI.

Startuje Ezo Mobile - telefonia dla ludzi zainteresowanych tematyką ezoteryki. To jedna z marek hostowana jako MVNO przez MNI.

Cennik podstawowych usług jest bardzo prosty - 0,67 zł za minutę poza sieć (także na stacjonarne) oraz 0,35 zł w sieci. SMS - 0,22 zł. Cała wartość oferty polega jednak na usługach dodanych, opartych głównie na menu w telefonie (menu SAT). Numer będzie można kupić w sklepie internetowym pod adresem www.ezomobile.pl. Co ciekawe, numer wybierze... wróżka.

Zobacz: szczegółową prezentację oferty Ezo Mobile z konferencji (plik PPT; 886 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~J
0

2009-12-31 11:03:53

"A może tak jeszcze Jesus Telecom? :/" Popieram :D

Odpowiedz

12. ~ukenamuniu
0

2007-12-23 11:32:22

To pan, profesor, powiesił podkowę nad drzwiami? Wierzy pan w takie zabobony? Ja? Skąd! Ale ludzie mówią że pomaga, to powiesiłem.

Odpowiedz

11. ~piotras
0

2007-12-19 14:43:28

Też mnie to dziwi, podczas gdy prawie 95% przyznaje się do katolicyzmu czy wiary prawosławnej tudzież protestanckiej, a reszta to "zadeklarowani ateiści" takie zabobony przyciągają ponad milion ludzi!

Odpowiedz

10. ~jojo
0

2007-12-19 14:12:41

Największe pogaństwo to... sam Kościół Katolicki.

Odpowiedz

0

2007-12-19 13:58:56

Zadziwiające. W kraju, gdzie Kościół ma większe wpływy niż jakakolwiek partia polityczna, gdzie niedawno jakaś osoba duchowna stwierdziła autorytatywnie, że wróżby andrzejkowe to pogaństwo, tworzenie takich ezo-biznesów przechodzi zupełnie bez echa :-P

Odpowiedz

8. ~A
0

2007-12-19 13:33:23

A może tak jeszcze Jesus Telecom? :/

Odpowiedz

7. ~bananadj
0

2007-12-19 12:58:49

jakby ktoś był zainteresowany co tak na prawdę dzieję się w ezo tv zapraszam tu: pl.youtube.com/watch?v=fX5lkXPF33M

Odpowiedz

6. marcinb
0

2007-12-19 12:54:02

Nie przypominam sobie abym wydawał jakieś pieniądze na ezoterykę (prezentacja).

Odpowiedz

5. biotyt
0

2007-12-19 12:52:53

Hm, po dokładnym zapoznaniu się z prezentacją powiem, że jednak tak źle nie wygląda. Bonusy do doładowań obniżające koszty połączeń, a dodatkowo za korzystanie z usług premium jakieś SMSy czy minuty. Dla kogoś kto z takich usług premium korzysta jest to na pewno dobra oferta.

Odpowiedz

4. PLANET
0

2007-12-19 12:52:16

No, to niedlugo bedzie telefonia dla uzytkownikow zmywarek i pralek... :)

Odpowiedz

3. biotyt
0

2007-12-19 12:43:37

Ceny też nie najlepsze. Simfonia jednak lepiej wypada cenowo, choć oferta mniej wygodna bo oparta na pakietach.

Odpowiedz

2. WitekT
0

2007-12-19 12:34:24

Onyx-22: słuszna uwaga, już poprawiłem na ceny brutto.

Odpowiedz

1. Onyx-22
0

2007-12-19 12:30:41

Jeśli przejrzycie tą prezentację - to zauwazycie że te ceny 55gr i 29gr to są ceny netto!!

Odpowiedz