DAJ CYNK

Rusza kolejna edycja loterii Orange z BMW

27.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Orange wystartował z III edycją loterii, w której można wygrać samochody BMW - tym razem doszła wersja cabrio. Potrwa do 3. października.

Orange wystartował z III edycją loterii, w której można wygrać samochody BMW - tym razem doszła wersja cabrio. Potrwa do 3. października.

Punkty w loterii dostaje się za wysyłanie wiadomości na numer 7400 (4,88 zł z VAT), doładowanie konta prepaid, zakup usług, przedłużenie umowy, itp.

Do wygrania jest:
40 samochodów BMW 116i,
30 samochodów BMW 316i,
20 samochodów BMW X1 18i,
10 sztuk samochodów BMW 310i cabrio.

Losowania odbywają się codziennie (oprócz weekendu - w poniedziałek odbywają się za to 3). Najpierw wybierany jest zwycięzca, a potem losowana jest dla niego nagroda. Udział w losowaniu biorą te osoby, które wysłały SMS-y zgłoszeniowe dzień wcześniej. Po przystąpieniu do Klubu Orange i zgodzie na otrzymywaniu wiadomości za 4,88 zł codziennie, w każdym losowaniu biorą udział wszystkie losy zgromadzone przez użytkownika od początku trwania loterii.

Co ważne, jeżeli trzy razy zwycięzca nie odbierze połączenia trwającego co najmniej 4 sygnały, jego nagroda przepada, a próbę połączenia podejmuje się ze zwycięzcą rezerwowym.

Więcej szczegółów dotyczących loterii można znaleźć na stronie bmw.orange.pl.

Zobacz: regulamin loterii Orange (plik .pdf; 192 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy